18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wisielec

T3RMINATOR • 2019-03-11, 19:40
Taki tam wisior z relacji na żywo.




Lobo24

2019-03-11, 20:51
Od 2.30 robi się monotonnie. Wręcz sztywno.

siwybis

2019-03-11, 21:18
No dobra, rozumiem, każdy ma prawo sobie powiedzieć dość ale weź chłopie zmajstruj jakąś bombę i wysadź się na Wiejskiej, ewentualnie odpal cysternę na marszu LGBTYQWERTY, nie umieraj bezproduktywnie :)

eustachu18

2019-03-11, 21:18
mógł se jeszcze machnąć na szybciocha

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-11, 21:37
No ale się k***a zabił, czy to performance jakiś???
Nic, zero emocji. Nie żal mi gościa. Chciał się zabić jego prawo, ale k***a transmisja z wieszania? Lepiej, że oczyścił nasz padół ze swojego sp***olenia...
Teraz w śłady niech idą pozostali, paciaki, dałype, tycypoli, dyży, biledy, wacyle, nymurzy, gerynig...

Hose88

2019-03-11, 21:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No ale się k***a zabił, czy to performance jakiś???
Nic, zero emocji. Nie żal mi gościa. Chciał się zabić jego prawo, ale k***a transmisja z wieszania? Lepiej, że oczyścił nasz padół ze swojego sp***olenia...
Teraz w śłady niech idą pozostali, paciaki, dałype, tycypoli, dyży, biledy, wacyle, nymurzy, gerynig...






Jabulko69

2019-03-11, 21:59
Ciekawi mnie fakt jak szybko zaczelo go wyginac, musial chyba wypuscic powietrze z pluc skoro tak szybko mu to poszlo.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-11, 22:00
@Hose88

Tak k***a, mam wymieniać wszystko po naszemu, żeby jakaś fundacja "stop.rasiz.stop.ksenofobia.stop.homofobia.stop.króliczki.stop.antysemityzm.stop.antydziadostwo" się doj***ła???
Na jakim świecie Ty żyjesz? Jak tam jest tak fajnie, to się przeprowadzę.

Hose88

2019-03-11, 22:05
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

@Hose88
Tak k***a, mam wymieniać wszystko po naszemu, żeby jakaś fundacja "stop.rasiz.stop.ksenofobia.stop.homofobia.stop.króliczki.stop.antysemityzm.stop.antydziadostwo" się doj***ła???
Na jakim świecie Ty żyjesz? Jak tam jest tak fajnie, to się przeprowadzę.



Ty cepie i dęty parasolu, rozumiesz co to żart?! W ch*ju mam co myślisz i uważasz, jak i cała reszta zj***nych organizacji. Jest takie mądre powiedzenie "Jeśli boisz się mówić co myślisz, to już jesteś niewolnikiem".

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-11, 22:09
W Niemczech za Hitlera jak mówiłeś co myślisz... to mogłeś zarobić kulkę w łeb. W Polsce za okupacji też...
k***a po co ja z debilem dyskutuję....

Hose88

2019-03-11, 22:19
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

W Niemczech za Hitlera jak mówiłeś co myślisz... to mogłeś zarobić kulkę w łeb. W Polsce za okupacji też...
k***a po co ja z debilem dyskutuję....



No k***a debil... Idź klawiszowy twardzielu zwalczać stworki w majnkrafcie, bo do tego się tylko nadajesz. Lepiej zginąć z honorem nie zatracając siebie, niż tak jak Ty, z podkulonym ogonem niczym kundel.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-11, 22:25
O k***a internetowy "patryjota" za 5 groszy... a jakby co to by k***a po piwnicach się chował... :mrgreen:

Q3lo

2019-03-11, 22:35
Im więcej samobójców tym mniej samobójców.

Januszznarnii

2019-03-11, 22:55
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No ale się k***a zabił, czy to performance jakiś???
Nic, zero emocji. Nie żal mi gościa. Chciał się zabić jego prawo, ale k***a transmisja z wieszania? Lepiej, że oczyścił nasz padół ze swojego sp***olenia...
Teraz w śłady niech idą pozostali, paciaki, dałype, tycypoli, dyży, biledy, wacyle, nymurzy, gerynig...



twoja matka niech zachoruje na depresje i sie powiesi

TłustyManat

2019-03-11, 23:02
Q3lo napisał/a:

Im więcej samobójców tym mniej samobójców.



Terapeuci go nienawidzą!
Zobacz jak jednym prostym trikiem rozwiązał wszystkie swoje problemy.