18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Włamanie na parking firmy holowniczej.

T3RMINATOR • 2020-02-14, 20:04
Niezła akcja się odj***ła. Opis dla wnikliwych pod filmem.
Podejrzani przyłapani na kamerze włamują się do firmy holowniczej z Portland, przejeżdżającej nad pracownikiem
Policja szuka mężczyzny i kobiety, którzy zostali przyłapani na kamerze kradną furgonetkę i biegną nad pracownikiem firmy holowniczej w północnym Portland w środę.

Oficerowie zareagowali na zgłoszony włamanie w 21st Century Towing na North Kerby Avenue około 2:30 rano. Podczas odpowiedzi funkcjonariusze dowiedzieli się, że pracownik został potrącony.

Wideo z nadzoru ze sceny pokazuje mężczyznę i kobietę przybywających do firmy holującej w białej furgonetce z napisem na boku. Kobieta czołgała się pod zamkniętą bramą, aby dostać się do środka.

Około minuty później pracownik holownika zatrzymuje się na zewnątrz bramy. Wysiada ze swojej ciężarówki i wydaje się, że próbuje porozmawiać z kimś przez bramę.

Następnie podejrzana przejeżdża przez bramę furgonetkę, wbijając pracownika w płot i podrzucając go kilka stóp w powietrze. Pracownik wstaje i uderza w okno furgonetki, ale kobieta odjeżdża.

Policja powiedziała, że ​​pracownik został zabrany do szpitala ze znacznymi obrażeniami, ale oczekuje się że przeżyje.

Śledczy twierdzą, że podejrzani to biały mężczyzna w wieku od 60 do 70 lat z białymi włosami i biała kobieta w wieku od 20 do 30 lat.

Furgonetka, którą ukradła kobieta, to Ford F150 w kolorze węgla rocznik 2016 z pasującym baldachimem. Ma numer rejestracyjny 628JPJ. Śledczy próbują zlokalizować pojazd. Podejrzewają, że ma znaczne uszkodzenia przedniej części i nie ma przedniej tablicy rejestracyjnej.

ph5i5

2020-02-14, 21:03
Ten ford to chyba z amelinium był ani jednej rysy nie miał.

koras24

2020-02-14, 21:14
Widziałem dziś tego forad pod radomiem!

Salieri16000

2020-02-14, 21:15
Świetny opis zdarzenia. Nie chce Ci się tłumaczyć, albo poprawić po translatorze, to nie zamieszczaj ch*jni. Piwa nie będzie...

T3RMINATOR

2020-02-14, 21:37
Salieri16000 napisał/a:

Świetny opis zdarzenia. Nie chce Ci się tłumaczyć, albo poprawić po translatorze, to nie zamieszczaj ch*jni. Piwa nie będzie...



To h*jku od tej pory też nie licz na żadne piwo ode mnie. Pewnie się nawet nie wysiliłeś żeby przeczytać opis.

Salieri16000

2020-02-14, 21:49
~T3RMINATOR napisał/a:

To h*jku od tej pory też nie licz na żadne piwo ode mnie. Pewnie się nawet nie wysiliłeś żeby przeczytać opis.



Czytałem ch*jku w oryginale, bo widziałem to nagranie kilka godzin wcześniej na innym portalu. Twojego szajsu nie czytałem w całości- zrezygnowałem po drugim zdaniu, bo czytać się tego nie da. Za stary jestem, i nie śmieszy mnie to w ogóle...

McQurwa

2020-02-15, 06:04
"....wbijając pracownika w płot i podrzucając go kilka stóp w powietrze. Pracownik wstaje i uderza w okno furgonetki, ale kobieta odjeżdża.
Policja powiedziała, że ​​pracownik został zabrany do szpitala ze znacznymi obrażeniami, ale oczekuje się że przeżyje..."

co innego widze na filmiku

Smokw

2020-02-15, 06:56
Salieri16000 napisał/a:

Czytałem ch*jku w oryginale, bo widziałem to nagranie kilka godzin wcześniej na innym portalu. Twojego szajsu nie czytałem w całości- zrezygnowałem po drugim zdaniu, bo czytać się tego nie da. Za stary jestem, i nie śmieszy mnie to w ogóle...



idź się wyżywać za swoje problemy gdzie indziej. Kup może karnet na siłkę bądź basen, albo pobiegaj. ;)

rzeznianumer5

2020-02-15, 08:25
T3RMINATOR napisał/a:

To h*jku od tej pory też nie licz na żadne piwo ode mnie. Pewnie się nawet nie wysiliłeś żeby przeczytać opis.



Też czytałem. Np. O firmie przejeżdżającej przez pracownika czy jakoś podobnie więc potwierdzam, że to tłumaczenie jest wuja warte.

garota

2020-02-15, 08:37
Ten pracownik to jakiś k***a debil. Zamiast wejść do swojej fury i w nich napie**alać to stoi i ryzykuje że go zabiją przez rozjechanie. Brawo Jasiu.

extremetube

2020-02-15, 08:48
"Oficerowie zareagowali " - nie oficerowie tylko funkcjonariusze. Tłumaczyć to trzeba umieć

Pedofilek

2020-02-15, 09:26
Widzę ze opis najwyższych lotów ktoś musiał wysilać swe szare komórki a i tak nic to nie dało i poziom jest raguczny. Piwa za syf nie będzie :mrgreen: :mrgreen: :-o :mrgreen:

PieronJasnySzlag

2020-02-15, 12:23
Zajebiste są te hamerykańskie Fordy. Konstrukcje bramy wygiął w pałąk, przesunął inny furgon i spokojnie odjechał z kilkoma ryskami. j***ny czołg.

jajkob

2020-02-15, 14:25
Ale ładnie wystrzelił ten pracownik. Wyj***ło go jak z procy.