18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wizyta policji z Salt Lake City.

~_Yarko_ • 2019-07-28, 22:11

Wyszedł do policji z pistoletem do paintballa. :ok:

kedzior242

2019-07-28, 22:17
Co za debile. Sami się ustawili na ogień krzyżowy. Gość mógłby wylecieć do nich z porem w ręku i byłaby szansa, że sami się powystrzelają :kawa:

sereja3

2019-07-28, 22:19
Chyba większy głąb niż ten od burzenia ścianki :D

aaaaaaaaaaaaaa

2019-07-28, 22:47
Ja też miałem dziś wizytę Policji... przebiegła jednak spokojniej...
Może dlatego, że ja wzywałem. ;)

mieszał

2019-07-28, 23:19




aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja też miałem dziś wizytę Policji... przebiegła jednak spokojniej...
Może dlatego, że ja wzywałem.



Czyżby w służbie społeczeństwa ?

r061071

2019-07-28, 23:46
mormoni trochę jakby mniej skłonni do wystrzelenia całego magazynku w podejrzanego

Al...........is

2019-07-28, 23:50
Policja to największe sk***ysyny, kretyny i niedojdy życiowe! Już sam fakt wybrania sobie takiego zawodu świadczy o totalnym zidioceniu! Niech giną dziady pie**olone, a ich żony niech się k***ią z murzynami :)

BanujNasNieMichalka

2019-07-29, 00:02
Hahaha typ by się schylił troszkę szybciej to psiarz by miał w kulki z 3 wystrzelonych przez typa. Mi się podoba :->

AlaksanderLukaszenka

2019-07-29, 00:54
Alois napisał/a:

Policja to największe sk***ysyny, kretyny i niedojdy życiowe! Już sam fakt wybrania sobie takiego zawodu świadczy o totalnym zidioceniu! Niech giną dziady pie**olone, a ich żony niech się k***ią z murzynami



A jak Ci podpie**olą samochód lub ojebią chatę, to pewnie zadzwonisz po pogotowie energetyczne czy może zabawisz się w detektywa?

Stradivarius

2019-07-29, 00:54
Alois napisał/a:

Policja to największe sk***ysyny, kretyny i niedojdy życiowe! Już sam fakt wybrania sobie takiego zawodu świadczy o totalnym zidioceniu! Niech giną dziady pie**olone, a ich żony niech się k***ią z murzynami



Ty tak na poważnie czy po prostu jesteś pierdo*nięty? Już sam fakt takiego pisania świadczy o Twoim totalnym sp****leniu umysłowym. Mam nadzieję, że jak Ciebie i Twoją żonę wyr*cha jakiś Murzyn to nie zgłosisz tego na Policję - dla zasady. Chociaż w sumie pewnie dla Ciebie to będzie przyjemność.

Xaka

2019-07-29, 07:47
Alois napisał/a:

Policja to największe sk***ysyny, kretyny i niedojdy życiowe! Już sam fakt wybrania sobie takiego zawodu świadczy o totalnym zidioceniu! Niech giną dziady pie**olone, a ich żony niech się k***ią z murzynami



Ten kto to napisał jest przykładem trzy paskowego sebixa o totalnym sp***oleniu umysłowym. Brawo! Jesteś kretynem, mam prośbę, usuń konto.

bbkacprzyk

2019-07-29, 08:30
Alois napisał/a:

Policja to największe sk***ysyny, kretyny i niedojdy życiowe! Już sam fakt wybrania sobie takiego zawodu świadczy o totalnym zidioceniu! Niech giną dziady pie**olone, a ich żony niech się k***ią z murzynami




A sam jak osrany jestes to drzesz morde - Ratunku Policja, ogorek mi w dupie utknął

Ow...........an

2019-07-29, 09:41
Stradivarius napisał/a:

Ty tak na poważnie czy po prostu jesteś pierdo*nięty? Już sam fakt takiego pisania świadczy o Twoim totalnym sp****leniu umysłowym. Mam nadzieję, że jak Ciebie i Twoją żonę wyr*cha jakiś Murzyn to nie zgłosisz tego na Policję - dla zasady. Chociaż w sumie pewnie dla Ciebie to będzie przyjemność.



Paręnaście lat temu słuchałem audycji na żywo z udziałem jakiegoś tam policjanta, zachęcającego do "ofiarnego pomagania policji".
Jako pierwszy zadzwonił facet i opowiedział swoją historię .

Z bloku widział jak włamują się do samochodu sąsiada.
Zadzwonił na Policję i zgłosił sprawę opisał sprawców - włamanie trwało nadal - komisariat 500m od miejsca przestępstwa. Podał policji swoje dane zgodnie z procedurami...
(Policjant ze studia przerywa słuchaczowi i chwali postawę obywatela)
Słuchacz opowiada dalej...

Policja przyjechała po 1 godzinie. Złodzieje dawno odjechali samochodem sąsiada.
Następnej nocy spalił się jego samochód. Przez kolejny miesiąc dzwoniono do niego z pogróżkami.
Słuchacz miał dwa pytania do policjanta ze studia:
1.Skąd złodzieje wiedzieli, który samochód podpalić i znali jego nr telefonu?
2. Czy policjant ze studia serio oczekuje, że w podobnej sytuacji ja jeszcze raz zgłoszę popełniane przestępstwo policji i będę się narażał?

W studiu zapanowała cisza przez dłuższą chwilę...
Puścili muzykę, kontynuowanie audycji nie miało sensu.

burnpiro

2019-07-29, 11:07
IT'S A PRANK BROO!! IT"S A PRANK!!!!

:D