18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wilczek

~_Yarko_ • 2020-01-13, 16:54

Dzikie i piękne zwierzęta.

PapierowyUmysł

2020-01-13, 23:05
Poligon frajerze, nie mogłem Ci odpisać, bo dostałem warna za słuszne nazwanie Cię p*zda, z kasztanami zamiast jaj, gdzie byłeś wtedy o 19? Wieśniaku mocny w gębie, nic nie warte zero bez życia
:mrgreen:

Ęriko De Skuczas Palabras

2020-01-14, 01:11
_Yarko_ napisał/a:

Dzikie i piękne zwierzęta.



Nie wiem, ja tam nie lubię arabów.

poligon6

2020-01-14, 08:22
PapierowyUmysł napisał/a:

Poligon frajerze, nie mogłem Ci odpisać, bo dostałem warna za słuszne nazwanie Cię p*zda, z kasztanami zamiast jaj, gdzie byłeś wtedy o 19? Wieśniaku mocny w gębie, nic nie warte zero bez życia



Nie zesraj się z przejecia. LOL.

PapierowyUmysł

2020-01-14, 09:01
poligon6 napisał/a:

Nie zesraj się z przejecia. LOL.



Nasrać to Ci mogę na klatę

:mrgreen:

Na Słupsku gadali, że lubisz takie zabawy, tak jak myślałem, zwykla p*zda, nic nie reprezentującą

:mrgreen:

poligon6

2020-01-14, 09:15
PapierowyUmysł napisał/a:

Nasrać to Ci mogę na klatę



Uwazaj bo znowu dostaniesz warna i znowu będziesz płakac jak dziecko. LOL

htp

2020-01-14, 11:09
Normalnie tańczący z wilkami.

Hyyc

2020-01-14, 13:03
poligon6 napisał/a:

Kto tak nie bawił się z psem, to znaczy bujał go naokoło uczepionego do rękawu i dawał do zagryzienia innego psa.
Zaganiało się takie latające luzem po polach pimpki do zagrody po kurach i szczulo drugim psem. Czasami nie chciały walczyć i trzeba je było troche kołkami obić.



Chcesz żeby każdy uważał cię za kozaka a jesteś j***nym debilem któremu działa się krzywda w dzieciństwie

PapierowyUmysł

2020-01-14, 14:51
Hyyc napisał/a:

Chcesz żeby każdy uważał cię za kozaka a jesteś j***nym debilem któremu działa się krzywda w dzieciństwie



Kozak ? Kolego to żaden kozak, to zwykła p*zda skitrana w piwnicy, wyzywał mnie tu na solo na swojej słupskiej wiosce, a że jestem z Pomorza i niedaleko do tej dziury, pojechałem na tą 19, nie dość że c**y nie było, to jeszcze splakal u moda

:mrgreen:

To zwykły cwe* przyczajony w piwnicy, nie ma jak, honoru, i odwagi. Zwykle zero, zapewne duma rodziców

:mrgreen:

LB...........BZ

2020-01-14, 14:51
Ale śmiechem jak zobaczyłem jak się kręci z tym zwierzę xddd no mistrzostwo świata.

poligon6

2020-01-14, 14:58
PapierowyUmysł napisał/a:

Pomorza i niedaleko do tej dziury, pojechałem na tą 19, nie dość że c**y nie było, to jeszcze splakal u moda



No widzisz akurat musiałem oddać zegarek do naprawy i byłem na 20 trzeba było czekać leszczu!

LuuKaa

2020-01-14, 15:02
hahaha myslalem ze go zagryzie a on karuzele odpie**ala widac ze tresowany

PapierowyUmysł

2020-01-14, 16:05
poligon6 napisał/a:

No widzisz akurat musiałem oddać zegarek do naprawy i byłem na 20 trzeba było czekać leszczu!



Rozpaczliwa próba wyjścia z twarzą frajerze

:-o Jesteś, byłeś i będziesz zwykła c**a z zadupia, parującym się zza monitora, jak nadmieniłem wyżej duma rodziców, pajac bez jaj

:mrgreen:

SQRW3L_ponury

2020-01-15, 01:29
poligon6 napisał/a:

No widzisz akurat musiałem oddać zegarek do naprawy i byłem na 20 trzeba było czekać leszczu!



buhahahhahahhahahaha - chciałes byc ale ci stanął i z przejęcia nie dotarłeś ;) )))))