18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wkręt matki

potencjalnymorderca • 2015-10-12, 03:07
Może nie jakoś bardzo sadystyczne bo mamusia nie nabiera się zbyt dobrze przyzwyczajona do wkrętów głupiego męża, który kolejny raz posługuje się do tego fingowaniem śmierci/krzywdy swojego dziecka no ale pomysł całkiem w miarę. Jakby ktoś chciał więcej to może poszukać na jego kanale - są takie, w których kobita bardziej się rozkleja i przejmuje. :D Gość ma małe zadatki na prawdziwego sadola :-P


zdrowoyebne

2015-10-12, 05:15
po ch*j to wrzucac? tylko gimbaza i ludzie majacy internet od tygodnia beda w przekonaniu ze to nie fake...

MaratHS

2015-10-12, 09:37
Może wierzą w to ci w hameryce, ale u nas występuje zdecydowanie wyższy poziom inteligencji. Gość już kilka razy jeśli nie kilkadziesiąt robił jej różne "psikusy" i zawsze ta głupia baba się na to nabiera. Wszystko jest ustawione włącznie z jej płaczem i histerią, ale ociężali umysłowo (fizycznie z resztą też) amerykanie łykają to jak Polacy obiecanki polityków przed wyborami.

potencjalnymorderca

2015-10-12, 12:16
@Up: Ty no ale zauważ, że ona praktycznie od razu się niby (żebyście się nie doj***li zaraz, że ja to wszystko 100% serio biorę) łapie, że to żart, a płacz jest całkiem normalny bez względu na to czy to żart nawet kiedy o tym wiesz. Niech ktoś do ciebie zadzwoni i powie ci, że ktoś z twoich bliskich miał poważny wypadek i zostało mu kilka minut - może zdążysz przyjechać się pożegnać. Nawet najbardziej absurdalny żart tego typu rzuci pierwszą myśl 'o k***a, co?'. Jeden to zaraz po sekundzie zleje wiedząc, że to jakiś durny kawał, drugi (a tym bardziej druga) może to przeżyć troszkę bardziej i tak jak na filmiku babeczka ogarnia, że to żart i prawie od razu mówi mu 'to nie jest śmieszne' to samo pierwsze wrażenie działa na emocje. Przyjrzyj się, że ani się w ch*j nie telepie, ani nie histeryzuje, ani nie piszczy, nie ryczy, po prostu widać, że dotknęła ją myśl kiedy zobaczyła manekina wyglądającego od tyłu z odległości kilku kroków jak jej syn, którego tak samo ubranego widziała kilka sekund temu, do którego mówi jej mąż jak do dziecka, a potem dzieje się to co się dzieje... No chyba wiesz o co mi chodzi.
Nie bronie filmiku, ch*j tam wie czy ona była w to zamieszana i wszystko jest ustawką. Przyjęło się już tak, że każdy wkręt nagrany w internecie to same udawane gówna, albo po prostu gówna i nie ma innej opcji i tyle.

My...........er

2015-10-12, 23:06
@Up: Prawdziwy Polak nie wie co to poczucie humoru.

cenius

2015-10-14, 07:21
k***a auta jak ciężarówki ale to ja szkodzę planecie swoim 1.2 w benzynie.

lysout

2015-10-14, 07:23
ch*j z filmem, ale ta laska powinna być wystawiona w Sevres pod Paryżem jako wzorzec MILF'etki

jinn

2015-10-14, 08:06
lysout napisał/a:

ch*j z filmem, ale ta laska powinna być wystawiona w Sevres pod Paryżem jako wzorzec MILF'etki


No, już nie przesadzaj.

motci

2015-10-14, 09:12
Mommy całkiem jebablé :D

hawusss

2015-10-14, 12:30
zdrowoyebne napisał/a:

po ch*j to wrzucac? tylko gimbaza i ludzie majacy internet od tygodnia beda w przekonaniu ze to nie fake...


matrix to też fake, a jednak przyjemnie się ogląda

zdrowoyebne

2015-10-14, 13:26
@up
film to film wiadome ze bajka
ale taki prank juz z góry powinien byc skreslony przez doswiadczonych i kumatych internautow
:D

James.B

2015-10-14, 18:15
cała ameryka to jeden wielki fejk wk***iają mnie już z tymi kłamstwami