18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Witamy w niemczech.

~Velture • 2019-07-25, 19:50
Niemce - kraj który był marzeniem zarobkowym dla wielu Polaków. Dzisiaj widać na ulicach wielokulturowość za jaką walczył Adolf Hitler przeciwko antysemickim Polakom aby ratować uciśnionych żydów przed Polskimi obozami.


mit2

2019-07-25, 22:31
Dobrze tak sk***ysynom.

Cryo

2019-07-25, 22:32
Kara od światowych mocarstw za zabawy w dwie duże wojny. Europa jest tortem USA i Rosji. Ten śmietnik, który teraz mają zupełnie blokuje ich przed kolejnymi imperialistycznymi zapędami. Sprytne prawda?

lm65

2019-07-25, 22:34
Jakieś byłe brudne NRD i robactwo na ulicy.

Ow...........an

2019-07-25, 22:35
Możecie się śmiać z Niemców, ale to z Waszych pieniędzy rząd RFN utrzymuje ten element.
Z pieniędzy zostawionych w Lidlach, Kauflandach, niemieckich autosalonach , w firmach od farm wiatrowych itd, itp.

robertino

2019-07-25, 22:39
Shit happens
Od czasu do czasu

Blantowy

2019-07-25, 22:41
Cyganeria przecież to naród wędrowny to dlaczego te nieroby i u nas się zawiesiły.

InnyName

2019-07-25, 22:41
Wujo robi od 20~ lat w DE, w zasadzie jestem tam więcej niż w PL i sam chyba już się bardziej uważa za niemca, a do PL leci głównie hajs i to nie mały.
Jak ten człowiek k***i na tych wszystkich cyganów, turasów i całej tej maści przyjezdnych to k***a głowa mała, oni ich po prostu nienawidzą tam, nikt nic pisnąć nie może na opinii publicznej bo od razu sądy, powoli jak u nas

Patryk1112

2019-07-25, 22:55
„Nie o takie Niemcy walczyłem” F.Kiepski 2019r

Bedejot

2019-07-25, 23:06
Ciekaw jestem czy naziści w podziemiu kombinują jak tu wydzierżawić od nas Aushwitz.

ewela416

2019-07-25, 23:33
kwas79 napisał/a:

Wiecie dlaczego na filmie nie ma prawdziwych Niemców? Bo są w pracy



Ma urlopach. A tu widac ekipy do zadym z polakami na likend w diskotekach hyh*juhyhhhhh zazwyczaj ruskie pimagaja jesli chebanowych wincy i ze sprzetem. Polecam h*jlandie :)

proncislaw

2019-07-25, 23:53
Rok temu byłem na wycieczce w Berlinie. Podróżowałem metrem. W pewnym momencie do wagonu wsiadlo kilku młodocianych brudasów. Najpierw wyzywali siebie nawzajem. nastepnie zaczęli zaczepiać jakieś młode c*pki. Rozglądam się wokół i widzę chłopaka, faceta 30 lat, postury Karola Bedorfa. Ten siedzi i udaje, że nic nie widzi. Krew się we mnie gotowała, ale pomyślałem co się będę wychylał, narażał na jakąś kosę jak rodowity Niemiec siedzi i ma wyj***ne. Nie do pomyslenia taka sytuacja w Polsce. Odwiedzam Berlin co jakiś czas i jest coraz bardziej czarny.

djted

2019-07-26, 00:36
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Jeszcze 5 lat temu Niemiecka Cenzura była tak mocna że nawet mała historyjka o przestępczości w Niemczech się nie wydostawała ale od kilku już lat wiadomo jak tam jest na prawdę.



Jest tak samo. W zeszłym roku imigranci w Freiburgu zgwałcili i zabili córke jakiegoś polityka. Ciało wj***li do rzeki. Ludzie wyszli na ulice i zrobili "protest" . Nigdzie o tym nie pisali. Słucham niemieckiego radia i nie raz jezdzili po Pisie. j***ć Pis , ale sam fakt, ze" źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"

usion

2019-07-26, 08:12
Beda pracowac na niemieckie emerytury hahahahahah no to niemcy sie zdziwia.

Zordonek

2019-07-26, 09:42
Tak w sumie to z 2mln Polaków robi już na Niemca a w Polsce na Polaka Ukraince, że co jak co to na zachodzie zarobki w porównaniu do tutejszych są całkiem ok a w Polsce ludzie się cieszą 500+ a tak naprawdę gdyby nie te ścierwo ze wschodu to zarobki w Polsce dawno by poszły do góry