18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Właściciel wyjaśnił

dobra_kawa • 2019-01-14, 21:00
Sytuacja z dziś

Szukaliśmy z kumplem w pracy czegoś do jedzenia z racji zbliżającej się przerwy. Przypomniałem sobie, że niedaleko jest kebab w którym jadłem ze 2 lata temu i ogólnie mi smakował..

Wrzuciłem w google nazwę tego kebsa i zacząłem przeglądać niezbyt pozytywne opinie. Okazało się, że od momentu kiedy właściciel zatrudnił dwie stare prukwy i dindu nuffina opinia o kebabie poszła ostro w dół. ogólnie dramat.

I tak oto trafiła się jedna perełka, a konkretnie odpowiedź właściciela na jedną z opinii.



Na kebaba się nie skusiliśmy ale dzień od razu zrobił się lepszy :-D


:idzwch*j:

wulfgarval

2019-01-14, 21:03
Jak murzyna obrażajo to i właściciel w obronie staje :D

pi...........ta

2019-01-14, 21:49
zatrudniając murzyna właściciel strzela sobie w stopę, jak widzę jakichś kolorowych to wychodzę z restauracji i szukam innej

freaky

2019-01-14, 21:54
Jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać murzyna pracującego w restauracji, czy w ogóle w jakimkolwiek lokalu gastronomicznym. Dotąd tym, co najbardziej mnie obrzydzało, były obecne muchy siadające na jedzeniu i sztućce, bo nigdy nie wiem kto ich używał. Dlatego zawsze mam ze sobą komplet jednorazówek.

twentyfree

2019-01-14, 22:30
pie**olony bambus pewnie sam mięso opie**olił i wrzucił kosci zeby się waga zgadzala. od dzis tylko pizza

~Velture

2019-01-14, 22:33
freaky napisał/a:

Jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać murzyna pracującego w restauracji, czy w ogóle w jakimkolwiek lokalu gastronomicznym. Dotąd tym, co najbardziej mnie obrzydzało, były obecne muchy siadające na jedzeniu i sztućce, bo nigdy nie wiem kto ich używał. Dlatego zawsze mam ze sobą komplet jednorazówek.


To może idź do normalnego lokalu... :roll:

djted

2019-01-14, 23:51
"Kebab podrożał bo życie potaniało" sentencja roku. Wpie**olcie sobie ją j***ne pisowcy w swoje puste łby.

Nellum

2019-01-15, 05:19
twentyfree napisał/a:

pie**olony bambus



……………..l.=.ll..=.ll.=...l...__
……………..l….ll…..ll….l.(__)
……………..l.=.ll=.=ll..=..l.l..=.l
……………..l….ll…..ll….l.l….l
……__……..l.=.ll=.=ll.=.l..l..=..l
…..l]…\….....l…………….ll.=.l
……l……)…l…………………l
……(…..(_/…………………..l
…….\…………………………l
………\………………………..l
……….\………………………/
…………\_…………………. ./
……………l……………….. .l

Właśnie zostałeś uderzony murzynowską ręką i zostałeś moim murzynem :D
Dziś o 10:00 widze Cię pod moją klatką i szanuj członków rodziny :mrgreen:
Bo jest jeszcze prawa ręka murzyna 8-)

MCanczej

2019-01-15, 05:36
@up: masz internet w klatce? Nieźle.

Mors_Nigra

2019-01-15, 07:40
Mnóstwo hindusów i mnóstwo arabów robi kebsy i robią dobre kebsy i nie ma problemu, gość zatrudnił ludzi którzy nie potrafią zrobić kebsa i jest problem, ale woooooo rasziiiiiiiżm...

Nellum

2019-01-15, 08:25
MCanczej napisał/a:

@up: masz internet w klatce? Nieźle.



Wiesz przywykłem, że zawsze znajdzie się jakiś zjeb chcący się dowartościować takim zj***nym komentarzem a jak k***a myślisz? tak mam internet w klatce k***a piersiowej mogłeś coś bardziej śmiesznego napisać a nie takim sucharem z rana zaj***ć ;-) no ale dosrałeś innemu dzień na pewno będzie piękniejszy do wieczora możesz pocisnąć kilku innych to już w ogóle będzie dzień do świętowania
:zielonakula: :zielonakula: :beka: :zielonakula: :zielonakula:
Wygrałeś słoik :sloik: usiądź na nim a dostaniesz +1 do fajności.
PS: nie ten słoik nie pęknie więc się nie martw nie będzie czerwonego wodospadu z okrężnicy :homer:

an...........se

2019-01-15, 12:22
Cytat:

Na kebaba się nie skusiliśmy ale dzień od razu zrobił się lepszy



Na (kto? co?) kebab*. To jest ten kebab, nie ta kebaba.

kosmerf

2019-01-15, 17:25
@up hmm...
Na (kto? Co?) pizza też nie poszliśmy ?

fieryangel

2019-01-15, 17:56
analstaircase napisał/a:

Na (kto? co?) kebab*. To jest ten kebab, nie ta kebaba.



O k***a, z kuchni wyszła i mądruje...
Wyszliśmy na (kogo? co? biernik) mądralę, w twoim przypadku.

Wyszliśmy na kebaba, tak jak na naleśnika, a nie na naleśnik. Wyszliśmy na naleśnik, k***a?!

Aleś mi kobieto ciśnienie podniosła...

sa...........os

2019-01-15, 18:35
Tak tylko zostawię, zanim temat będzie miał 20 stron pie**olenia "yntelygencji", gdzie jeden lepszy od drugiego.
https://pl.wiktionary.org/wiki/kebab
Przynajmniej dzięki temu waszemu pitoleniu dowiedziałem się że kebab (bar/potrawa) odmienia się inaczej niż kebab ("osoba o brązowawym kolorze skóry"). Zaiste fascynujące!