18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiesław Wszywka warzy własne piwo

SirWilly • 2016-03-10, 18:22
Wiesław Wszywka tym razem warzy własny browar.


proXe

2016-03-10, 18:24
k***a, niedługo w tańcu z gwizdami wystąpi :amused:

draxiem2

2016-03-10, 18:29
Za pana Wiesława zawsze piwko.

cyber321

2016-03-10, 18:45
I tak się robi mamone, fejm jest, ogladalność jest, będzie i klient na piwo. Pozdrawiam i piwko.

Iwerael

2016-03-10, 20:10
Bardzo dobrze, że kanał poszedł tą drogą.

vanirpwnz

2016-03-10, 21:06
Jedno trzeba autorowi kanału przyznać, zrobił hajs na Wieśku ale nie wywalił na niego lachy. A już nawet pan Wiesław lepszą marynarkę nosi. Brawo, piwko.

Przema

2016-03-10, 22:03
@proXe a co, zły kandydat?

gohan27-01

2016-03-10, 22:08
Powinni nie pokazywać tego żula niech już da sobie spokój i wróci chlać pod sklep i się zataczać. Znalazł sobie zabawną marionetkę i trzepie hajs i już mnie wk***ia jak wszyscy nawet jak materiał jest słaby to piszą szanuj go a kim ten pijaczek jest autorytetem.

plimos

2016-03-10, 22:13
Fajnie, że z pijaczyny Wiesław coś jeszcze z życia ma :)

kopnijkota

2016-03-10, 22:18
gohan27-01
coś bym ci napisał, ale dostał bym bana.

Lostu

2016-03-10, 22:19
Tak w ogóle to polecam wam zacząć pić piwa z małych browarów zamiast siki z hipermarketów. Dobrymi pozycjami są Browar Pinta, Doctor Brew, Browar Raduga.

Cryo

2016-03-10, 22:22
kopnijkota, Szkoda, że nie słownik.

PhantomMask

2016-03-10, 22:31
Lostu napisał/a:

Tak w ogóle to polecam wam zacząć pić piwa z małych browarów zamiast siki z hipermarketów. Dobrymi pozycjami są Browar Pinta, Doctor Brew, Browar Raduga.


Każdy pije to co mu smakuje...to, że coś jest modne jak obecnie piwa z małych browarów to nie znaczy, że lepsze. Niestety ale wiele właśnie "podwórkowych" browarów produkuje gorsze szczyny niżeli to co mają markety czy sklepy w ofercie w granicach 2 złotych. Mi smakują piwa czeskie, mimo iż są słabe. Lubię piwa ciemne np Belfast. Ale jak już napisałem, każdy pije to co lubi. Komuś smakuje argus z lidla ? Czemu nie ? Jeżeli ma z tego przyjemność ? ;-)

MarcinWrc

2016-03-10, 22:42
A mi smakuje Tyskie Klasyczne, pijam odkąd się pojawiło. A oprócz tego lubię co jakiś czas kopsnąć jakieś, którego nazwę pierwszy raz na oczy widzę. Raz żałuję, raz nie, ale jakieś urozmaicenie mam.

A za Wiesława W. jest piwko. Ciemne.

Nihilista

2016-03-10, 22:46
PhantomMask napisał/a:


Każdy pije to co mu smakuje...to, że coś jest modne jak obecnie piwa z małych browarów to nie znaczy, że lepsze. Niestety ale wiele właśnie "podwórkowych" browarów produkuje gorsze szczyny niżeli to co mają markety czy sklepy w ofercie w granicach 2 złotych. Mi smakują piwa czeskie, mimo iż są słabe. Lubię piwa ciemne np Belfast. Ale jak już napisałem, każdy pije to co lubi. Komuś smakuje argus z lidla ? Czemu nie ? Jeżeli ma z tego przyjemność ? ;-)


Tu się nie mogę z kolegą zgodzić (choć belafst bardzo smaczny). Kiedy trzeba się nawalić, owszem, marka nie gra większej roli. Jednak ostatnio odkryłem regionalne piwka na nowo i można powiedzieć, że pierwszy raz poznałem smak i zapach chmielu - trzeba tylko w gąszczu doszukać się czegoś, co się lubi. Teraz potrafię pić z przyjemnością jedno piwo przez godzinę, ciesząc się zapachem i smakiem, a nie tylko alkoholem.
Szczerze mówiąc na mój ulubiony gatunek - czyli wszelkie wariacje na temat pale ale - mnie nie stać za często, więc w sobotę poleci moja pierwsza własna warka, oczywiście solidnie chmielona. Obiecuję, każdego zbłąkanego sadola z przyjemnością napoję. Za jakiś miesiąc pierwszy łyk własnego piwa. Ciekawe czy będzie to miłe doświadczenie? 8-)