18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WIeś Tańczy i Śpiewa Tak się bawią kibice Widzewa

sveq • 2010-01-20, 15:09



Tak się bawi, tak się bawi RTS! :homer:

BueR_MadasS

2010-01-21, 00:06
lepiej uważajta chopy bo jeden z modów jest fanem Widzewa :roll: i tu 'sprząta'
ale chodzą słuchy że już na niego polują:


~Faper Noster

2010-01-21, 00:17
Paku, Andariel- uspokójcie się, to jest kulturalne forum a nie klub poselski ;-)

Ross Pierre Dolevas

2010-01-21, 00:20
Jak dla mnie to może być nawet samym papieżem, byleby nie sprzątał w 'IMIĘ JEZUSA, BO BUDDYŚCI TO k***Y!', albo inne podobne powody, dla których polscy pseudokibice mają taką a nie inną opinię w europie.

grigori

2010-01-21, 01:34

.:...........:.

2010-01-21, 01:37
Zupełnie jak w amerykańskim kościele.

lesiot

2010-01-21, 07:37
paku90 napisał/a:

żal wam dupsko ściska że w całej europie jak sie rzuci hasło Widzew to wszyscy wiedza o co chodzi,



Jasne... sprawdzałeś czy Ci "koledzy" opowiadali?
Papież JP2 jakoś nie wiedział, że poza ŁKSem w Łodzi jest inny klub.
Przestańcie wmawiać takie bzdury... bo w to wierzycie już tylko wy. W Europie żaden Polski klub nie jest rozpoznawany i tego nie zaczarujesz. Pogódź się dziecko z tym. Polska skopana jest tak miętka że nikomu się nie chce pamiętać nazw Polskich klubów.

Rh...........ox

2010-01-21, 10:56
Dość k***a!!! Dawać numery telefonów, ugadam was na ustawkę, 20 na 20 ze sprzętem. Skończy się pie**olenie i może się powybijacie -.-

Centurion

2010-01-21, 12:31
To nie jest forum dla kibiców więc jak chcecie szerzyć tutaj swoją nienawiść to dajcie sobie na wstrzymanie bo pkt 6 regulaminu Was obowiązuje.

Everal

2010-01-21, 12:45
Michał nagrał nową płytę.

Trubadurzy nie mogą być gorsi!!!

A teraz wszyscy razem, śmiało!!!
łks, łks :jejeje:


:homer:

balcerro

2010-01-21, 18:13
lesiot napisał/a:



Jasne... sprawdzałeś czy Ci "koledzy" opowiadali?
Papież JP2 jakoś nie wiedział, że poza ŁKSem w Łodzi jest inny klub.
Przestańcie wmawiać takie bzdury... bo w to wierzycie już tylko wy. W Europie żaden Polski klub nie jest rozpoznawany i tego nie zaczarujesz. Pogódź się dziecko z tym. Polska skopana jest tak miętka że nikomu się nie chce pamiętać nazw Polskich klubów.



to polecam jednak pogrzebać w tym temacie troche :) np kibice rsc anderlechtu sie lubią z ełkaesiakami, pare jeszcze sztam bym wymienil ale mi sie nie chce grzebac

Morszczuk

2010-01-21, 20:00
Jak zwykle dajdaje tylko filmiki i internetową napinkę potrafią siać, a i tak na Derbach pod względem oprawy zostali zgaszeni tak, że już do końca meczu się nie odezwali.

sveq

2010-01-21, 23:36
balcerro napisał/a:



to polecam jednak pogrzebać w tym temacie troche :) np kibice rsc anderlechtu sie lubią z ełkaesiakami, pare jeszcze sztam bym wymienil ale mi sie nie chce grzebac



Legia > Juventus Turyn
Górnik Wałbrzych > Slavia Praga

Zgody kibicowskie Polskich kibiców nie obejmują tylko polskich klubów. A Widzewa, to widziałem dużo vlepek jak byłem za granicą, np w Wiedniu, Zagrzebiu, Salonikach. Szwęda się ta hołota wszędzie:)

Chemo1910

2010-08-05, 13:06
Tam gdzie są kibice Widzewa tam i jest widzew także jesteśmy znani poza polską i teraz jest większa kultura na stadionach niż kiedyś no przynajmniej dla mnie :mrgreen: bo tylko policja niestety prowokuje kibiców