18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wjechał do McDrive'a człowiek z rowerem na samochodzie

~Sunday • 2019-02-07, 09:48
Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie....



Tylko się każdy gapi :amused:

mygyry

2019-02-07, 09:52
Miał sporo czasu, żeby podejść i powiedzieć gościowi, żeby uważał, ale lepiej cieszyć się w aucie i nagrywać, bo głupawy filmik jest teraz najważniejszy, k***a co za czasy...

Red_Devil_1878

2019-02-07, 10:57
@up: a skąd wiesz, że tego nie zrobił, ale koleś kazał mu sp***alać?

gustav665

2019-02-07, 15:39
jakby komuś coś się stało to by się śmiał, ale że rower się uszkodził to jęknął

ponuryklecha78

2019-02-07, 16:51
hondziażom się nie mówi ani o rowerach ani o dolewkach oleju co 100 km :)

DonVictorioVittutis

2019-02-07, 17:35
Specjalne piwo za materiał własny.
P.S Biegle władasz angielskim (US).


DzidaZawodnik

2019-02-07, 18:48
DonVictorioVittutis napisał/a:

Specjalne piwo za materiał własny.
P.S Biegle władasz angielskim (US).






~Sol

2019-02-07, 19:22
Niezły sportowiec, rower na samochód i po hamburgera :D

SzybkiWiesiek

2019-02-07, 19:32
mygyry napisał/a:

Miał sporo czasu, żeby podejść i powiedzieć gościowi, żeby uważał, ale lepiej cieszyć się w aucie i nagrywać, bo głupawy filmik jest teraz najważniejszy, k***a co za czasy...



Też bym nie zareagował. Mamy takie czasy, że ch*j wie czy ktoś ci nie wpie**oli za to, że interesujesz się nie swoimi sprawami.

tigerqaz

2019-02-07, 20:02
mygyry napisał/a:

Miał sporo czasu, żeby podejść i powiedzieć gościowi, żeby uważał, ale lepiej cieszyć się w aucie i nagrywać, bo głupawy filmik jest teraz najważniejszy, k***a co za czasy...



k***a jakby poszedł i ostrzegł, to nie miałbyś się teraz do czego przypie**olić... a tak zawsze możesz coś pie**olnąć bez sensu :D

ritu4l

2019-02-07, 21:14
mygyry napisał/a:

Miał sporo czasu, żeby podejść i powiedzieć gościowi, żeby uważał, ale lepiej cieszyć się w aucie i nagrywać, bo głupawy filmik jest teraz najważniejszy, k***a co za czasy...



Jak ktoś jest tak głupi, że zapomina o takich rzeczach jak j***ny rower na dachu (codziennie go tam pewnie nie wozi), to niech zjada swoją karmę. Jestem w 99% pewien, że dzięki temu nigdy więcej nie popełni takiego błędu.

CieńWiatru

2019-02-07, 22:44
Mała gównoburza. Rozkmina odpowiadających do komenta @mygyry , w stylu "typek pisał na fazie to ja na trzeźwo zgniotę jego text."
KOMENTARZE PISZEMY DO MATERIAŁU, A NIE DO KOMENTARZU. nawiązanie jest nawet spoko. Chcesz podyskutować to wyślij priva.

TB303

2019-02-08, 15:19
CieńWiatru napisał/a:

Mała gównoburza. Rozkmina odpowiadających do komenta @mygyry , w stylu "typek pisał na fazie to ja na trzeźwo zgniotę jego text."
KOMENTARZE PISZEMY DO MATERIAŁU, A NIE DO KOMENTARZU. nawiązanie jest nawet spoko. Chcesz podyskutować to wyślij priva.


Ty mi, k***a, nie będziesz mówił co mam robić i jak :hitler:

ritu4l

2019-02-08, 17:49
CieńWiatru napisał/a:

Mała gównoburza. Rozkmina odpowiadających do komenta @mygyry , w stylu "typek pisał na fazie to ja na trzeźwo zgniotę jego text."
KOMENTARZE PISZEMY DO MATERIAŁU, A NIE DO KOMENTARZU. nawiązanie jest nawet spoko. Chcesz podyskutować to wyślij priva.



A kim ty jesteś, żeby wprowadzać jakieś swoje gównowidzimisię na sadolu? Po pierwsze to nie używamy capsa ćwoku

pppmix

2019-02-08, 20:44
Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego.