18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Will Grigg's on Fire

NikeR • 2016-06-24, 17:22
Mnie ubawiło.


Dzisiaj

2016-06-24, 18:02
zjeby... mam nadzieje, ze kiedys beda potrzebowac karetki a linia bedzie zajeta przez podobnych baranow...

gojlad

2016-06-24, 19:06
@Dzisiaj a co jeśli mieliby jechać do jakieś obrzydliwej starej k***y, szerzącej wśród klientów wirusa hiva, ale jeden diler by się tego dowiedział i sprzedał k***ie kilka ciosów pod żebra, a potem by go sumienie wzięło i by próbował zadzwonić po pogotowie, tak jak to było w przypadku twojej matki?

W sumie o jednego pasożyta mniej na tym świecie.!

NikeR

2016-06-24, 19:08
Dzisiaj napisał/a:

zjeby... mam nadzieje, ze kiedys beda potrzebowac karetki a linia bedzie zajeta przez podobnych baranow...



Typowe pie**olenie.

Linie alarmowe (w przypadku UK 999) obsługiwane są przez wielu dyspozytorów. To nie PRL, byś był obsługiwany przez jeden telefon na cały powiat k***a.

contracts

2016-06-24, 19:22
W polsce nadal prl, dzwonisz i ch*ja się dodzwonisz, a jak się dodzwonisz to powiedzą abyś sobie taksówkę zamówił

Dzisiaj

2016-06-24, 19:57
gojlad napisał/a:

@Dzisiaj a co jeśli mieliby jechać do jakieś obrzydliwej starej k***y, szerzącej wśród klientów wirusa hiva, ale jeden diler by się tego dowiedział i sprzedał k***ie kilka ciosów pod żebra, a potem by go sumienie wzięło i by próbował zadzwonić po pogotowie, tak jak to było w przypadku twojej matki?

W sumie o jednego pasożyta mniej na tym świecie.!



poczatek wakacji, wysyp gimbazy na sadolu. Masz 2 miesiace na opanowanie materialu, wiec do ksiazek dziecko.

NikeR napisał/a:



Typowe pie**olenie.

Linie alarmowe (w przypadku UK 999) obsługiwane są przez wielu dyspozytorów. To nie PRL, byś był obsługiwany przez jeden telefon na cały powiat k***a.



Obslugiwane sa przez wielu dyspozytorow bo zjeby blokuja linie robiac durnowate zarciki... :lodowka:

Kirk

2016-06-24, 20:21
Dzisiaj napisał/a:

Obslugiwane sa przez wielu dyspozytorow bo zjeby blokuja linie robiac durnowate zarciki... :lodowka:



I dzięki nim powstają nowe miejsca pracy ;-) .

NikeR

2016-06-24, 20:26
@Dzisiaj

Eh, poj***ny jesteś dziadek, tyle.

qwerq221

2016-06-24, 23:26
tutaj też sobie ładnie angole podśpiewują i hasają bardzo ładnie i zgrabie angole/irlandczycy jeden ch*j. Jacy kochani.

:snajper2:

de_marco

2016-06-25, 08:21
Mnie by rozbawiło gdyby w momencie tego srankowatego połączenia ekspodowała bateria telefonu dowcipnisia raniąc poważnie jego dłoń i wywołując masywne krwawienie z tętnicy. Po czym jego kumple desperacko próbowaliby dodzwonić się na linię alarmową (zajętą przez innych srankowców amatorów) bezradnie patrząc jak ich ziomek wykrwawia się na śmierć...

woli123

2016-06-25, 11:04
Jak dla mnie najlepsza wersja :mrgreen: :mrgreen:

TECEO

2016-06-25, 22:47
@up
Zajebiście...
aaa... eeee.... aaaa.... UUU... aeaea

Dzisiaj

2016-06-26, 10:06
NikeR napisał/a:

@Dzisiaj

Eh, poj***ny jesteś dziadek, tyle.



ehhh widac, ze wakacje bo aktywnosc gimbazy sie wzmozyla... moze jakims cudem juz udalo Ci sie skonczyc gimnazjum ale pamietaj : czlowiek wyjdzie z gimnazjum ale gimnazjum nigdy nie wyjdzie z czlowieka...