18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wietrzne Miasto

żmij • 2022-02-11, 09:30
Wszelkie podobieństwa są przypadkowe. Według niektórych.


mi...........pl

2022-02-11, 11:47



offline

2022-02-11, 11:49
I teraz dla wszystkich lewaków i obrońców blm: Twoje „uczucia” nie mogą zmienić faktów, ale fakty mogą zmienić Twoje uczucia”. Elo

Karboksylator

2022-02-11, 12:03
nie wiem czy temat przedstawia prawdziwe dane. ale piwo dałem, bo jestem rasistą

HejterSadola

2022-02-11, 12:21
Karboksylator napisał/a:

nie wiem czy temat przedstawia prawdziwe dane. ale piwo dałem, bo jestem rasistą



Lubie logiczne myślenie :)

Jesse.Pinkman

2022-02-11, 12:26
Karboksylator napisał/a:

nie wiem czy temat przedstawia prawdziwe dane. ale piwo dałem, bo jestem rasistą


Ale nie trzeba być rasistą żeby tu piwko dawać. Też dałem piwko tak samo jak dałbym piwko za pacyfikację osiedlowego sebixa prującego się do studenta zza granicy w autobusie.

Jurand350

2022-02-11, 13:26
Those are the same pictures.

mi...........pl

2022-02-11, 13:50
Jurand350 napisał/a:

Those are the same pictures.



Dindu:
Different colors, same picture dude.
BLM Blue matters

saikomiki

2022-02-11, 17:10
A ja się przypie**olę, bo korelacja nie implikuje przyczynowości. Jak nie lubię dindu nuffinów, tak tu wykres nie zawiera, nie pokrywa po prostu czynników socjologicznych takich jakchociażby to, że gęstość zaludnienia ma tysiąc razy większą korelację ze wzrostem przestępczości (w mieście dużo więcej morderstw niż na wsi itd.)
Wyjęty z kontekstu wykres może pasować pod retorykę, ale w ten sposób myśląc, można również dojść do takiego wniosku:





mi...........pl

2022-02-11, 18:56
saikomiki napisał/a:

A ja się przypie**olę, bo korelacja nie implikuje przyczynowości. Jak nie lubię dindu nuffinów, tak tu wykres nie zawiera, nie pokrywa po prostu czynników socjologicznych takich jakchociażby to, że gęstość zaludnienia ma tysiąc razy większą korelację ze wzrostem przestępczości (w mieście dużo więcej morderstw niż na wsi itd.)
Wyjęty z kontekstu wykres może pasować pod retorykę, ale w ten sposób myśląc, można również dojść do takiego wniosku:



Tym wykresem pokazałeś że ilość spożywanych kurczaków wśród czarnych jest odwrotnie proporcjonalna do ilości zabójstw z bronią palną. Ciekawe

:mrgreen:

Może paliwo z ropy domestic jest droższe i czarni nie mają kasy aby pojechać do KFC. Wykres rozwiązany.

żmij

2022-02-11, 21:53
mg_schutze napisał/a:

Opie dałbyś źródło bo jest zacne.



Pozdrawiam mistrzu.

zenkielbas

2022-02-11, 22:26
saikomiki napisał/a:

A ja się przypie**olę, bo korelacja nie implikuje przyczynowości. Jak nie lubię dindu nuffinów, tak tu wykres nie zawiera, nie pokrywa po prostu czynników socjologicznych takich jakchociażby to, że gęstość zaludnienia ma tysiąc razy większą korelację ze wzrostem przestępczości (w mieście dużo więcej morderstw niż na wsi itd.)
Wyjęty z kontekstu wykres może pasować pod retorykę, ale w ten sposób myśląc, można również dojść do takiego wniosku:



bardzo trafne ukazanie manipulacji, jaka jest statystyka. ludzie(zwlaszcza o prawicowych przekonaniach <<zwlszcza w europie srodkowo wschodniej>>) nie sa w stanie pojac, ze czarni nei sa ani gorsi, ani glupsi, ani bardziej zabojczy per se. niestety i dzis trwa dyskryminacja czarnych/ czerwonych/zoltych/niebieskich/fioletowych/innych w krajach wybitnie rozwinietego zachodu. powoduje to gorszy dostep do edukacji dla czarnych(izwlaszcza). brak edukacji i perspektyw niestety implikuje inklinacje ku przestepczosci.
ps. dla rasistow z krwi i kosci, prawdziwych obraoncow bialej rasy i naszej polskosci polecam zaglebic sie w geopolityke i uwarunkowania historyczne, zeby miec szanse zrozumiec, dlaczego murzyni generalnie sa z tylu za nami. ale to wymaga otwartosci na inne spojrzenie na swiat.