18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wkurwiony kafelkarz

~Angel • 2018-12-04, 11:56
Nie ma kasy - nie ma kafelek.


Ow...........an

2018-12-05, 09:45
j-t-t-s1 napisał/a:



Tak, antysemitka.
Do tego stopnia, ze nawet skrajnie prawicowe zjeby nie chcą się do niej przyznać.



Ha, ha, ha
Zaraz pęknę ze śmiechu. I to jest argument, że jakiś żyd coś o niej źle napisał?
Nie kompromituj się.

Żyd współczesny nie może żyć bez antysemityzmu. Jeśli antysemityzm gdzieś nie istnieje, on go stworzy”

"żyd głosi rewolucję, a jednocześnie pragnie dla siebie wszelkich przywilejów kapitalistycznych"

"Usiłuje zniszczyć nacjonalizm w innych ludziach, ale sam szczyci tym że należy do narodu Wybranego. Jak takie plemię może istnieć wśród obcych?"
Isaac Bashevis Singer
- żyd, noblista

j-...........s1

2018-12-05, 09:50
Owlman napisał/a:


Jeżeli uważasz ją za antysemitkę to wykaż to na podstawie jej słów lub czynów, zamiast opierać się o rozum kogoś innego.
No, chyba że rzeczywiście nie masz własnego i tylko zlizujesz różne kłamliwe gówna z różnych tvn-ów, GW i przyjmujesz to jako własną "myśl".



W kwietniu tego roku polski rząd odmówił jej przyznania odznaczenia, ponieważ uważa ją za antysemitkę. O tym jest fragment artykułu który wkleiłam. Nie GW, nie TVNy... PiSowski rząd.

Zapewne ty też nie jesteś antysemitą, nienawidzisz żydów czysto rekreacyjnie.

Wiewór

2018-12-05, 10:38
Cytat:

Zapewne ty też nie jesteś antysemitą, nienawidzisz żydów czysto rekreacyjnie.


Jak każdy polaczek. Nie mam nic do żydów... ale ogólnoświatowy spisek rzydoski :D

Yerehda

2018-12-05, 17:39
Wszyscy o żydach, ale żodyn z was nie zauważy tego fachu w oku. każdy cios w sam środek kafelki. Brawa dla tej precyzji!

ne...........ch

2018-12-21, 22:49
Żyd mnie nigdy nie okradł. A od polskiego pracodawcy nieraz nie dostałem kasy za wykonaną pracę.
Jesteśmy bardzo cwani wobec siebie nawzajem.

4x4offroad

2019-01-06, 13:16
Abraxus napisał/a:



Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Napisałem, że nie chodziło o roszczenie dotyczące ubezpieczenia tylko zapłatę za pracę jaką dla nich wykonałem.


A jak ty twierdzisz, że nasze sądy działają to jesteś sowieckim trollem.
Won z powrotem do Petersburga kreaturo.



Dupa szczypie judaszu?