topic

Właściciel wyjaśnił

dobra_kawa • 2019-01-14, 21:00
Sytuacja z dziś

Szukaliśmy z kumplem w pracy czegoś do jedzenia z racji zbliżającej się przerwy. Przypomniałem sobie, że niedaleko jest kebab w którym jadłem ze 2 lata temu i ogólnie mi smakował..

Wrzuciłem w google nazwę tego kebsa i zacząłem przeglądać niezbyt pozytywne opinie. Okazało się, że od momentu kiedy właściciel zatrudnił dwie stare prukwy i dindu nuffina opinia o kebabie poszła ostro w dół. ogólnie dramat.

I tak oto trafiła się jedna perełka, a konkretnie odpowiedź właściciela na jedną z opinii.Na kebaba się nie skusiliśmy ale dzień od razu zrobił się lepszy :-D


:idzwch*j:

muszkin89

2019-01-15, 19:49
A czy to przypadkiem Loaloa nie wrócił kebaby robić z UK? :mrgreen:

~MCanczej

2019-01-15, 22:56
Nellum napisał/a:

Wiesz przywykłem, że zawsze znajdzie się jakiś zjeb chcący się dowartościować takim zj***nym komentarzem a jak k***a myślisz? tak mam internet w klatce k***a piersiowej mogłeś coś bardziej śmiesznego napisać a nie takim sucharem z rana zaj***ć no ale dosrałeś innemu dzień na pewno będzie piękniejszy do wieczora możesz pocisnąć kilku innych to już w ogóle będzie dzień do świętowaniaWygrałeś słoik usiądź na nim a dostaniesz +1 do fajności.

PS: nie ten słoik nie pęknie więc się nie martw nie będzie czerwonego wodospadu z okrężnicyOk, już się nie zesraj.