18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkoło jest pełno rasistów...

Bachowski • 2017-05-22, 13:40
W 0:32 koleś słusznie zwraca uwagę dziecku, żeby nie stwarzał zagrożenia dla siebie i innych, a w 1:30 pojawia się matka tegoż gówniaka. Potem już standard: zagranie kartą rasową, darcie ryja, odchodzenie i wracanie jakieś k***a 5 razy... Ogólnie takie tam małpie harce.


ProVVe

2017-05-22, 18:35
Jak tu k***a nie być rasistą... Nikt mi nie powie, że ta suka goryla jest nawet w najmniejszym stopniu podobna do ludzi. Banan do ryja i prosi się, żeby jej wyj***ć i spalić.

AN...........or

2017-05-22, 19:52
j***ny babochłop, kto ją zalał, ja się pytam ?

tycho

2017-05-22, 19:56
Velture napisał/a:

@up
Bo w stanach masz tzw. 'hate crime' i jest to bardzo popularna zagrywka nygrów do białych aby lecieć na policję i zgłaszać przestępstwo nienawiści.
Przykładowo jeśli ty jesteś czarny a ja biały i dam ci w mordę to jeśli polecisz i powiesz, że ci strzeliłem bo jesteś czarny a nie dlatego, że mnie wk***iłeś to wyrok będzie w ch*j większy jeśli sąd w to uwierzy.


Dokładnie to tak jak u nas z tymi zasranymi peda.... przepraszam homoseksualistami, którzy co by im się nie stało to od razu zagrywają kartą homofobii. Przykładowo jakaś firma redukuje zatrudnienie to wszyscy zwalniani pracownicy tracą ją z powodu redukcji zatrudnienia, ale oczywiście trafia się jeden homoseksualista, który będzie krzyczał, że firmie panuje homofobia. Niestety lobby homoseksualistów jest aktualnie bardzo silne i często próbują coś ugrać dla siebie wykorzystując tą cała chorą tolerancje dla wszystkich dewiacji.

vl...........00

2017-05-22, 20:34
Na ch*j jej mówi że tam napisane są jakieś zasady przebywania w skateparku, odkąd niby czarni potrafią czytać? I czy ona mu pokazała suty? Czemu w ogóle miał służyć ten zabieg? Ja pie**ole, z Afryki wyjdzie, ale żeby Afryka wyszła z kogoś to już nie w kij pierdział jak widać.

Insaner

2017-05-22, 20:49
Zawsze jak oglądam te hamerykańskie kłótnie to się nadziwić nie mogę że oni wszyscy są jacyś poj***ni. Gruba matka rzuca hasłem "you disrespect me", a ci wpadli w taką panikę jakby co najmniej wyciągnęła spluwę i jeszcze krzyczą, że ją szanują. Wyobrażacie sobie coś takiego w Polsce? Jakąś tipsiarę, która wyjechałaby z tekstem że jej nie szanuję z powodu np. koloru włosów i dookoła tego tematu kręciłaby się kłótnia? U nas ktoś taki dostałby w michę, albo porzadną wiązkę obelg i na tym by się skończyło. Co za kraj.

Dlaczego oni tak przejmują się słowami nieznajomych, którzy uprzykrzają im życie i jeszcze wchodzą z nimi w dyskusje?

rawpanic

2017-05-22, 20:54
Ja bym sp***alal jakby taki wielki goryl do mnie podchodzil

lapps

2017-05-22, 21:08
Insaner napisał/a:

Zawsze jak oglądam te hamerykańskie kłótnie to się nadziwić nie mogę że oni wszyscy są jacyś poj***ni. Gruba matka rzuca hasłem "you disrespect me", a ci wpadli w taką panikę jakby co najmniej wyciągnęła spluwę i jeszcze krzyczą, że ją szanują. Wyobrażacie sobie coś takiego w Polsce? Jakąś tipsiarę, która wyjechałaby z tekstem że jej nie szanuję z powodu np. koloru włosów i dookoła tego tematu kręciłaby się kłótnia? U nas ktoś taki dostałby w michę, albo porzadną wiązkę obelg i na tym by się skończyło. Co za kraj.

Dlaczego oni tak przejmują się słowami nieznajomych, którzy uprzykrzają im życie i jeszcze wchodzą z nimi w dyskusje?



to juz bylo przerabiane... nie moga nic zrobic bo jest czarna i jak cokolwiek zrobia to ona pojdzie na policje i powie, ze jej rasisci napastowali dziecko i chcieli ja pobic przez jej kolor skory i maja przej***ne... w europie tez to samo forsuja. w UK przez 16 lat dzialaly pakistanskie gangi pedofilskie w roznych miastach i policja mimo zgloszen nie ruszala tematu, bo bali sie oskarzen o rasizm... olbrzymie raporty sa na ten temat obecnie...

kilka et lat temu nikt nie mogl zle mowic o bialym czlowieku bo mialby przej***ne. to sobie lewaki wymyslily, ze teraz bialy czlowiek nie moze zle mowic o nikim innym, z racji na tak zwana "sprawiedliwosc spoleczna", ktora ch*ja ma wspolnego z jakakolwiek sprawiedliwoscia

PoliteP

2017-05-22, 22:55
Dlatego segregacja rasowa jest potrzebna. Człowiek i czarny to nie k***a to samo!

Gizmolka

2017-05-22, 22:56
A myślałam, że godzilla jest wymyślona.

abadon

2017-05-22, 23:13
Bo małpy powinny dyndać na drzewach.

marcin527

2017-05-22, 23:26
Jeden nabój, jeden, dosłownie klika złotych...

Klapu

2017-05-23, 01:54
I gdzie w takich sytuacjach jest prawo do posiadania broni?

Goldi85

2017-05-23, 07:27
Paszła na pole bawełny !!! :)

Psi Lord

2017-05-24, 04:44
Mi to tam pasuje takie coś, oczywiście u nich, nie u nas :) . Jeszcze ze 4-5 pokoleń i skończy się kozaczenie ameryki.

wujekbaniu

2017-05-24, 11:28
Cieszę się, że mam białych sąsiadów... bardzo się cieszę.