18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Władca pierścieni: Powrót białego króla

~Velture • 2018-06-18, 10:13
Wiem, że mało sadystyczne ale warte pokazania.

Biały farmer wraca na swoją farmę po tym jak kilka lat wcześniej został wygnany z Zimbabwe (tak jak wielu innych białych farmerów których wyj***no a ich farmy oddano murzynom, którzy je rozkradli i tyle ich widziano).
Co się dalej w Zimbabwe działo bo wywaleniu białych chyba każdy wie ale jeśli nie to w skrócie: bieda, głód i błagania o pomoc materialną oraz proszenie aby biali wrócili bo czarni sobie nie dawali sami rady.
Po zmianie rządu w końcu mógł wrócić.

Oto reakcja czarnych na powrót swojego pana.


nowynick

2018-06-18, 10:27
co się dziwić? Farmer miał kasę na maszyny i nawadnianie, podpisane kontrakty z hurtowniami, całe wioski żyły pracując dla niego. Został zmuszony emigrować, ziemie bez maszyn ledwo plony dawały, a co po leniwsi murzyni rozkradali cokolwiek wyrosło to się zaczęła bieda i głód...

Rinko

2018-06-18, 10:49
Przypomina mi te filmy na których psy się cieszą na powrót właściciela.

Wiewór

2018-06-18, 10:55
No proszę murzyni nauczyli się, że socjalizm nie działa i całują po dupie pana dobrodzieja. Ciekawe kiedy Polacy się nauczą?

janlew

2018-06-18, 10:56
Nawet murzyni wiedzą jak powinien wyglądać świat, i gdzie jest czyje miejsce. A to stawia ich wyżej od lewaków. No ale ci ostatni stawiają się na równi ze zwierzętami, i chyba mają rację.

~Velture

2018-06-18, 10:56
nowynick napisał/a:

co się dziwić? Farmer miał kasę na maszyny i nawadnianie, podpisane kontrakty z hurtowniami, całe wioski żyły pracując dla niego. Został zmuszony emigrować, ziemie bez maszyn ledwo plony dawały, a co po leniwsi murzyni rozkradali cokolwiek wyrosło to się zaczęła bieda i głód...



Lewacka freministko-lesbijko-multikulti p*zda: - #BlackLivesMatter a biali zbyt długo wyzyskiwali czarnych. Władza w ręce ludu!
Biały heteroseksualny uprzywilejowany mężczyzna: -To się nie sprawdzi. Czarny nie da sobie rady bez białego.
Lewacka freministko-lesbijko-multikulti p*zda: -Ty j***ny biały uprzywilejowany biały heteroseksualny rasisto! Czarna kultura jest piękna ty opresyjny ch*ju!
Mugabe: -Hold my beer!
...
2 lata później
...
Zimbabwe: -Biali dajcie nam pieniądze bo umieramy z głodu.
Biały heteroseksualny uprzywilejowany mężczyzna: -Mówiłem, że tak będzie.
Lewacka freministko-lesbijko-multikulti p*zda: -Ty pie**olona rasistowska uprzywilejowana heteroseksualna świnio!
...
1 rok później
...
Zimbabwe: -Dzięki biały człowieku, że wracasz!
Biały heteroseksualny uprzywilejowany mężczyzna: -No spoko ziomuś. Mówiłem, że tak będzie.
Lewacka freministko-lesbijko-multikulti p*zda: -To nieczego nie dowodzi ty biały heteroseksualny uprzywilejowany męski k***iu! Afrykę trzeba oddać w ręce czarnych!

jjjkkkfff

2018-06-18, 11:10
Tylko że farmer wpompuje kasę na odbudowę rancza, zakup nowych maszyn, start upraw. A jak wszystko będzie cacy to ci znowu stwierdzą że ich wyzyskuje i go pogonią.

KlinikaAborcyjna

2018-06-18, 12:27
Abraxus napisał/a:

No proszę murzyni nauczyli się, że socjalizm nie działa i całują po dupie pana dobrodzieja. Ciekawe kiedy Polacy się nauczą?



choć raz się z tobą zgadzam, ale dalej jesteś lewakiem co?

Hose88

2018-06-18, 12:41
RPA teraz ma to samo, co Zimbabwe zrobiło kiedyś. Gonią w cztery strony ziemi białych ludzi, mordują na ich posesjach i stepach, rozkradają co i gdzie się da. No ale po co spojrzeć na przykład sąsiada z kontynentu, wyciągnąć wnioski i przepędzić i/lub powiesić sprzedajnych murzynów na stołkach, co to granatem od plemienia/drzewa oderwali masoni czy korporacje i będą doić swoich współplemieńców do granic możliwości i wytrzymałości. Z kraju wydoją i wytransferują wszelkie złoża i kamienie/metale szlachetne, porobią infrastruktury pod swoje budynki, przetwórnie i fabryki, a resztę i tak będą mieć jeszcze głębiej w dupie. Problem i absurd w tym, że teraz biały człowiek będzie musiał pomagać sobie samemu, bo i nam na głowę zesłali tą sraczkę z Afryki i Europa wraz z białym "złym" człowiekiem ma u siebie już problem, a gdzie tu jeszcze myśleć o wsparciu debili z RPA.

Za dzieciaka uważałem, że żyję w stabilnych i trochę nudnawych czasach. Za późno, bo wszystko odkryte, a na podbój kosmosu i planet za wcześnie, ale od dłuższego czasu wiem, że na wojnę rasową w sam raz.

Wiewór

2018-06-18, 12:46
KlinikaAborcyjna napisał/a:



choć raz się z tobą zgadzam, ale dalej jesteś lewakiem co?


Tak. Dalej.

woytasw

2018-06-18, 12:49
Ruskie też uważają, że jak napadną na zachodnią Europę to każdy będzie miał mercedesa pod domem.

Ja...........ro

2018-06-18, 12:52
Erutlev napisał/a:



Lewacka freministko-lesbijko-multikulti p*zda: - #BlackLivesMatter a biali zbyt długo wyzyskiwali czarnych. Władza w ręce ludu!
Biały heteroseksualny uprzywilejowany mężczyzna: -To się nie sprawdzi. Czarny nie da sobie rady bez białego.
Lewacka freministko-lesbijko-multikulti p*zda: -Ty j***ny biały uprzywilejowany biały heteroseksualny rasisto! Czarna kultura jest piękna ty opresyjny ch*ju!
Mugabe: -Hold my beer!
...
2 lata później
...
Zimbabwe: -Biali dajcie nam pieniądze bo umieramy z głodu.
Biały heteroseksualny uprzywilejowany mężczyzna: -Mówiłem, że tak będzie.
Lewacka freministko-lesbijko-multikulti p*zda: -Ty pie**olona rasistowska uprzywilejowana heteroseksualna świnio!
...
1 rok później
...
Zimbabwe: -Dzięki biały człowieku, że wracasz!
Biały heteroseksualny uprzywilejowany mężczyzna: -No spoko ziomuś. Mówiłem, że tak będzie.
Lewacka freministko-lesbijko-multikulti p*zda: -To nieczego nie dowodzi ty biały heteroseksualny uprzywilejowany męski k***iu! Afrykę trzeba oddać w ręce czarnych!



ale ty pie**olisz od rzeczy, Boże widzisz i nie grzmisz :gniew:

htp

2018-06-18, 13:21
Widać ludzki Pan był z niego.

Abraxus napisał/a:


Tak. Dalej.


Myślałem, że raczej jesteś liberałem.

Wiewór

2018-06-18, 13:53
Centrolewicowy. Jestem liberalny w kwestiach światopoglądowych.

zomos

2018-06-18, 17:42
Faceobok załączony? Nie dziękuję, nie widzę nawet bo ładnie mi wycięło szpiega. Chomiki sadola są lepsze niż jakikolwiek szpieg!