18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wizyta policji z Salt Lake City.

~_Yarko_ • 2019-07-28, 22:11

Wyszedł do policji z pistoletem do paintballa. :ok:

Wiewór

2019-07-29, 11:46
Owlman napisał/a:

Zadzwonił na Policję i zgłosił sprawę opisał sprawców - włamanie trwało nadal - komisariat 500m od miejsca przestępstwa. Podał policji swoje dane zgodnie z procedurami...



To mnie zawsze rozpie**ala. Zgłaszasz wykroczenie przestępstwo a oni cię spisują długość ch*ja, rozmiar buta, kolor oczu i włosów, źródło dochodu, stan cywilny. Po ch*j im cokolwiek wiedzieć więcej poza adresem gdzie mają przywieźć leniwe sraki?
Jeśli trzeba będzie świadkować to mają nr telefonu i ustalą zgłaszającego...

Szokuje mnie też fakt, że jak zgłaszasz zakłócanie ciszy nocnej to nie ukażą typa dopóki nie będzie świadka z imienia i nazwiska. Jakby trzeba było czegoś więcej poza stwierdzeniem na miejscu stadka naj***nych sebastianów grających polskie gównorapsy z telefonu.

Lyttald

2019-07-30, 15:17
kedzior242 napisał/a:

Co za debile. Sami się ustawili na ogień krzyżowy. Gość mógłby wylecieć do nich z porem w ręku i byłaby szansa, że sami się powystrzelają



Amerykańskie służby mundurowe używają amunicji hollow point, czyli takiej, która po penetracji celu rozrywa się i pozostaje w ciele, zamiast przebijać cel na wylot. Służy ona właśnie temu, żeby ograniczyć prawdopodobieństwo zabicia osoby postronnej, która mogłaby znaleźć się za celem na linii strzału.

senpuu93

2019-07-30, 18:51
@up

to, i hollow pointy mają lepszą siłę obalającą która jest kluczowa (właśnie po to żeby nie robić z gościa sita nim się go unieszkodliwi)