18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wilgotność 100%

~Sunday • 2019-08-12, 10:34

Chodź sie karnąć :-D

Sinan

2019-08-12, 14:24
Pytanie do sadolowych expertów, czy maszyna po takim nurkowanu ma jeszcze szanse na hasanie ?

Jeśli tak to opiszcie w punktach co trzeba byłoby odj***ć żeby tak się stało.

Wiewór

2019-08-12, 14:31
@up Myślę, że na dobry początek można by wezwać ekipę płetwonurków, żeby ją wyłowić.

Ca...........on

2019-08-12, 14:43
@Sinan Kiedyś utopiliśmy Malucha w stawie, wyciągnęliśmy, rozebraliśmy na części, wyczyściliśmy, nasmarowaliśmy, złożyliśmy i chodził jeszcze lepiej niż wcześniej. A do tego została nam kupa różnych przydatnych części, które ni ch*ja do niczego nie pasowały ;D

sereja3

2019-08-12, 14:59
Póki wody nie zaciągnie to jest luz. Istotą sprawnego silnika spalinowego jest jego szczelność. Jakbyś wystawił dolot na zewnątrz, a silnik wsadził do wody to będzie on działać. Łodzie podwodne jakoś muszą się poruszać, co nie?

nowynick

2019-08-12, 15:11
Caramon napisał/a:

@Sinan Kiedyś utopiliśmy Malucha w stawie, wyciągnęliśmy, rozebraliśmy na części, wyczyściliśmy, nasmarowaliśmy, złożyliśmy i chodził jeszcze lepiej niż wcześniej. A do tego została nam kupa różnych przydatnych części, które ni ch*ja do niczego nie pasowały ;D



poczuł smar po raz pierwszy od nowości to i chodził lepiej :D Też pamiętam jak z ojcem rozkręcałem malucha i skręcałem ponownie, mieliśmy od ch*ja miejsca więc jako tako wszystko rozłożone w kolejnych miejscach po kolejnych częściach danego elementu to i nawet spasowaliśmy te części co Wam ni ch*ja nie pasowały. A i potwierdzam, ten rzęch po przeczyszczeniu i smarowaniu jeszcze z 5 lat jeździł bez awarii, a teraz kupisz Teslę, zreperujesz coś to Ci zdalnie odepną możliwość ładowania bo komp przesłał info producentowi, że nie był serwisowany w ASO (autentyk). Może i te dzieciństwo w PRLu nie było takie sterylne ale jakie zajebiste ;)

jbone

2019-08-12, 15:36
przeciez do komory spalania musi dochodzić powietrze-wiec i woda dojdzie.

DanJ93

2019-08-12, 22:15
Sinan napisał/a:

Pytanie do sadolowych expertów, czy maszyna po takim nurkowanu ma jeszcze szanse na hasanie ?
Jeśli tak to opiszcie w punktach co trzeba byłoby odj***ć żeby tak się stało.


Najpierw trzeba taki motocykl wyłowić, od razu poszło dużo wody w motor, więc bardzo szybko zgasł - nie powinno się nic zatrzeć,
później wyciągnąć świece, filtr powietrza, wyssać całą wodę.
Jeśli korek oleju nie był do końca szczelny, to trzeba też spuścić olej i wymienić filtr.
O mocnym suszeniu i dmuchaniu sprężonym powietrzem to chyba nie muszę mówić?

Sinan

2019-08-13, 14:24
@all Dziękuje bardzo za cenne wskazówki, ostatnio wjechałem... wpie**oliłem się Quadem w "kałużę" bez wcześniejszego rezonansu głębokości tej suki i wypie**oliłem się z nim ostro front flipem i prawie mi ch*j utonął. Jest git ino się trocha wody napił, dzięki wam wiem co robić :D Szacunek!

Guz-00

2019-08-18, 22:40
Największy problem jest gdy rozpędzony tłok spotka wodę bo wtedy korba się gnie albo nawet bokiem wychodzi. Jak silnik ledwo pyrka i zassie wody to najpewniej szybko zgaśnie i nic się nie stanie. Wyczyścić, osuszyć przesmarować. I będzie działało.