18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiona Matka Natura - Torando Moore EF5

Siljorfag • 2016-10-08, 21:41
Dobry wieczór. :lol:

Czas na małą przerwę od Da Silvów i skupić się na czymś innym. Przedstawiam dwa filmy których osobiście jeszcze nie widziałem i zapewne część z Was również. :jezdziec:

Tornado które rozpie**ala w pył (dosłownie) miasteczko Moore w Oklahomie. Osobiście jakbym takie k***isko zobaczył u siebie przed domem to nie wiem co bym zrobił.

#1 Uprzedzam przed darciem p*zdy nagrywającej:


#2 Bardziej ciekawe, ale troszkę długie:


#3 Tutaj zniszczenie przez tornado 3 maja 1999 o którym mówił koleś w "#2"


#4 j.w. 3 Maj 1999


Jeśli temat się Wam spodoba to mogę zrobić jakiś większy temat w którym opisze wybrane Tornado: video, rozp***ziel, skutki, ofiary, etc...

Miłego oglądania :ok:

Mo...........it

2016-10-08, 21:49
Jakże to piękne że człowiek mimo tego jak rozwinął technologie nadal jest bezsilny w starciu z potęgą natury, widok jak żywioł niszczy urbanizację jest dla mnie niczym miód na serce...

Mesjaszowaty

2016-10-08, 21:51
@ up no niekoniecznie taki bezsilny, poczytaj o HAARP to taka technologia stworzona przez ludzi.

nwonigers

2016-10-08, 21:52
Jestem ekspertem: tornado f5 zaczyna sie od wiatru okolo 460km/h do 512km/h. Niszczy wszystko. Szybsza od niego jest tylko fala po wybuchu bomby atomowej.

obibobibobi

2016-10-08, 21:53
ogarnij firenado, najsilniejszy atak fite - type Pokemon.

nwonigers

2016-10-08, 21:57
i satanicunt ma racje. Obecnie ludzie nie sa w stanie walczyc z tym zjawiskiem, bo do konca niewiadomo nigdy gdzie kiedy i czy w ogole tornado uderzy.

Mo...........it

2016-10-08, 22:53
Mesjaszowaty napisał/a:

@ up no niekoniecznie taki bezsilny, poczytaj o HAARP to taka technologia stworzona przez ludzi.

czytałem, cóż teraz? Mimo HAARP natura zbiera żniwa, mam nadzieję że ci jajogłowi zaprzestaną ingerować w naturę, człowiek nie może mieć kontroli nad wszystkim, zwłaszcza nad naturą, myślę że nauka powinna być dostępna jedynie dla wybranych ludzi, obrzydza mnie fakt jak człowiek ingeruję w naturę, jeszcze klonów człowieka na tym do granic zepsutym świecie brakuje...

Skurvodaktyl

2016-10-08, 23:43
Piękne widoki ale zauważcie że kiedy dzieją się jakieś zjawiska pogodowe i jest w pobliżu baba to mnie skręca te jej oh god itd, przeżywa jak kaczka okres, nie lubię jak baba pie**oli jak potłuczona tak jak na załączonym filmiku. Oglądając częściej tego typu programy człowiek przyzwyczaja się do naukowego słownictwa dzięki tym łowcom burz ale baby wk***iaja..

premos13

2016-10-09, 05:46
na ch*j kompas w samochodzie?

kaiel

2016-10-09, 07:55
ohhh.. zaskoczeni jak co roku,debile porządnej chałupy nie potrafią zbudować

qwerty1234567890

2016-10-09, 11:41
U nas w niektórych miejscach w kraju sadownicy używają dział przeciwgradowych zgadnijcie jakiej produkcji za 42.000E choć teraz już coś pewnie swojego wymyślili... ale czy to jest efektywne? nie wydaje mi się, aby z takiego kominka fala uderzeniowa doleciała na wysokość 10km czy 15km jak mówią, bo musiało to by być ładne jebnięcie. A co Harpa to przypomina mi się Edward Lorentz i jego teoria chaosu. Podobnie uważam iż jesteśmy za ciency aby wojować z mechanizmem natury. Myślę, że gdyby Harp działał to pierwsze zajęli by się swoją aleją tornad, jakoś też nie słychać, że w krajach, gdzie wprowadzają demokrację są anomalia pogodowe czy inne...