18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Właściciele BMW

InnyName • 2017-05-12, 22:49
Od dawna wiadomo, ze większość właścicieli tych pięknych nowych BMW GS1200, GS1200 ADV i pobocznych modeli to pozerzy którzy myślą, że jak kupią motocykl za 80tys zł to będą podróżnikami na drugim końcu świata.

ch*jowej baletnicy to i zajebiste baletki nie pomogą.

Oglądać do końca jeśli macie czas.

Pr...........em

2017-05-12, 22:58
Zawsze śmieszą mnie motocykliści nad Jeziorem Zegrzyńskim z tymi wszystkimi aluminiowymi kuferkami jakby się wybierali przynajmniej na drugi koniec Polski :D w nieskazitelnie czystych, pachnących nowością skrzypiących skórzanych kombinezonach i kaskach Shoei pod pachą :) czego to człowiek nie zrobi dla lansu...

igorektgk

2017-05-12, 23:17
@up.Niech się bawią.Nie robią nikomu tym krzywdy i robią to za swoje własne pieniądze.ch*j nam w sumie do tego jak ktoś spędza swój wolny czas.

InnyName

2017-05-13, 00:06
igorektgk napisał/a:

@up.Niech się bawią.Nie robią nikomu tym krzywdy i robią to za swoje własne pieniądze.ch*j nam w sumie do tego jak ktoś spędza swój wolny czas.


przypie**alasz się, oni mu nie przeszkadzaja tylko go bawią
Mnie też bawią, przyjedzie na zlot, kufry nówki sztuki BMW, moto full wyposażone pytasz ile przejechane, 5000km w 2 lata
Super :P i idziesz dalej
To jak kupowanie jeepa/pickupa do miasta

pepinio71

2017-05-13, 00:18
W tym wypadku inne "baletki" (czytaj terenowe opony) by pomogły

boogiehash

2017-05-13, 03:27
Po pierwsze tuman ma zle opony, a pie**olenie ze "smieszy mnie wiesniak na motorze z kuframi, bo nie opie**oli swiata dwa razy do roku jest jeszcze bardziej wiesniackie od tych gosci, czyli jak ktos ma w pyte siana to ma sobie nie kupowac ferrari bo w Polsce to jest rozpie**oli na drogach??

~Velture

2017-05-13, 08:58
Cytat:

w nieskazitelnie czystych, pachnących nowością skrzypiących skórzanych kombinezonach i kaskach Shoei pod pachą


Nie no, lepiej aby jeździli w dresach i bez kasków... przynajmniej więcej materiałów na hardzie by było.

8michal7

2017-05-13, 09:04
Raz na wypadzie była wh*j duża kałuża z metr głębokości z 20 metrów długości. Przejechania podjął się jakiś tam kros, gs i dr800. Kros przejechał, dr z oporami, gs w połowie staną. Kross dalej jeździ w dr po zdjęciu filtra powietrza wygoniło wodę-dalej jeździ, gs martwy. Fajny ciężki motocykl tylko z tym dodatkiem adventure to ich trochę poniosło.

Prosiłem napisał/a:

Zawsze śmieszą mnie motocykliści nad Jeziorem Zegrzyńskim z tymi wszystkimi aluminiowymi kuferkami jakby się wybierali przynajmniej na drugi koniec Polski :D w nieskazitelnie czystych, pachnących nowością skrzypiących skórzanych kombinezonach i kaskach Shoei pod pachą :) czego to człowiek nie zrobi dla lansu...

Uwierz mi, że warto mieć w życiu 1 hobby, któremu można się poświęcić. Osobiście mam stary motor, kask powystawowy nolan, ciuchy buty z giełdy w Łodzi. Wystarcza mi to chodź jak bym miał więcej $ to mógłbyś się śmiać ze mnie również :D

InnyName

2017-05-13, 09:12
No i ch*j, już nawet nie może nas nic bawić, smutny ten świat w ch*j

BrianGriffin

2017-05-13, 13:26
To jest wypasiony, ciężki motocykl turystyczny. Gdzie tym w teren wjeżdżać...

hrabia9933

2017-05-13, 13:32
do autora:
Co mnie k***a obchodzi wylewanie twoich plynow menstruacyjnych na posiadaczy motocykli, na ktore nigdy nie bedzie cie stac?

black88

2017-05-13, 13:33
GS 1200 nadaje się w teren jak nie przymierzając polityk do pilnowania stosu pieniędzy:)

to jest motor na trasy najwyżej lekko szutrowe a zakładanie do niego terenowej opony mija się z celem bo takie TKC 80 schodzi w nim pewno po 2000km ;]

tyle w temacie. idę polatać po mieście moim gsem :D

menelreoot

2017-05-13, 14:17
To nie są maszyny terenowe, po prostu są za ciężkie, ale na długie trasy ten typ motorynki sprawdza się zajebiście, nie mam bmw bo mnie nie stać.

Kafarex1

2017-05-13, 15:24
Polski kwiat wiedzy motoryzacyjnej się wypowiedział.... a gówno wiedział.

Gość nie wyłączył ABS i mu komputer odcina dopływ paliwa gdy wykrywa poślizg tylnego koła. (starsze samochody z ABS mają ten sam problem, w nowszych po dodaniu "gazu" komputer pozwala na poślizg kół)
Motocykl to szosowa wersja R1200 GS, z oponami przeznaczonymi jedynie do jazdy jedynie po asfalcie, a nie wersja "off-road".

niemamskarpet.

2017-05-13, 16:08
Polski kwiat wiedzy motoryzacyjnej się wypowiedział.... a gówno wiedział.

Gość nie wyłączył ABS i mu komputer odcina dopływ paliwa gdy wykrywa poślizg tylnego koła. (starsze samochody z ABS mają ten sam problem, w nowszych po dodaniu "gazu" komputer pozwala na poślizg kół)
Motocykl to szosowa wersja R1200 GS, z oponami przeznaczonymi jedynie do jazdy jedynie po asfalcie, a nie wersja "off-road".

Chyba coś poj***łeś bo jak ABS czy tow motorze czy w aucie odcina jakikolwiek zapłon to ja jestem k***a baletnica...

Swoją drogą dowiedziałem się dlaczego kierowcy BMW nie włączają kierunkowskazów ! chodzi o to że oni jednak włączają tylko że światło z kierunkowskazów działa w takich zakresach że biedota ich nie po prostu nie widzi :)