18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w niemczech.

~Velture • 2019-07-25, 19:50
Niemce - kraj który był marzeniem zarobkowym dla wielu Polaków. Dzisiaj widać na ulicach wielokulturowość za jaką walczył Adolf Hitler przeciwko antysemickim Polakom aby ratować uciśnionych żydów przed Polskimi obozami.


ziajos

2019-07-26, 11:21
Grochus napisał/a:

Adolf teraz się w grobie przewraca jak to widzi



On już się nie przewraca. On w tym grobie zapie**ala jak blender.

krasnal_hałabała

2019-07-26, 19:23
~Velture napisał/a:

Jak w tej grupie jest bezrobocie na poziomie 99% to co mają robić poza siedzeniem w mieszkaniach z socjalu, chlaniem za socjal, robieniem chlewu wszędzie i okradaniem ludzi pracujących? Wychodzą sobie na klatkę albo przed blok na podwórko i siedzą pie**oląc pewnie jak to wszystko jest złe i dlaczego k***a pan X albo Y ma dobrą furę i kupę kasy a oni nie bo przecież im się należy za nic.



Wszystko się zgadza, poza jednym, nie gadają o tym kto jaką ma furę, kiedyś wielokrotnie słyszałem rozmowy patoli, rozmawiają o tym kogo pobili albo kogo chcą pobić, kogo by chętnie zabili i czym i w jaki sposób, rozmawiają też o tym jaką "fazę" mieli i po czym (narkotyki, dopalacze, alko) rozmawiają też o tym kto ich wk***ia i co by z nim zrobili (jak wyżej, czyli zabić, "naj***ć") rozmawiają o tym kogo okradli i jak, przechwalają się przestępstwami jakie dokonali, narzekają na "psy" czyli w ich slangu policję, czasem gadają o tym jaką laskę wygrzmocili, rozmawiają też o narkotykach i dopalaczach i w sumie tyle, jak sobie przypomnę to może napiszę więcej, chyba że zapomnę albo nie będzie mi się chciało.

A i jeszcze opowiadają swoje przygody na temat kto ich wk***ił, kogo pobili a kogo nie mogli pobić ale chętnie wzięliby pałę i zabili, jakie mieli "przypały" etc.

A i mówię tutaj o polskich patolach.

Mrrm

2019-07-26, 23:49
Jestem w Niemczech bez przerwy od ponad 20 lat i mogę tylko tyle powiedzieć ze nic tam się nie zmieniło, takie miejsca zawsze istniały i istnieć będą. Bardziej bym się martwił faktem ze w Polsce robi się podobnie, może nie z udziałem ciapkow czy innych pakoli ale sebusiów itp. W każdym razie zjebow jakby coraz więcej.

anakin

2019-07-27, 14:39
w poprzedni weekend jeździłem na lotnisko do Berlina na Tegel. W wolnym czasie parkowałem sobie w jakiejś dzielnicy i chodziłem pooglądać jak wygląda miasto.
No ku#wa.. wszędzie ciapaci.. na taksówce ciężko jest znaleźć jakiegoś białego, w promieniu 1 km, które przeszedłem widziałem jednego białego i do tego jechał na rowerze. Na lotnisku 3/4 obsługi to ciapaci.. I ten wszechobecny syf..

pekka satan

2019-07-28, 03:54


Czy to nie jest przypadkiem jakiś zbieg okoliczności, a nie hasło firmy? Nie mam pojęcia, co to znaczy, bo nie znam hmm... ich języka, ale jednak coś takiego się pojawia.

Wszystkie znaki są zapisane kursywą i wygląda to na "ISIS" z lekkim zabiegiem marketingowym...

krykoz

2019-07-28, 19:52
Nazwa piosenki?

Snowkie

2019-07-30, 09:35
Kurde, jednak kros zauwazyl juz ISIS EIS xD