18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wirus na strajk

jedreo • 2020-02-16, 08:02
Jak rozpędzić przedłużające się strajki w Chinach? Wymyślić wirusa.

T3RMINATOR

2020-02-16, 08:43
Spóścić ze 100 atomówek większa szansa że się nie rozprzestrzeni ta żółta zaraza.

Nellum

2020-02-16, 08:57
najciekawsze jest to, że Max kolonko 8 lat temu dał filmik Chińczycy i wirus coś tam coś i mówił, że przed 2030 roku będzie wirus od Chińczyków (jest) i zginie kilka tysięcy ludzi na całym świecie w ciągu 6 miesięcy. A czytał jakieś akta czy coś i było tam tak napisane wszystko było jest i będzie planowane nawet te j***ne choroby itp

Hose88

2020-02-16, 10:33
Nellum napisał/a:

najciekawsze jest to, że Max kolonko 8 lat temu dał filmik Chińczycy i wirus coś tam coś i mówił, że przed 2030 roku będzie wirus od Chińczyków (jest) i zginie kilka tysięcy ludzi na całym świecie w ciągu 6 miesięcy. A czytał jakieś akta czy coś i było tam tak napisane wszystko było jest i będzie planowane nawet te j***ne choroby itp



Ja natomiast czytałem kiedyś o jakimiś "proroku", który mówił, że z Chin wyjdzie okropna zaraza, która z początku będzie ukrywana i negowana. Ofiary w ludziach, jak i sama jej potęga zaniżana i umniejszana celowo do czasu, kiedy Chiny oficjalnie przyznają, że jest problem i to ogromny. Wtedy społeczność międzynarodowa będzie starała się pomóc, ale nic nie zdziałają. Czytałem to na grubo przed całą tą aferą z wirusem, a fakty skojarzyłem dopóki na liveleak'u jakiś chiński użytkownik nie wrzucił linka z filmami co się rzeczywiście dzieje w mieście "Zero", krematoria chodzące 24h/dobę, całe rodziny martwe w mieszkaniach, szwadrony z bronią na ulicy w strojach epidemiologicznych, odcięte miasta, a potem doszedł jeszcze ten chiński miliarder, który podał te bardziej prawdopodobne dane zakażonych/zgonów.

Dalej pisało o innych rzeczach, które się wydarzą, ale nie przykułem uwagi, bo odbierałem to jako ciekawostkę.

Ogólnie 2020 rok zaczął się ciekawie.

Swinkwizytor

2020-02-16, 14:22
To juz bardziej realne jest wykorzystanie tego wirusa(ch*j wie co i jak) do rozsiania paniki w efekcie czego wstrzymany zostanie wzrost gospodarczy chin i ukrócona ekspansja na zachód niektórych firm.

Niewidzialny

2020-02-16, 15:30
Czyli rozwiązanie strajków w Chinach wymyśilła natura przed miliardem lat formując najbardziej pryncypialne formy rozmnażania zwane wirusem? Przedni żart.

DzidaZawodnik

2020-02-16, 15:41
Znowu lewactwo wpaja paranoję. Jak widać j***ni komuniści mają w dupie miliony istnień ludzkich i nic się w tym temacie nie zmieniło. Naród wybrany k***a j***ny.

Hose88 napisał/a:

Ja natomiast czytałem kiedyś o jakimiś "proroku", który mówił, że z Chin wyjdzie okropna zaraza, która z początku będzie ukrywana i negowana. Ofiary w ludziach, jak i sama jej potęga zaniżana i umniejszana celowo do czasu, kiedy Chiny oficjalnie przyznają, że jest problem i to ogromny. Wtedy społeczność międzynarodowa będzie starała się pomóc, ale nic nie zdziałają. Czytałem to na grubo przed całą tą aferą z wirusem, a fakty skojarzyłem dopóki na liveleak'u jakiś chiński użytkownik nie wrzucił linka z filmami co się rzeczywiście dzieje w mieście "Zero", krematoria chodzące 24h/dobę, całe rodziny martwe w mieszkaniach, szwadrony z bronią na ulicy w strojach epidemiologicznych, odcięte miasta, a potem doszedł jeszcze ten chiński miliarder, który podał te bardziej prawdopodobne dane zakażonych/zgonów.
Dalej pisało o innych rzeczach, które się wydarzą, ale nie przykułem uwagi, bo odbierałem to jako ciekawostkę.
Ogólnie 2020 rok zaczął się ciekawie.



Jesteś naprawdę taki głupi jak piszesz, czy citylko płacą za takie pie**olenie?

Nert

2020-02-16, 15:44
Już powolutku zaczyna być problem z zaopatrzeniem. Części do maszyn w mojej firmie są w dużej części z chin i już ich nie można kupić, a przedłużono blokadę do końca lutego. To są konsekwencje przenoszenia przez elity wszystkiego do krajów trzeciego świata, nawet Bartosiak o tym mówił. Elita zyskuje, a cała klasa średnia dostaje w p*zdę od USA aż po Europę. Sami rozhulali Chiny, a teraz nagle jak zaczęły wyrastać na nowego hegemona to się zaczynają dziać dziwne rzeczy.

PS. Wirus jest świetny z matmy codziennie nie ginie więcej jak 2,1% j***ny komuchy. Zresztą bankierzy i cała elita to ten sam ch*j, chcą tylko żeby im konkurencja nie wyrosła i niech plebs żre szczaw, a oni homary.

Stonka

2020-02-17, 05:49
ch*j z maszynami i elektroniką. W cn produkowane są leki dla prawie całego świata.