18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiony nurek

SirMajkel • 2018-03-31, 21:30
Ewidentnie nie wiedzie mu się w nurkowaniu.



banerr

2018-03-31, 21:52
Normalnie jak cygany.

krasnal_hałabała

2018-03-31, 21:53
Spieszę z wyjaśnieniem, w ten sposób poławia się luksusowe i trudno dostępne ryby na stoły bogaczy, mięso z ryby zastrzelonej w taki sposób jest ponoć lepsze bo jak łapią siecią to podczas wysiłku (podobno), rybie jakieś enzymy w muskułach się produkują i później takie mięso wiele traci na smaku a jak łapiemy siecią to ryby idą w dół (tak jak w bajce "Gdzie jest Nemo"), nie wiem czy to prawda ale niektórzy tak utrzymują.

borelli

2018-03-31, 23:12
Ryba kradnie, w 0:57 jest nazywana "nigger", przypadek?

Sosna84

2018-03-31, 23:33
A nie mógł tych napastników odj***ć w ramach zemsty kuszą, tak jak robi to policja z murzynami?

St...........on

2018-03-31, 23:36
krasnal_hałabała napisał/a:

Spieszę z wyjaśnieniem, w ten sposób poławia się luksusowe i trudno dostępne ryby na stoły bogaczy, mięso z ryby zastrzelonej w taki sposób jest ponoć lepsze bo jak łapią siecią to podczas wysiłku (podobno), rybie jakieś enzymy w muskułach się produkują i później takie mięso wiele traci na smaku a jak łapiemy siecią to ryby idą w dół (tak jak w bajce "Gdzie jest Nemo"), nie wiem czy to prawda ale niektórzy tak utrzymują.



Ryby z sieci są zgniecione i mają niższą wartość. Łowienie harpunem wcale nie zwiększa wartości ryby, gdyż przebijając ją grotem ryba zaczyna krwawić i mięso sinieje. Najwyższa cena ryby jest z połowu na linę (analogicznie do wędkowania). Do głównej liny długości odcinka 50m powiazane są odcinki cienkiego sznurka nylonowego lub grubej żyłki w odstępie co 1 m zakończine haczykami z przynętą. Podczas wyrzutu liny połączonej na końcach ogniwami, jeden skrajny koniec połączony jest z ciężarkiem ołowianym (ok.2kg), a drugi skrajny połaczony z boją z chorągiewką.

SirMajkel

2018-03-31, 23:42
borelli napisał/a:

Ryba kradnie, w 0:57 jest nazywana "nigger", przypadek?



"Let go" na moje ucho. Masz już fobię.

borelli

2018-03-31, 23:48
@up A ty w ogóle wiesz, co to jest fobia?

kenzol

2018-04-01, 10:21
1:05 - "don't even move"

krasnal_hałabała

2018-04-01, 13:19
alexandrus napisał/a:



Ryby z sieci są zgniecione i mają niższą wartość. Łowienie harpunem wcale nie zwiększa wartości ryby, gdyż przebijając ją grotem ryba zaczyna krwawić i mięso sinieje. Najwyższa cena ryby jest z połowu na linę (analogicznie do wędkowania). Do głównej liny długości odcinka 50m powiazane są odcinki cienkiego sznurka nylonowego lub grubej żyłki w odstępie co 1 m zakończine haczykami z przynętą. Podczas wyrzutu liny połączonej na końcach ogniwami, jeden skrajny koniec połączony jest z ciężarkiem ołowianym (ok.2kg), a drugi skrajny połaczony z boją z chorągiewką.




Dziękuję za sprostowanie, najwidoczniej zostałem onegdaj wprowadzony w błąd.

lukasz130

2018-04-01, 19:27
Skoro jest taki poj***ny ze kusuje z butlą to ch*j mu w dupę ;p Freediving jest nurkowaniem przeznaczonym do połowu ryb.

Jorgen88

2018-04-02, 14:39
ten nurek wie co to znaczy mieć przej***ne w życiu