topic

Wirtualna rzeczywistość. Ryje to banie.

cross223 • 2019-07-17, 10:11
Mocne czy nie mocne. Co myślicie na temat tego filmu? :samoboj:

HAL9000/2

2019-07-17, 10:20
cross223 napisał/a:

Ryje to banie.

jak się ma 14 lat to ryje....

nie_mam_pomyslu_na_nick

2019-07-17, 10:22
k***a ludzie taki pipek w 13 tygodniu ciąży gówno czuje bo to nie jest jeszcze dziecko które wyjdzie ostatecznie, ale wykonanie aborcji w zaawansowanej ciąży w trzecim trymestrze to zwykłe morderstwo

mixiek

2019-07-17, 10:43
Nie zebym był katolem lub pisioem,czyste sk***ysyństwo.

nowynick

2019-07-17, 11:10
nie_mam_pomyslu_na_nick napisał/a:

k***a ludzie taki pipek w 13 tygodniu ciąży gówno czuje bo to nie jest jeszcze dziecko które wyjdzie ostatecznie, ale wykonanie aborcji w zaawansowanej ciąży w trzecim trymestrze to zwykłe morderstwo

jak ma się urodzić z downem czy mocno zdeformowane to nie przerwanie i skazanie na ch*jowe życie pełne bólu i odwróconych ludzkich oczu jest chyba większą zbrodnią...

nie_mam_pomyslu_na_nick

2019-07-17, 11:38
nowynick napisał/a:

jak ma się urodzić z downem czy mocno zdeformowane to nie przerwanie i skazanie na ch*jowe życie pełne bólu i odwróconych ludzkich oczu jest chyba większą zbrodnią...

downa i inne choroby można wykryć kiedy dziecko nie ogarnia jeszcze co się dzieje i jest wielkości pomarańczy. Zabijając dziecko w końcowym okresie ciąży jest zwykłym sk***ysyństwem i ktoś musi za to beknąć

de_sade

2019-07-17, 11:55
cross223 napisał/a:

Mocne czy nie mocne. Co myślicie na temat tego filmu?

Myślę, że byś się zesrał na filmiku o wyciąganiu drzazgi spod paznokcia. Jeszcze gorzej byłoby przy okazji innych procedur medycznych.
Nie chce mi się komentować błędów i manipulacji, bo jest tego za dużo.
Ciało kobiety należy do niej i może sobie grzebać między własnymi nogami do woli, a także pozwalać na grzebanie innym i przeciwnicy aborcji ch*ja mają w tym temacie do powiedzenia.
Niech każdy zajmie się własną dupą i nie mówi innym co im wolno, a czego nie, robić z ich tyłkami.

Recydywista

2019-07-17, 12:21
mysle o tym ze idz precz z reklamowaniem swoich gownofilmow z jewtuba

poligon6

2019-07-17, 13:49
de_sade napisał/a:

Ciało kobiety należy do niej i może sobie grzebać między własnymi nogami do woli, a także pozwalać na grzebanie innym i przeciwnicy aborcji ch*ja mają w tym temacie do powiedzenia.
Niech każdy zajmie się własną dupą i nie mówi innym co im wolno, a czego nie, robić z ich tyłkami.

Oczywiscie swoim ciałem moze się zajmowac, cudzym czyli dziecka juz nie chyba za zagraza zdrowiu lub zyciu, jest wynikiem gwałtu, lub płód jest chory.

de_sade

2019-07-17, 14:11
poligon6 napisał/a:

Oczywiscie swoim ciałem moze się zajmowac, cudzym czyli dziecka juz nie chyba za zagraza zdrowiu lub zyciu, jest wynikiem gwałtu, lub płód jest chory.

A pępowina do kogo należy, łebku? Są różne sposoby spędzania płodu, nie tylko te, na temat których fantazjuje sobie autor filmiku. Radzę też odróżniać dziecko od płodu.

freaky

2019-07-17, 14:32
Niektórzy świetnie się przy tym bawią.

IOI

2019-07-17, 14:35
poligon6 napisał/a:

te, deklu, czyli dziecko z gwaltu to z automatu nie dziecko i mozna je wg ciebie zabic? jestes tak glupi ze zaprzeczasz sam sobie

nerwusadas

2019-07-17, 17:12
To nie Wy jesteśie w ciąży pedały

jesteście