18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwia mnie twoje mlaskanie

Flodzia • 2022-10-27, 12:13


i będzie wk***iać nadal :lol:

Payan

2022-10-27, 12:22
Też bym się wk***ił.

Maniecky

2022-10-27, 12:59
Dlatego nie cierpie wszelkiego rodzaju wigili i innych spotkan przy stole z rodzina....zawsze sie znajdzie jakas swinia bez filtrow obrzydzajaca posilek....a mukbang to nie moja brocha

baronturbina

2022-10-27, 13:06
Maniecky napisał/a:

Dlatego nie cierpie wszelkiego rodzaju wigili i innych spotkan przy stole z rodzina....zawsze sie znajdzie jakas swinia bez filtrow obrzydzajaca posilek....a mukbang to nie moja brocha


Chciał bym być u ciebie na wigilii. Robię fenomenalną zupę grzybową i pierogi. Mogli byśmy razem coś ulepić,

Maniecky

2022-10-27, 13:31
baronturbina napisał/a:

Chciał bym być u ciebie na wigilii. Robię fenomenalną zupę grzybową i pierogi. Mogli byśmy razem coś ulepić,






xxmercy

2022-10-27, 15:42
ahaha niezdara wylała zupę i się rzucił na kolegę, żeby było, że to przez niego

JanJankowski

2022-10-27, 15:52
Dobrze ze mu zaje. Bal spowrotem

xaydor

2022-10-27, 17:28
Mizofonia to inaczej nadwrażliwość na dźwięki. Nazwa pochodzi z języka greckiego, gdzie misos znaczy nienawiść, a fone – głos. Schorzenie zostało po raz pierwszy opisane w 2000 roku przez parę audiologów. Objawy mizofonii dotyczą zazwyczaj dźwięków wytwarzanych przez najbliższe otoczenie.

Najczęstsze dźwięki drażniące osoby z mizofonią:
mlaskanie, przeżuwanie, przełykanie, czyli dźwięki wytwarzane przy jedzeniu
głośne oddychanie,
chrapanie,
pociąganie nosem,
kichanie,
szuranie nogami,
gwizdanie,
płacz dziecka,
odgłos pisania na klawiaturze komputera,
tykanie zegara,
kapanie wody z kranu,
dźwięki wydawane przez sprzęty elektroniczne, np. piekarnik, zmywarkę, pralkę,
dźwięki wydawane przez zwierzęta domowe, np. mruczenie, dreptanie, odgłos drapania dywanu

35i

2022-10-27, 17:46
xaydor napisał/a:

Mizofonia to inaczej nadwrażliwość na dźwięki. Nazwa pochodzi z języka greckiego, gdzie misos znaczy nienawiść, a fone – głos. Schorzenie zostało po raz pierwszy opisane w 2000 roku przez parę audiologów. Objawy mizofonii dotyczą zazwyczaj dźwięków wytwarzanych przez najbliższe otoczenie.
Najczęstsze dźwięki drażniące osoby z mizofonią:
mlaskanie, przeżuwanie, przełykanie, czyli dźwięki wytwarzane przy jedzeniu
głośne oddychanie,
chrapanie,
pociąganie nosem,
kichanie,
szuranie nogami,
gwizdanie,
płacz dziecka,
odgłos pisania na klawiaturze komputera,
tykanie zegara,
kapanie wody z kranu,
dźwięki wydawane przez sprzęty elektroniczne, np. piekarnik, zmywarkę, pralkę,
dźwięki wydawane przez zwierzęta domowe, np. mruczenie, dreptanie, odgłos drapania dywanu



U mnie górna połowa się zgadza (do gwizdania). Do tego odkurzacz, wiertarka i podobne.

DarioLee

2022-10-27, 18:23
Tej k***ie co tam drze p*zdę też bym wypie**olił ..

Baronessa

2022-10-27, 18:26
Zdechł? Padaki dostał? Co go tak stare rury osaczyły?

ZwierzakiLuj

2022-10-27, 18:44
Niebieski zdecydowanie poooooj***ny, sam wyj***ł sobie talerz i rzucił się na czerwonego z prawej xD winny musi być , naszczescie czerwony podjąl rękawice ayyueeeeah. Czekam na drugi odcinek

Juzwa

2022-10-27, 19:23
Jak ktoś ma problem z mlaskaniem, siorbaniem, bekaniem itp, to niech się przejedzie do Azji południowo wschodniej. Neurotyczne bingo!

DEADmanPL

2022-10-27, 22:20
A mi się wydaje, że ten w czerwonym go jakoś tam lewym łokciem szturchnął i dlatego tamten wylał zupę xd