18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wincyj traktorów...

Halman • 2020-07-08, 08:44

no i dobrze się głupim ch*jom stało bo dwa razy sie nie chciało obrócić z normalna ilością...
Dzieci w przedszkolu mają większy pomyślunek... :facepalm:

Juzwa

2020-07-08, 08:48
I się patyki wysypały. Co oni teraz będą żreć?

garota

2020-07-08, 09:48
Deficyt wozów mają? Bo studentów na pewno.

luja27

2020-07-08, 10:07
Ta technologia jest na ich mózgi zbyt skomplikowana :!:

andysmith

2020-07-08, 10:51
oni sa naprawde popie**oleni, tyle jest tcyh wypadkow z tym przeladowaniem , napewno co roku sie zdarzaja i to kilka takich na wiosce. a oni dalej to samo robia, mozn pzrealdowac ale nei do ch*ja 3albo 4 krotnosc maksymalnego odciazenia. mozna przeladowac ale nie az tak duzo.

joeblacktwo

2020-07-08, 11:04
Traktory się nie wyj***ły - powtórzyć

Korcipała

2020-07-08, 12:52
To nie wypadki to jest skomplikowana procedura.
Prowadzą eksperymenty na ile da się przeładować bo nie potrafią obliczyć :mrgreen:

bercisko

2020-07-08, 12:55
andysmith napisał/a:

oni sa naprawde popie**oleni, tyle jest tcyh wypadkow z tym przeladowaniem , napewno co roku sie zdarzaja i to kilka takich na wiosce. a oni dalej to samo robia, mozn pzrealdowac ale nei do ch*ja 3albo 4 krotnosc maksymalnego odciazenia. mozna przeladowac ale nie az tak duzo.



Jak widać ich ośrodek pamięci jest ściśle powiązany z kiszką stolcową. Przeciętna pojemnośc to około 512 Kałobitów. To niewiele, starcza tylko na funkcje żreć , spać, r*chać. Funkcja srać jest spontaniczna i atakuje z nienacka. I to jest pamięć stała. Wszystko inne to pamięć wymienna a raczej wychodna i krótkotrwała.
Przykładowo: wyj***ła się przyczepa bo za dużo i za grząsko było. Receptory stolcowe zakodowały odpowiednie ślady pamięciowe w kale. Niestety, to trzyma tylko do pierwszego wypróżnienia. Przykucnie taki, uwolni kreta i jest totalny reset. Dlatego jest tyle filmików z takich krajów, gdzie dzieje się to samo i to samo.

impressa88

2020-07-08, 13:42
Mnie jedynie zadziwia ich upór zeby tak czubato załadować tą przyczepe. Gdyby mieli 2 przyczepy to jedną się odwozi a drugą w tym czasie ładuje. I jest cały czas praca i jest bezpiecznie
A tu nie ma nic poza stratą czasu.

forneusmarou

2020-07-08, 14:34
Dlaczego ludzie to sa takie cepy??? Ze zamiast zaladowac na dwa razy ukladaja kombinuja tak jak bg ciezar przy tym nie wzrastał...
Bo sa czarni i nie mysla a pojecie srodka ciezkosci i masy jest dla nich obce...

jasypan

2020-07-08, 14:42
"Dzieci w przedszkolu mają większy pomyślunek.."

U nich w przedszkolu?

Kostor

2020-07-08, 15:11
Znajac moja leniwosc to pewnie bym odj***l to samo...

JolkiPolkiPL

2020-07-08, 16:57
k***a tam mieć dwie przyczepy to chyba jest się bogatym.I ta ich muzyka .... k***a!

nowynick

2020-07-08, 17:15
Widać że to nie oni ułożyli tą stertę a tylko kupili i próbowali dowieść na jakieś zadupie. Nie mieli ciągnika o mocy zdolnej to ruszyć to kombinowali z tym co mieli. Większość z Was nosiła by po garści patyków 15 kilometrów ... :mrgreen:

roman970227

2020-07-08, 17:45
Ja ich nie kumam. Co oni myślą serio, że tak jest szybciej i lepiej? Nie dość, że wolniej, to spalą więcej paliwa, bo naj***ne 5 traktorków i kopareczke. To już mogli zrobić tak aby kazdy traktorek miał po jednej przyczepie zabrać mniej