18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wino z młodych myszy

kret463 • 2011-01-30, 19:09
Wino z młodych myszy to tradycyjny chiński i koreański "napój zdrowotny", który smakuje akurat jak czysta benzyna. Małe myszki, oczy nadal zamknięte, wyrywane są z objęć kochających matek i wpychane (nadal żywe) do butelki wina ryżowego. Zostawia się je tam, żeby fermentowały, gdy ich rodzice uderzają rozpaczliwie małymi mysimi łapkami w ziemię i wypłakują swoje oczęta, a łzy smutno kapią z końców ich wąsików... no to siup :wodka:

Roszp

2011-01-30, 19:46
Hasło reklamowe pewnie brzmi: Tasty wine with a tasty crunch.

Kopcia

2011-01-30, 22:06
jak ryba opiekana w occie

gracz

2011-01-30, 23:08
to niemożliwe, że ludzie są tacy okrutni :-(

empirel

2011-01-30, 23:18
Tylko poczekajmy aż myszki ożyją w reklamie z biedronki.
Myszki w winie polecają się na melanż

BongMan

2011-01-31, 01:08
Jak patrzę na wymysły niektórych "ludzi", to nachodzi mnie taka myśl, że świat byłby całkiem normalny gdyby zniszczyło się Azję, Afrykę i Amerykę Południową...

lintu

2011-01-31, 02:00
@up

A Północną to już nie? I Europę też, bo stąd się zawsze brała każda zaraza.

Vindigo

2011-01-31, 08:37
Kuźwa, niech to będą ludzkie płody, ale nie maleńkie myszki! Jak patrzę nieraz na zwyczaje ludzi z tamtych okolic to wino z płodów mogłoby ograniczyć niektóre problemy...

LadyBergamoth

2011-01-31, 09:10
Białe
empirel napisał/a:

Myszki w winie polecają się na melanż


glizdka

2011-01-31, 09:14
Cytat:

Kuźwa, niech to będą ludzkie płody, ale nie maleńkie myszki! Jak patrzę nieraz na zwyczaje ludzi z tamtych okolic to wino z płodów mogłoby ograniczyć niektóre problemy...


nie czaje tego... widać martwe dziecko, albo bezdomnego tułającego się po śmietnikach
-pff, no i co z tego
widać rozdeptane zwierze, albo wychudzone psy żebrające o jedzenie na dworcach
-nie rozumiem jak można tak robić

zoofilia stała się cholernie modna w XXI wieku :homer:

alorkar

2011-01-31, 09:22
Kto ma choć resztki przyzwoitosci w sobie piwo dla Glizdka!!!

A Thelma - jesteś dnem.

Vindigo

2011-01-31, 09:34
@ glizdka - Mam pewne powody by uważać że zwierzaki są lepsze od niektórych ludzi. Sądzę że nieraz tego doświadczyłaś tylko Twój mały móżdżek nie pozwolił Ci się zastanowić nad tym.

@ alorkar - przeczytaj uważnie mój nick, to raz (bo z czytaniem to jesteś na bakier). Dwa - jakieś argumenty?

glizdka

2011-01-31, 09:44
Cytat:

Mam pewne powody by uważać że zwierzaki są lepsze od niektórych ludzi. Sądzę że nieraz tego doświadczyłaś tylko Twój mały móżdżek nie pozwolił Ci się zastanowić nad tym.


wyczuwam zanik utożsamiania się z własnym gatunkiem... zwierzęta są fajne, pomocne, ładne, ale to k***a zwierzęta, człowiek to TWÓJ gatunek, więc jak mozna gadać, że lepiej płody pozabijać niż małe myszy?
Mój mały móżdżek pozwolił mi zastanowić się nad tym i wysnuł następujący wniosek - chociaż pies bedzie moim najlepszym przyjacielem, chociaż będzie robił najlepszy obiad na świecie, zawsze będzie koło mnie i będzie mnie kochał tak jak żadna inna kobieta na świecie, to i tak założę rodzinę, będę mieć własne dzieci, a pies będzie za tym wszystkim.
Więc buzi w dupe i dowidzenia, nie kłócę się z fanatykami, wyrażam poglądy.