18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wkurwione skejtery

~Velture • 2019-06-23, 09:54
Gdzieś na ulicach Kolumbii w Wenezueli grupa skejtów protestuje przeciwko rządom Fidela Castro w Iraku.
Policjant trącił jednego czym wywołał wk***ienie wśród p*zdeuszy i efekt całki pawłowa.



Tutaj dalsza część z innego ujęcia:

SupremeLeader

2019-06-23, 09:59
Szkoda że zamiast motocykli nie wybrali pickupów.

Halman

2019-06-23, 10:00
Obywatel Brazylii nie jest chyba w stanie wyobrazić sobie kilku rzeczy, np bezstresowego wyjścia na ulicę...

siwybis

2019-06-23, 10:12
Mam nadzieję że tymi deskami zatłukli przynajmniej jedną z tych reżimowych dz**ek.

Sajlenthill

2019-06-23, 10:56
Prawie jak u nas w lidlu na promocji

DzidaZawodnik

2019-06-23, 10:59
siwybis napisał/a:

Mam nadzieję że tymi deskami zatłukli przynajmniej jedną z tych reżimowych dz**ek.



Mam nadzieję, ze tymi motocyklami zapie**olili jedną z tych anarchistycznych dz**ek.

sereja3

2019-06-23, 11:40
Ładny Friendly Fire

Sadic

2019-06-23, 12:11

siwybis napisał/a:

Mam nadzieję że tymi deskami zatłukli przynajmniej jedną z tych reżimowych dz**ek.


DzidaZawodnik napisał/a:

Mam nadzieję, ze tymi motocyklami zapie**olili jedną z tych anarchistycznych dz**ek.



A Ja mam nadzieję, że ktoś w końcu przywróci demokrację w Brazylii :)

castagir

2019-06-23, 13:03
A ja ze swojego info wiem, że oni protestowali przeciwko łamaniu konstytucji w Polsce.

krzysztof3011

2019-06-23, 13:04
Nikt jeszcze nie pochwalił autora tematu za świetny opis?

~Velture

2019-06-23, 13:19
krzysztof3011 napisał/a:

Nikt jeszcze nie pochwalił autora tematu za świetny opis?



Autor tematu to rudy pedał i konfident. j***ć go!

:evil:

SwiniaPIG

2019-06-23, 13:29
21 czerwca był światowy dzień deskorolki, więc niekoniecznie protest tylko celebracja tego dnia, jak to się robi na całym świecie. Luźny przejazd ulicami grupą ludzi na deskach. Wiem bo sam kiedyś jeździłem :P
Ryzyko jest, chwilowe wk***ienie kierowców, ale ludzie ogółem miło reagują z pozytywnym zdziwieniem na to. No a ku uciesze sadoli ktoś gdzieś czasem jebnie w auto lub przejedzie mordą po asfalcie.

To tyle taka ciekawostka, miłej niedzieli! :D

AN...........or

2019-06-23, 15:36
to jakieś p*zdy nie psy k***a ja bym odpalił ogień maszynowy uruchomił piece w auswitz k***wwwwwwwwwwwwa ! Tak wiem ch*ja bym zrobił , zesrał się pod siebie.

Jajcarz

2019-06-23, 15:41
Dużo z was się wypowiada, broniąc policji chociaż mało wiecie o sytuacji to ją nakreślę. Gdzieś w Kolumbii świętowany był dzień deskorolki, o którym został powiadomiony urząd miasta, wyrazili na to zgodę, więc wszystko odbywalo się zgodnie z prawem. Policjanci mieli pilnować skejterów, czy jak tam się oni nazywają, by nie jechali całą szerokością ulicy, ale tutaj tym paru policjantom coś odj***ło i zaczeli się zbytnio poczuwać. Z tego co ktoś pisał, policjanci i skejterzy za sobą nie przepadają, więc dużo nie było potrzeba by sytuacja się zaogniła.