18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkręcony tata

Pantilion • 2018-09-28, 20:22
Gnojki wkręcają napitemu ojcu ściemę i strzelają do puszki z odświeżaczem... i rżą jak konie. Oglądać od 0:25s.


Deadlyo

2018-09-28, 21:07
Cytat:


do puszki z odświerzaczem...


Błąd Ci się wkradł, z odświeżaczem

Ogólnie jak nie jesteś pewny pisowni warto sprawdzić w internecie, bo nie każdy jest chodzącym SJP

Pantilion

2018-09-28, 21:15
Deadlyo napisał/a:


Błąd Ci się wkradł, z odświeżaczem

Ogólnie jak nie jesteś pewny pisowni warto sprawdzić w internecie, bo nie każdy jest chodzącym SJP



Dzięki i wiem, ale ostatnio mam tyle problemów, że chyba mi na łeb siada... Dzięki jeszcze raz

kcm

2018-09-28, 21:17
AHHAAHAHAHAHA o kórwa ale zwała zajebista sprawa ;D

Hose88

2018-09-28, 21:25
Profesorze Deadlyo, mamy kolejny beznadziejny przypadek.

kcm napisał/a:

AHHAAHAHAHAHA o kórwa ale zwała zajebista sprawa ;D



Sugeruję przyj***ć słownikiem i tak co 3 godziny do skutku albo zgonu :amused:

minetek

2018-09-28, 22:09
ale świeczki nie zdmóchnęło
O!

kszan

2018-09-28, 22:49
Tez zawsze siedze na lawce po turecku i na krzesle

uho82

2018-09-28, 23:26
Aż u mnie zaśmierdziało opalanym kurczakiem.

htp

2018-09-28, 23:47
Deadlyo napisał/a:


Błąd Ci się wkradł, z odświeżaczem

Ogólnie jak nie jesteś pewny pisowni warto sprawdzić w internecie, bo nie każdy jest chodzącym SJP


Internet z dużej litery.

TB303

2018-09-28, 23:50
htp napisał/a:


Internet z dużej litery.


Pisze się wielkiej litery, nie dużej.
:amused:

Slawek18

2018-09-29, 00:37
Argeusz napisał/a:

No k***a, w jakim formacie ty dodajesz te filmy? tylko twoje wrzuty mi nie działają http://scr.hu/6ppw/bkd9j



Mam to samo na Operze. Na FF działa dobrze.

Deadlyo

2018-09-29, 00:43
Cytat:


Internet z dużej litery.



Poprawnie napisałem, masz tutaj kawałek wyjaśnienia:
Problem ten rozstrzygnięto w następujący sposób: Internet (zapis wielką literą) to ‚globalna sieć komputerowa', natomiast internet (zapis małą literą) to ‚samodzielna sieć lub fragment Internetu', inaczej intranet (zob. np. Wielki słownik ortograficzny PWN pod red. E. Polańskiego).

Ja podałem to jako fragment internetu, bo podaję jego kawałek jakim jest SJP (Słownik języka Polskiego) a nie całość jako globalną sieć.

Tak samo dopisałem, że nie każdy jest chodzącym SJP, więc i mi się pomylić można

CoJaTamKurwaWiem

2018-09-29, 03:47
Deadlyo napisał/a:


Błąd Ci się wkradł, z odświeżaczem
Ogólnie jak nie jesteś pewny pisowni warto sprawdzić w internecie, bo nie każdy jest chodzącym SJP



Zdanie kończymy kropką.
Cytaty umieszczamy w cudzysłowiu.
Po "pisowni" powinien być przecinek.


Deadlyo napisał/a:


Poprawnie napisałem, masz tutaj kawałek wyjaśnienia:
Problem ten rozstrzygnięto w następujący sposób: Internet (zapis wielką literą) to ‚globalna sieć komputerowa', natomiast internet (zapis małą literą) to ‚samodzielna sieć lub fragment Internetu', inaczej intranet (zob. np. Wielki słownik ortograficzny PWN pod red. E. Polańskiego).

Ja podałem to jako fragment internetu, bo podaję jego kawałek jakim jest SJP (Słownik języka Polskiego) a nie całość jako globalną sieć.

Tak samo dopisałem, że nie każdy jest chodzącym SJP, więc i mi się pomylić można


Zdania nie rozpoczynamy od "ja".
Zamiast "można" powinno być "może".
Na końcu znowu brak kropki.
A na koniec taka uwaga - napie**alasz błedy jak patola dzieci i pouczasz innych... Weż się albo odpie**ol albo doucz.

Tryper

2018-09-29, 03:53
Szkoda, że ten spray nie był akurat umieszczony w jego spoconej dupie.