18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiony kafelkarz

~Angel • 2018-12-04, 11:56
Nie ma kasy - nie ma kafelek.


AN...........or

2018-12-04, 15:08
janlew napisał/a:

Na żydka trafił, szkoda roboty. No ale pocieszające że żydek trafił na Polaka i słowiański wk*** :)



Co ty pie**olisz ???? wk*** to maja Ruscy albo Czeczeni np. albo wk*** to masz we Francji w Paryżu teraz, a Polaków to można generalnie r*chać na wszystkie sposoby i nawet nie piskną, a na koniec połkną i podziękują. Ten pan to wyjątek.

xionc e2rd

2018-12-04, 15:09
Ściema jak nic, za takie coś jest paragraf i polaczek o tym wie, a pewnie i tak to było do skucia

~DMT

2018-12-04, 15:27
j-t-t-s1 napisał/a:



Żyd i Rom muszą utrzymać siebie i rodzinę poza oficjalnym systemem gospodarczym - więc kombinują jedni w kierunku handlu i kupiectwa, drudzy w kierunku sztuki i kuglarstwa.
.






A dla majstra browar... :piwo:

WielebnySpawacz

2018-12-04, 15:39
Od zawsze na porządku dziennym było, że Żyd szedł do pracy a pijany polaczek leżał w rynsztoku cały w wymiocinach i usrany po pachy.
Żyd się bogacił dzięki pracy a Polak tylko pił.
W końcu Polak nie miał za co pić to poszedł do Żyda i sprzedał mu majątek za bezcen, żeby mieć za co tankować tani zajzajer.
Jak już wszystko przepił i wytrzeźwiał to dotarło do niego, że skończył pod mostem.
Z racji tego, że Polak jest zawsze głupi nawet po szkodzie to zamiast uznać swoją winę to biegał po wsi i darł łacha, że go zły Żydek oszukoł.
Jak już Polacy wyprzedali Żydom wszystko co cenne to zaczął się antysemityzm. Polacy za swoją głupotę i nieróbstwo obarczyli przedsiębiorczych Żydów.
Jak przyszli hitlerowcy, Polacy uknuli spisek jak się pozbyć Żydów. Chcąc odzyskać sprzedany majątek ochoczo ruszyli z pomocą co by się zemścić na żydkach i przepuścić ich z niemiecką pomocą przez kominy.
Myśleli, że dzięki temu odzyskają przepite majątki.
Niestety nie było to takie proste bo Niemcy co prawda docenili polską pomoc w mordowaniu żydów ale jedyne czym się odwdzięczali ewentualnym niemordowaniem kolaborantów.

Ty masz jakiś rodzaj sp***olenia umysłowego.Ewa Kurek opowiada o relacjach Polsko-Żydowskich na YT polecam posłuchać.

To wasze pieprzenie o Żydach jest stare jak świat.
Najpierw pozwalają się osiedlić, ale nie pozwalają posiadać ziemi ani przystąpić do cechu. Żyd i Rom muszą utrzymać siebie i rodzinę poza oficjalnym systemem gospodarczym - więc kombinują jedni w kierunku handlu i kupiectwa, drudzy w kierunku sztuki i kuglarstwa.
Mijają lata, świat się zmienia, rolnictwo znaczy coraz mniej, feudalizm upada i nagle okazuje się, że najbardziej dochodowe są Żydowskie i Romskie zawody i przedsiębiorstwa.
No to wypieprzyć ich i dać nam, którym nie chciało się kombinować i szukasz sposobów na przeżycie. Pogromik jeden z drugim i będzie super.

To jest kombinowanie jeszcze sprzed epoki oświecenia, ale utrzymuje się silnie do dziś. W PL wyglądało mniej więcej tak jak powyżej, w Rumunii z Romów zrobili de facto niewolników, których wyzwolono w XX wieku. Wszędzie ten sam syf, wszędzie ta sama ksenofobia, nic się nie zmienia.

Podaj źródło bądź link gdzie to wyczytałeś ?

j-...........s1

2018-12-04, 15:56
WielebnySpawacz napisał/a:

Ty masz jakiś rodzaj sp***olenia umysłowego.Ewa Kurek opowiada o relacjach Polsko-Żydowskich na YT polecam posłuchać.

To wasze pieprzenie o Żydach jest stare jak świat.
Najpierw pozwalają się osiedlić, ale nie pozwalają posiadać ziemi ani przystąpić do cechu. Żyd i Rom muszą utrzymać siebie i rodzinę poza oficjalnym systemem gospodarczym - więc kombinują jedni w kierunku handlu i kupiectwa, drudzy w kierunku sztuki i kuglarstwa.
Mijają lata, świat się zmienia, rolnictwo znaczy coraz mniej, feudalizm upada i nagle okazuje się, że najbardziej dochodowe są Żydowskie i Romskie zawody i przedsiębiorstwa.
No to wypieprzyć ich i dać nam, którym nie chciało się kombinować i szukasz sposobów na przeżycie. Pogromik jeden z drugim i będzie super.

To jest kombinowanie jeszcze sprzed epoki oświecenia, ale utrzymuje się silnie do dziś. W PL wyglądało mniej więcej tak jak powyżej, w Rumunii z Romów zrobili de facto niewolników, których wyzwolono w XX wieku. Wszędzie ten sam syf, wszędzie ta sama ksenofobia, nic się nie zmienia.

Podaj źródło bądź link gdzie to wyczytałeś ?



Przywołujesz jako autorytet antysemitkę, która o gettach pisała jako o "pierwszych od 2000 lat zalążkach niepodległości narodu żydowskiego" i to mnie chcesz rozliczać ze źródeł?

Ow...........an

2018-12-04, 17:57
j-t-t-s1 napisał/a:



Przywołujesz jako autorytet antysemitkę, która o gettach pisała jako o "pierwszych od 2000 lat zalążkach niepodległości narodu żydowskiego" i to mnie chcesz rozliczać ze źródeł?



No proszę. Pani Ewa Kurek - antysemitka.
Tylko przypomnij dlaczego jest antysemitką? Bo ośmieliła się napisać prawdę w przeciwieństwie do kłamcy jak Jan Tomasz Gross czy łajdaka Lewinkopfa od "Malowanego Ptaka" znanego jako Jerzy Kosiński - prekursora opluwania Polaków i oskarżania ich o żydowskie zbrodnie? (Ten przynajmniej miał tyle honoru, że skończył ze sobą jak p. Joanna Siedlecka rozpracowała go w "Czarnym Ptasiorze".)
Pai Ewa Kurek napisała książkę "Po za granicami solidarności stosunki polsko-żydowskie 1939-1945" w oparciu o żydowskie źródła.
Napisała książkę w oparciu o żydowskich autorów jak Majer Bałaban, Adam Czerniakow, Jcchak Kncnelson, Emmanuel Ringelblum i wielu innych w tym nawet o ustawy żydowskiego knesetu.
Skoro tak to wychodzi że i historyków, i ofiary niemieckich mordów, a nawet Kneset macie antysemicki. Dobrze rozumuję.


Jedno z "antysemickich" źródeł p.E.Kurek

Icchak Kacnelson, „O bólu mój”
Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.


Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.

Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,
By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.


A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…

W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!

A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!


To mój ulubiony wiersz.

ellsworth

2018-12-04, 18:41
janlew napisał/a:


Żyd do pracy? Hahaha chyba do partii. Ale to po 45. Przed to jego praca to oszustwa i lichwa. Noooo chyba że mówisz o czasach wybitnego socjalisty Adolfa. Wtedy faktycznie udało się zmusić te leniwe, złodziejskie towarzystwo do roboty. A przez komin to puszczali ich właśni ziomkowie w stylu Chaima Rumkowskiego. Zresztą każdy żydek z Milicji Getta łatwo oddał zonę i dziecko na śmierć , by móc służyć naziolom. Ważne by przeżyć, a po wojnie weźmie se nową. Takie myślenie wasze. No ale jako że żyjesz, to jest i twoja rodzinna historia.


Po ch*ja się wypowiadasz jak nie masz bladego pojęcia o temacie?!?
Żydzi mieli wiele różnych, zazwyczaj wysoko postawionych, profesji. Niemal każdy ekonom na szlacheckim folwarku, który dbał o majątek szlachcica był Żydem. Złotnicy - Żydzi. Lekarze, zazwyczaj też Żydzi. Często Żydzi prowadzili też karczmy. No i oczywiście bankierzy, prowadzili lombardy, sklepy, nadzorowali mennice, młyny, drukarnie etc. etc. Generalnie wszędzie tam, gdzie trzeba było działać rozumem a nie siłą tam dominowali Żydzi. Stanowili zawsze najlepiej wyedukowaną klasę, elitę intelektualną społeczeństwa. Oni w średniowieczu mieli piśmienność na takim poziomie jaką reszta społeczeństwa osiagała jeszcze przez kolejne pół tysiąca lat! To chyba mówi samo za siebie.

Po...........no

2018-12-04, 18:53
A barany znów o polityce, łajzy i pedały.A płytki ch*j wie, położone dobrze, tylko tak się da sprawę załatwić bez nerwów, siedzę w budowlance, często jest grą wysokiego ryzyka, ale hajs się zgadza, jak nie popłyniesz a masz łeb, to zrobisz 10-20 koła na miesiąc, i to w Polsce.

Jeszcze k***a przecineczek, żebyście żydo-polaczki-pedałki mieli kija w dupie.

kamuha

2018-12-04, 19:18
Abraxus napisał/a:



Jak przyszli hitlerowcy, Polacy uknuli spisek jak się pozbyć Żydów.
Chcąc odzyskać sprzedany majątek ochoczo ruszyli z pomocą co by się zemścić na żydkach i przepuścić ich z niemiecką pomocą przez kominy.
Myśleli, że dzięki temu odzyskają przepite majątki.
Niestety nie było to takie proste bo Niemcy co prawda docenili polską pomoc w mordowaniu żydów ale jedyne czym się odwdzięczali ewentualnym niemordowaniem kolaborantów.



KAPO zydowska sluzba w obozach koncentracyjnychktora sluzyla hitlerowcom. Okrucieństwo kapo względem współwięźniów bylo opisywane przez samych Niemców.
Zydowskie prawo traktujące o usprawiedliwieniu popełnionych mordów w przypadku gdy zyd ratował swoją szczórzą skórę jest również faktem i nawet się z tym nie kryją.
Zydzi swoja przedsiebiorczosc pokazali wielokrotnie kolaborując z najeźdźcami a po wojnie zasilając masowo szeregi NKWD i UB.
W duzej mierze ci ktorzy przezyli dzieki swojemu „sprytwi” swiadczą o powyzszym. Nic dziwnego że wszelkimi sposobami próbują przemilczeć te fakty.

j-...........s1

2018-12-04, 19:21
Owlman napisał/a:


No proszę. Pani Ewa Kurek - antysemitka.



Tak, antysemitka.
Do tego stopnia, ze nawet skrajnie prawicowe zjeby nie chcą się do niej przyznać.




wytarabaniony

2018-12-04, 19:22
Z czystym sumieniem można polecić tego Pana, żadna płytka nie odpadła :-D

4x4offroad

2018-12-04, 19:36
Jeśli komuś się nie podoba Polska, czy nasze sądy itd to w Izraelu czeka na was ziemia obiecana.

Wiewór

2018-12-05, 07:57
FransFr napisał/a:



Ty chcesz uczciwej i klarownej procedury realizacji roszczeń od firmy ubezpieczeniowej? Równie dobrze możesz iść do kasyna dochodzić praw do swoich niespełnionych ekonomicznych oczekiwań.





Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Napisałem, że nie chodziło o roszczenie dotyczące ubezpieczenia tylko zapłatę za pracę jaką dla nich wykonałem.

4x4offroad napisał/a:

Jeśli komuś się nie podoba Polska, czy nasze sądy itd to w Izraelu czeka na was ziemia obiecana.


A jak ty twierdzisz, że nasze sądy działają to jesteś sowieckim trollem.
Won z powrotem do Petersburga kreaturo.

Gardianmaster

2018-12-05, 08:55
Ronaro w 2014 typ podobny do tego Pana tej łazienki przekręcił mnie na ponad 60tys po prostu zapomniał zapłacić dwie ostatnie fv. Teraz przyblize Ci sytuację z sądem, wszystko miałem na papierze zapowiadało się pięknie a życie pokazało że od niezaplaconych fv zapłaciłem podatek dochodowy plus VAT bo w świetle naszego prawa wystawienie fv to jak bym te pieniądze miał wyrok prawomocny na moja korzyść co z tego gość za dwa tygodnie ogłosił upadłość i założył inna firmę z inną nazwą i siedziba no i taka osoba w świetle Polskiego prawa to już nie ten sam Kowalski co wisi ci pieniądze. Do dziś ta sprawa ciągnie się jak smród po kalesonach komornicy z automatu w komputerze sprawdzając dłużnika maja że takich jak ja ma o na peczki i z automatu mam pieczątkę dłużnik niewyplacalny i nawet nikt nie żąda sobie trudu żeby zobaczyć w jakiej willi gość sobie mieszka. Takie są Polskie realia i wierzenia że jak sobie sam nie poradzisz w takiej sprawie to załatwi to za ciebie sąd. Na jego miejscu i tak zrobił za mało butla z gazem żeby pół tej chałupy nie było to nazwał bym sprawiedliwym zachowaniem bo była by i kara i nauczą w jednym. Pozdro

kotorminator

2018-12-05, 09:09
Mi to wygląda na wkrętkę, Ktoś kupił dom, mieszkanie w którym te płytki już były położone. Nowy właściciel ma inną koncepcję i każe skuć płytki. Koleś który dostał to zlecenie, pomyślał, że fajnie będzie nagrać taką scenę. Nie pomyślał, że może oglądać to jego przyszły klient, który z niego zrezygnuje, bojąc się że też mu tak rozpie**oli łazienkę jeśli się o coś pokłócą. Były już takie bardzo podobne filmy z Niemiec czy z innego zachodu.