18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Własne, koparka przygniotła mi dłoń do betonu

Electro_Form • 2023-01-15, 11:56
Liczę na naklejkę :D
Przed szyciem myślałem, że usuną mi paliczek środkowego palca.




klaszak

2023-01-15, 19:43
a po co komu ręka do betonu?

~DMT

2023-01-15, 19:51
Anonimowyja napisał/a:

Myślicie, że jak człowiek zapie**ala łopatą to będzie miał dłonie jak nastolatek. A jakbyście usłyszeli, że używa kremów do rąk to zaraz byłby zwyzywany od metroseksualistów albo pedałów. I tak źle i tak niedobrze.


Wyobraź sobie, że istnieje pośrednie rozwiązanie. Obecnie powszechnie stosowane, aczkolwiek znane już w starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie, gdzie stosowano je dla ochrony przed zimnem, ubrudzeniem rąk, czy przed skaleczeniem się przy pracy, bądź uprawie roli. Rozwiązaniem tym -UWAGA NIE UWIERZYSZ - są k***a rękawice ochronne...

:facepalm:

Electro_Form

2023-01-15, 19:54
Rick83 napisał/a:

Jaka dłoń jełopie, zaledwie 2 palce. Tacy stulejarze jak Ty złapią dziewczyne za kolano to pierdzielą na wiosce że oni z nią seks uprawiali



Dłoń jest cała zmiażdżona ;) to że tylko 2 palce uległy uszkodzeniu do rehabilitacji to wręcz cud :D
Owszem, nie miałem czasu się umyć przed tym zdjęciem i tu macie rację, trudno, ale nie pie**olę że wszystko poza tym było cud miód i malinka :> ciekawe kto by umył sobie Szwaje przed zrobieniem zdjęcia dłoni >.<

DMT napisał/a:

Wyobraź sobie, że istnieje pośrednie rozwiązanie. Obecnie powszechnie stosowane, aczkolwiek znane już w starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie, gdzie stosowano je dla ochrony przed zimnem, ubrudzeniem rąk, czy przed skaleczeniem się przy pracy, bądź uprawie roli. Rozwiązaniem tym -UWAGA NIE UWIERZYSZ - są k***a rękawice ochronne...




A Ty przyjacielu pokaż mi rękawice ochronne przed zmiażdżeniem dłoni kolego :)

~DMT

2023-01-15, 20:01
Electro_Form napisał/a:

A Ty przyjacielu pokaż mi rękawice ochronne przed zmiażdżeniem dłoni kolego




:amused:

mekiz

2023-01-15, 20:18
Electro_Form napisał/a:

Owszem, podpie**alam je mojej dziewczynie jak wychodzę na szluga na balkon, dodam że biorę też jej kolorowy szlafrok bo ja nie mam rzeczy jak klapki i szlafrok



String na dupę też?

Delano

2023-01-15, 21:12
Electro_Form napisał/a:

Owszem, podpie**alam je mojej dziewczynie jak wychodzę na szluga na balkon, dodam że biorę też jej kolorowy szlafrok bo ja nie mam rzeczy jak klapki i szlafrok



Wow nosicie taki sam rozmiar. Albo ty jesteś kurdupel albo ona jest wielka

Electro_Form

2023-01-15, 21:22
Delano napisał/a:

Wow nosicie taki sam rozmiar. Albo ty jesteś kurdupel albo ona jest wielka



Jak taki sam? Małe palce mi nie włażą wyglądam jak ostatnia melepeta jak je założę, nie chce mi się po prostu ubierać swoich to stoję na palcach, ona ma 39 :D

@DMT

Jestem gotów zapłacić byś je ubrał i wsadził je pod łyżkę koparki

:mrgreen:

sebnysa

2023-01-15, 22:34
Co jak co, ale stópkę masz jak k***a Yeti.

Kaczor_Donald

2023-01-15, 23:33
A mogłeś być na zasiłku i paluchy całe by były :-/

ProVVe

2023-01-16, 02:56
Co ludzie za draśnięcia wrzucają to glowa mała

Leatherface

2023-01-16, 12:17
No to kapucyna będziesz musiał teraz lewą napie**alać.

Fiszkens

2023-01-16, 16:16
Paluchy jak bandziorek.

JebacPis100procent

2023-01-18, 04:12
No i piwko leci. Czekamy na więcej materiałów, daj z siebie wszystko!