18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiony Warszawiak wjechał w tłum protestujących

Adolfik123 • 2020-10-26, 18:09
jak w tytule, chłop nie wytrzymal i wjechal w rozwrzeszczane juleczki

polakwrocek

2020-10-27, 01:07
Każdej protestującej podwiązać jajowody.
I już nie będzie się martwiła o chore dziecko.

Adae

2020-10-27, 02:10
regal napisał/a:

Szkoda, że nie zlinczowali tego cwaniaczka. Z mordą do tłumu, mały, chory, człowieczek



Przelicznik to jeden Polak na 200 kacapsko szwabskich pomiotow z wada genetyczna. Raczej mogl spokojnie zaczac ich napie**alac, ale co rowniez wiaze sie z byciem Polakiem, bicie ludzi i uposledzonych jest przeciwne naszym zasadom.

EksplozjaSmaku

2020-10-27, 10:24
Po co one sa na protescie? Przeciez tego i tak nikt nie r*cha

cz...........42

2020-10-27, 15:20
wujawlade napisał/a:

Intelektualnie opóźnieni protestują za zabijaniem, ryzykowna gra.



Ten komentarz poprawił mi dzień, dziękuję

Lyttald

2020-10-27, 16:14
DariuszKalafior napisał/a:

normalnym ludzia



Komu, czemu? LUDZIOM, imbecylu.


Wiewór

2020-10-27, 16:45
Verano napisał/a:

A twoi pedzio koledzy tylko w grupie mocni. Jak wybuchnie wojna to takich jak ty trzeba na pierwszą linię wrzucić, przynajmniej poprawicie humor tym co faktycznie będą bronić kraju.



Za to prawica słynie z odwagi i mestwa. Zwłaszcza jak na proteście naj***li w pięciu babie pod kościołem a babcie zrzucili ze schodów. Prawdziwie rycerskie cnoty i honor :lol: jaka partia tacy bohaterowie.

I ci co będą bronić kraju to zapewne są kibole bezkarkowcy po vistrolu, sebastiany i karyny w podkoszulkach Polski walczącej :lol:

Jak będzie wojna to ja stąd wypie**alam bo się nie dam zabić za ten osrany żałosny kraj.

outline napisał/a:

Gdyby cie jednak starzy trochę odchowali, a nie wiecznie w klactce trzymali to miałbyś wtedy świadomośc, że jakieś gimbognoje napie**alają w typa samochód, być może kluczami - niszczą jego własność. Możesz podać tutaj ty stary durniu swój adres, to w ramach protestu, żeby kaczyńskiego wk***ić wybijemy ci szybę pajacu.


Nie dziwię się że się wk***ili na niego jak cwe* pisowski ich autem tracą i robi te swoje małpie zaczepki.
Różnica jest kolosalna między elektoratem opozycji a PiS neandertalczykami. Opozycja pokrzyczala na niego a on ich chciał od razu zabić.w sytuacji odwrotnej pisowskie małpy pewnie by to wyciągnęły z auta i pobiły.

maciej920

2020-10-27, 23:05



Jestem w stanie dorzucić się do zmiany płci dla chętnych na taki zabieg z tęczowego ugrupowania, wszystko w celu aby ich geny nie poszły dalej.

outline

2020-10-28, 18:33
Wiewór napisał/a:

Nie dziwię się że się wk***ili na niego jak cwe* pisowski ich autem tracą i robi te swoje małpie zaczepki.
Różnica jest kolosalna między elektoratem opozycji a PiS neandertalczykami. Opozycja pokrzyczala na niego a on ich chciał od razu zabić.w sytuacji odwrotnej pisowskie małpy pewnie by to wyciągnęły z auta i pobiły.



co ty to pie**olisz :DDDD Lewicowy wizjoner :D

kulawiec

2020-10-31, 02:02
Człowiek płaci potworne podatki za to, żeby mu pozwolili jechać po pełnej dziur drodze, musi zapie**alać, bo każda minuta cenna, a w domu jeszcze dzieci, pracownicy, którzy mają swoje zony i dzieci z głodnymi ryjami, a takie k***y staną i będą blokować drogę, bo chcą żeby z podatków tego człowieka mogły się skrobać na prawo i lewo.

FuhrerArus

2020-10-31, 22:24
Teraz cwaniaczą, gdyby każdy z tych idiotów miałoby się z nim skonfrontować pojedyńczo to już nie byliby tacy pewni siebie