18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wjazd na skrzyżowaniu ..

~McSadol • 2021-11-11, 16:37
.. kierowcy chyba oczy cipą zarosły ..


dżonyłojlker

2021-11-11, 16:55
Prawidłowo, pochwalam :ok: Należałoby tych karaluchów co jakiś czas profilaktycznie rozjeżdżać, może by się insekty zaczęły rozglądać.

guwnix91

2021-11-11, 16:57
Ludzie tez ida jak roboty zielone to rura i nie patrza bo po co

Folur

2021-11-11, 19:26
Farołrz napisał/a:

Prawidłowo, pochwalam Należałoby tych karaluchów co jakiś czas profilaktycznie rozjeżdżać, może by się insekty zaczęły rozglądać.



może zielone mieli?

dżonyłojlker

2021-11-11, 19:51
Folur napisał/a:

może zielone mieli?



Na pewno mieli, właśnie o to chodzi, widzą zielone i lezą przed siebie jak zombie. Na tym właśnie polega problem pieszych, którzy nie są kierowcami (lub którzy są po prostu skończonymi idiotami). Taki zjeb "myśli", że samochód to automat, nie mają chyba świadomości, że w środku siedzi człowiek, który tym autem powozi i może się zagapić, zasłabnąć itd.

sothis

2021-11-11, 19:54
Farołrz napisał/a:

Na pewno mieli, właśnie o to chodzi. Widzą zielone i lezą przed siebie jak zombie, na tym właśnie polega problem pieszych, którzy nie są kierowcami (lub którzy są po prostu skończonymi idiotami). Taki zjeb "myśli", że samochód to automat, nie mają chyba świadomości, że w środku siedzi człowiek, który tym autem powozi i może się zagapić, zasłabnąć itd.



Nie, żebym pochwalał święte krowy wszelkiej maści, ale w tym przypadku gość jechał wolno, raczej można było założyć że się będzie zatrzymywał.

plastic

2021-11-11, 20:05
ku*as ci cipą zarósł - to tak tytulem wstepu.

jak na moje zarosniete oczy, to bialy zaczal hamowac przed pasami i wyglada to na awarie hamulcow.

a ze nie posiadam prawka, to pozwala mi to spojrzec obiektywnie na sprawe, bez analizowania przez pryzmat blednych przyzwyczajen.

( xD )

Jacek86s

2021-11-11, 20:39
plastic napisał/a:

ku*as ci cipą zarósł - to tak tytulem wstepu.
jak na moje zarosniete oczy, to bialy zaczal hamowac przed pasami i wyglada to na awarie hamulcow.
a ze nie posiadam prawka, to pozwala mi to spojrzec obiektywnie na sprawe, bez analizowania przez pryzmat blednych przyzwyczajen.
( xD )



To hamuj k***o biegami albo odbij. Patrząc po ch*ju jak szybko reagował po zatrzymaniu stwierdzam że SMS pisał.

" muszę kończyć,chyba najechałem na przechodnia pa”

k***a, nawet klakson by pomógł

ewangelik

2021-11-11, 21:16
Ci co szli za potrąconymi wrócili na linię startu

~McSadol

2021-11-11, 22:04
plastic napisał/a:

ku*as ci cipą zarósł - to tak tytulem wstepu.

jak na moje zarosniete oczy, to bialy zaczal hamowac przed pasami i wyglada to na awarie hamulcow.

a ze nie posiadam prawka, to pozwala mi to spojrzec obiektywnie na sprawe, bez analizowania przez pryzmat blednych przyzwyczajen.



Od lat 90 wszystkie samochody osobowe mają dwa obwody hamulcowe żeby w razie awarii nie było takiej sytuacji . To nie ciężarówka że awaria pneumatyki rozpie**ala hamowanie (przy ominiętych zabezpieczeniach ) i na ładę też to nie wyglądało .. Gość ma cipą zarośnięte oczy , a ty chyba opaskę uciskową na mózgu że myślisz o awarii .. Ale co mi tam to w końcu Sadol i mam wyj***ne ..


:mrgreen:

dżonyłojlker

2021-11-11, 22:27
sothis napisał/a:

w tym przypadku gość jechał wolno, raczej można było założyć że się będzie zatrzymywał.



No to właśnie o tym pisałem - zasada ograniczonego zaufania. Robaki założyli, że auto się zatrzyma, bo ma czerwone, a tu taki ch*j. Nie będę przytaczać tu własnych doświadczeń, bo zaraz znajdą się wesołki; "Andrzej wstawaj zesrałeś się".

victorszapapapolis

2021-11-11, 22:37
a wy co tak obywatelu na ziemi siedzicie? wstawajcie bi wilka złapiecie

sothis

2021-11-11, 23:15
Farołrz napisał/a:

No to właśnie o tym pisałem - zasada ograniczonego zaufania. Robaki założyli, że auto się zatrzyma, bo ma czerwone, a tu taki ch*j. Nie będę przytaczać tu własnych doświadczeń, bo zaraz znajdą się wesołki; "Andrzej wstawaj zesrałeś się".



Ja zawsze bardzo podejrzliwie patrzę na pojazdy dookoła, za dużo sadistica. Ale jakbym miał czekać aż każdy hamujący się zatrzyma, to nie wiem czy przeszedłbym przez pasy ;)
A piesi na tym filmie...Nie dawali z siebie 101%, żeby wypatrzeć czyhająca na nich śmierć, bo to nie brazylijska favela gdzie każdy przechodzień potencjalnie chce uj***ć Ci łeb za telefon. Innymi słowy - zgadzam się, jeśli chodzi o łażących jak święte krowy, ale na tym filmie nie widzę winy/błędu z ich strony. No podstępem ich załatwił ;)