18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkręcenie niemowlęcia w koło motocykla

fantastico • 2016-11-17, 10:02
Noga niemowlęcia wkręcona w koło motocykla i doraźna pomoc pomidorem.


rozkurw

2016-11-17, 10:49
Jak patrze na cierpierpienie dzieci(wykluczajac tych z bliskiego wschodu) to z checia przyjąłbym ten cały ból na siebie.

Lyck

2016-11-17, 11:07
Ja nie wiem, jak te brudasy tak sie mnoza, wojna za wojna, glod, bieda, krokodyle, miny przeciwpiechotne i nic.... a u nas + 10 i - zalóóóż czapeczke, a Krzysio nie zalożyl i na drugi dzien, zapalenie pluc i umiera... no ja nie wiem

kaktus83

2016-11-17, 13:06
Od zarania dziejów wiadomo, że na wkręconą nogę dziecka w koło motocykla najlepszy jest okład ze świeżego pomidora.

orzechcccc

2016-11-17, 13:07
@rozk*** ale z Ciebie mięka p*zdeczka

BigCohones

2016-11-17, 14:30
No żesz k***a... Noga połamana, palców brakuje, rany cięte a szaman pomidorem... :facepalm:

ZbysłwaPierwszy

2016-11-17, 15:37
bardziej mnie rozj***ło to że zaczęła go karmić cycem,
rozj***ło ci nogę wyjesz z bólu a ktoś ci wkłada do ryja kebaba, nie no k***a!!!!

freeszpak

2016-11-17, 17:06
orzechcccc napisał/a:

@rozk*** ale z Ciebie mięka p*zdeczka



bo przyjąłby cierpienie na siebie?

założe się, że w sytuacji kryzysowej to ty byś wymiękł jak p*zdeczka i pierwszy płakał do mamusi, nie on. jego komentarz sprawia wrażenie, że pisał go wyważony, dojrzały człowiek. twój komentarz to popisywanie się jaki to ja jestem odważny, w dodatku przed internetową społecznością, podwójne dno.

maly-boy

2016-11-17, 17:34
Na pewno cieplutkie mleko z cyca mu pomogło.

Heathen

2016-11-17, 19:46
Czy ja dobrze widzę?
On mu wyciska na rany ostrą papryczkę?
To przeto mały się tak drze

UkrytaPodNickiem

2016-11-17, 20:41
ZbysłwaPierwszy napisał/a:

bardziej mnie rozj***ło to że zaczęła go karmić cycem,

proste pytanie, ile dzieci wykarmiłeś własną piersią bądź w jakimkolwiek stopniu opiekowałeś się niemowlakiem?> Tak Panowie, podanie piersi takiemu niemowlęciu działa na niego uspokajająco, a co k***a? Miała poklepać go po plecach i powiedzieć że wszystko będzie ok? Ja pie**ole, jesteście prości jak budowa pie**olonego cepa. Dla takiego malucha podanie piersi i zapach własnej matki to prawie to samo co dla dorosłego człowieka podanie morfiny. Nawet podczas szczepień lekarze proszą matki aby podawały niemowlakom cycka, bo to je uspokaja, tak wiesz szczepienie to inna bajka niż wkręcenie sobie nogi w koła motocykla, ale jednak.

wp...........ke

2016-11-17, 23:43
Do szpitala z nim debile!

czarnyblack

2016-11-17, 23:43
A może to nie pomidor tylko habanero? :D

białywęgorz

2016-11-17, 23:46
Bo pomidory nie będą miały w sobie takiej zarazy co brudna woda, więc lepiej przemyć sokiem z pomidora. Z dwojga złego... Niestety oni nie mają tak wygodnie jak ty, z bieżącą wodą na każdym kroku.

s2mar

2016-11-18, 00:06
Nie ma to jak fachowa pomoc medyczna... Dziecko już chyba tej nogi nie ma albo zrośnie się krzywo. Ktoś ci rozj***ł nogę to ci żarcie podsuwają czyli cyca dziecku...