18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

właśnie się dowiedziała że musi oddać 1 bilion 984 mld zł

McQurwa • 2019-06-28, 02:31
tyle wisi na dzień dzisiejszy Polsce :hitler:


zipi

2019-06-28, 13:56
Rzoj***li pół Europy, wymordowali w ch*j ludzi (żydów nie licze bo to scierwa) I NA DODATEK PRZEGRALI, koniec konców są najwikeszą gospodarką w Europie gdzie sprzątacz kibli zarabia 2500 euro i nadal nią rządzą bo mają ostatnie słowo w europarlamencie razem z WOLNĄ FRANCJĄ W KTÓREJ NIC ZŁEGO SIE NIE DZIEJE PRZECIEZ XD , a jako swoją pokute próbują brać imigrantów z Afryki którzy w wieku 20-30 lat nie potrafią czytać a ich IQ jest na poziomie zwierząt które trzymamy w zoo, co jak co, ale te ścierwa potrafią się ustawić, robią w ch*ja kazdego od 1939 a i tak są wygranymi, k***a mac!

Musashi_Miyamoto

2019-06-28, 20:25
nowynick napisał/a:

mnie tam pie**olą ich pieniądze, brutalna egzekucja na 1/4 społeczeństwa, lata niewolniczej pracy, wywózka wszystkiego co przedstawia jakąkolwiek wartość.... no to by mnie jako tako satysfakcjonowało...
i niech skończą pie**olić jak to ich Hitler i grupa jego aktywistów zbałamuciła, ten naród jest popie**olony do kwadratu. A cały ten cyrk z mordami, obozami, wagonami bydlęcymi czy eksperymentami na ludziach był zaplanowany i doskonale przetestowany w Namibii przeszło 30 lat przed II WŚ. Warto obejrzeć żeby wiedzieć z jakimi pojebami my graniczymy.



A mnie nie pie**olą ich pieniądze. Na ten moment są najważniejsze. Straciliśmy bardzo dużo i zostaliśmy bardzo mocno gospodarczo osłabieni. Pieniądze jako odszkodowanie oraz naprawa poniesionych strat to obecnie sprawa priorytetowa.

Biedronczak

2019-06-28, 20:54
nowynick napisał/a:

mnie tam pie**olą ich pieniądze, brutalna egzekucja na 1/4 społeczeństwa, lata niewolniczej pracy, wywózka wszystkiego co przedstawia jakąkolwiek wartość.... no to by mnie jako tako satysfakcjonowało...
i niech skończą pie**olić jak to ich Hitler i grupa jego aktywistów zbałamuciła, ten naród jest popie**olony do kwadratu. A cały ten cyrk z mordami, obozami, wagonami bydlęcymi czy eksperymentami na ludziach był zaplanowany i doskonale przetestowany w Namibii przeszło 30 lat przed II WŚ. Warto obejrzeć żeby wiedzieć z jakimi pojebami my graniczymy.



najsmieszniejsze ze z prawdziwych niemcow to zostalo tylko to 1/4 2/4 to glownie ruskie a reszta to turki ciapate i polaczki

zipi napisał/a:

Rzoj***li pół Europy, wymordowali w ch*j ludzi (żydów nie licze bo to scierwa) I NA DODATEK PRZEGRALI, koniec konców są najwikeszą gospodarką w Europie gdzie sprzątacz kibli zarabia 2500 euro i nadal nią rządzą bo mają ostatnie słowo w europarlamencie razem z WOLNĄ FRANCJĄ W KTÓREJ NIC ZŁEGO SIE NIE DZIEJE PRZECIEZ XD , a jako swoją pokute próbują brać imigrantów z Afryki którzy w wieku 20-30 lat nie potrafią czytać a ich IQ jest na poziomie zwierząt które trzymamy w zoo, co jak co, ale te ścierwa potrafią się ustawić, robią w ch*ja kazdego od 1939 a i tak są wygranymi, k***a mac!



pokaz mi sprzatacza kiblow ktory zarabia 2500

TheAndyboy888

2019-06-28, 23:10
nowynick napisał/a:

mnie tam pie**olą ich pieniądze, brutalna egzekucja na 1/4 społeczeństwa, lata niewolniczej pracy, wywózka wszystkiego co przedstawia jakąkolwiek wartość.... no to by mnie jako tako satysfakcjonowało...
i niech skończą pie**olić jak to ich Hitler i grupa jego aktywistów zbałamuciła, ten naród jest popie**olony do kwadratu. A cały ten cyrk z mordami, obozami, wagonami bydlęcymi czy eksperymentami na ludziach był zaplanowany i doskonale przetestowany w Namibii przeszło 30 lat przed II WŚ. Warto obejrzeć żeby wiedzieć z jakimi pojebami my graniczymy.



Masz poniekąd rację, bo hitlerowcy nie przyszli z kosmosu, tylko mieli ludzi, którzy ich popierali i na nich głosowali. Ludzie się dziwią jak można było na takich pojebów głosować, a wystarczy widzieć chociażby co dzieje się podczas wyborów do sejmu w Polsce i jakich debilów tam mamy i odpowiedź nasuwa się sama - że jednak można.
Owszem, pełowcy, czy pisiory nie mordują ludzi, nie wywołali wojny - jeszcze... Niemcy też od razu tego nie robili. Powoli, stopniowo udupiało się najpierw własnych obywateli, zabierało im się różne możliwości, czy terroryzowało. Wszystko zaczyna się po cichutku. Tak, żeby swoi najpierw nie zauważyli, a potem obudzili się w wielkim gównie.

szelkakurczak

2019-06-29, 10:47
Kwaśniewski na takich uroczystościach zawsze był podleczony ;)

ho...........zo

2019-06-30, 11:56
Kiedyś widziałem zdjęcie Merkel w kostiumie kąpielowym i w sumie to ma całkiem spoko cyce.

Hexia

2019-06-30, 21:30
Wystarczyłoby mi 10%.

sereja3

2019-07-02, 20:17
hoszo napisał/a:

Kiedyś widziałem zdjęcie Merkel w kostiumie kąpielowym i w sumie to ma całkiem spoko cyce.



A co Ty pedał jakiś jesteś?

misheq

2019-07-03, 14:49
Hitler też miał parkinsona, widac w rodzinie nic nie ginie..