18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkręcenie Policji

trzeci41 • 2015-04-20, 14:26
Całkiem przyjemny lecz niebezpieczny prank

Pu...........ly

2015-04-20, 14:35
Tak lekko się z nimi obchodzili bo nie byli czarni.

dasilva

2015-04-20, 16:01
nie mogę ale petarda, aż mi jelita skręciło ze śmiechu

MajkelT

2015-04-20, 16:21
Oglądalem dokument o CocaColi. Na swiecie istnieja 2 legalne sposoby sprowadzenia lisci kokainy do JU ES EJ. Na potrzeby przemyslu farmaceutycznego i na potrzeby CocaColi. Wyobraźcie sobie teraz jaki hajs tam musi iśc bokiem mając takie możliwości ;D

mu...........aj

2015-04-20, 16:33
r*chable policjantka

trzeci41

2015-04-20, 17:04
MajkelT napisał/a:

Oglądalem dokument o CocaColi. Na swiecie istnieja 2 legalne sposoby sprowadzenia lisci kokainy do JU ES EJ. Na potrzeby przemyslu farmaceutycznego i na potrzeby CocaColi. Wyobraźcie sobie teraz jaki hajs tam musi iśc bokiem mając takie możliwości ;D

hmmm chyba się zatrudnie w coca coli :)

Mikla

2015-04-20, 17:57
Szkoda, że nie zaczepili jakiegoś prawdziwego handlarza. Jak by jego ekipa przyjechała to by odechciało im się sranków.

Nameless

2015-04-20, 18:54
MajkelT napisał/a:

Oglądalem dokument o CocaColi. Na swiecie istnieja 2 legalne sposoby sprowadzenia lisci kokainy do JU ES EJ. Na potrzeby przemyslu farmaceutycznego i na potrzeby CocaColi. Wyobraźcie sobie teraz jaki hajs tam musi iśc bokiem mając takie możliwości ;D


Nie ma czegoś takiego jak liście kokainy. Mogą być ew. liście koki lub krzewu kokainowego.
Tak poza tym to zawsze wydawało mi się, że koka używana do produkcji Coca Coli jest pozbawiona środka odurzającego, podobnie jest z konopiami.

EDYTOWANO:
Cytat z Wiki:
Cytat:

Roślina wykorzystywana jest do produkcji Coca-Coli, przy czym o ile w początkach jej produkcji (po 1886 roku) surowiec zawierał kokainę, w późniejszych latach (po około 1900 roku) stosowany był dekokainizowany wyciąg z koki.


Nice try.

Ca...........er

2015-04-20, 19:02
I taki prank w sumie może być - nikogo nie straszą, nie robią syfu itp. I wielki plus dla tamtejszej policji za reakcję - widać, że ludzie bardziej wyluzowani, bo pewnie mniej tyranizowani w pracy. Uśmiali się, pogratulowali pomysłu i rozeszli się z prankowiczami w sympatycznej atmosferze. Ale faktycznie, spotkanie z prawdziwymi handlarzami mającymi ten teren mogło by się dla tych wkręcaczy źle skończyć... ;)

birchen

2015-04-20, 19:06
Ależ mi się podoba tamtejsza policja. Widać w ich działaniach ogromny profesjonalizm, mają odpowiednie podejście do obywateli przez co wzbudzają szacunek i pracują na swój autorytet. Nawet głupie mundury są u nich jakieś takie poważne, wzbudzają szacunek po prostu. A u nas... aaa nieważne.

kub680

2015-04-20, 19:15
birchen napisał/a:

Ależ mi się podoba tamtejsza policja. Widać w ich działaniach ogromny profesjonalizm, mają odpowiednie podejście do obywateli przez co wzbudzają szacunek i pracują na swój autorytet. Nawet głupie mundury są u nich jakieś takie poważne, wzbudzają szacunek po prostu. A u nas... aaa nieważne.



Co Ty mówisz u nas też tak jest... No prawie

Polemon

2015-04-20, 19:26
Wersja PL,

hej gosciu chcesz kupic cebuli?
- nie ...
zajeżdżają psy,
... o nie zwąchają naszą cebule w bagazniku.
- macie jakąś cebule w bagazniku?
Pies otwiera klape passeratti i wypada cebula.
Kolesie dostają po 200zl za nielegalny handel cebulą i 1000 zl za zawracanie policji dupy prankami.


healfwer

2015-04-20, 19:54
@up
i 5000 od skarbówki za sprzedaż bez odprowadzania podatku. Za każdy kg niefiskalizowanej cebuli.

Lyck

2015-04-20, 19:56
Szkoda, ze nie było murzyna, bo by od razu odj***li :D