18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WIeś Tańczy i Śpiewa Tak się bawią kibice Widzewa

sveq • 2010-01-20, 15:09



Tak się bawi, tak się bawi RTS! :homer:

kazik159

2010-01-20, 20:48
No zapodał wiochę ...

ale WIDZEW ŁÓDŹ !!

***** ŁKS

sveq

2010-01-20, 20:53
Mnie (i kilka osób (36 w tym momencie) śmieszy huligańska przyśpiewka w rytmie disco-polo

grim_wj

2010-01-20, 21:15
Kibole zrobili piosenką w rytmie "My, pierwsza brygada"? Na to powinny być paragrafy...

Everal

2010-01-20, 21:49
Pierwsze - Widzew nawet nie ma takiej piosenki :)
Drugie - Fejk, coś nie słyszę braci po szalu wydających nawet jednego odgłosu.
Trzecie - Michał Wiśniewski jest wielkim fanem łksu, sveq może jego hity wrzucisz? A może ja to zrobię ;)

Nigdy nie wyprę się swojej wiary.

pavo247

2010-01-20, 21:53
No to teraz zaspiewajcie to na stadionie

sveq

2010-01-20, 22:15
Everal napisał/a:

Pierwsze - Widzew nawet nie ma takiej piosenki :)
Drugie - Fejk, coś nie słyszę braci po szalu wydających nawet jednego odgłosu.
Trzecie - Michał Wiśniewski jest wielkim fanem łksu, sveq może jego hity wrzucisz? A może ja to zrobię ;)

Nigdy nie wyprę się swojej wiary.



Po 1, Chyba od razu widać, że jakość dźwięku nie pasuje do obrazu.

Po 2 ŁKS'u też nie lubię ;-)

tumek123

2010-01-20, 22:15

obejrzyjcie całe
Brakuje mi takich komentatorów .Niebanalne komentarze Zimocha. Widzew kiedyś był wielki. Ludzie naprawde nierozumiem waszej nienawisci dla kibiców innych klubów . Jaki jest w tym sens ? Nie lepiej po przegranym meczu pogratulowac zwycięzcom i wypić z nimi piwo niż robić zadymy?

KSP

2010-01-20, 22:18
byłem tam, pozdro

paczek1262

2010-01-20, 22:33
aexalven napisał/a:

"Swojej wiary" :homer:
Nigdy nie zrozumiem tego fanatyzmu do 11 spoconych facetów :D



Fanatyzmem darzy się klub, nie piłkarzy (szczególnie polskich).

Co do filmiku... Zaczną się napinki, zbędne komentarza i wrzucanie na Sadistic filmków, które będa miały dogryźć kibicom innych klobów. Dobry humor - tak. Ale nie coś tak prymitywnego i żałosnego.

~Tołdi

2010-01-20, 22:38
aexalven napisał/a:

"Swojej wiary" :homer:
Nigdy nie zrozumiem tego fanatyzmu do 11 spoconych facetów :D



:facepalm: do potegi 1001. Nigdy chyba nie miałeś namiastki obiektywności(Cent nawet ją wykazywał).

lesiot

2010-01-20, 22:38
I co to robi tutaj? Teraz moda na popisy i przepychanki zakompleksionych kibiców?

Oskarek

2010-01-20, 22:40
komentarz fajny ale widzew = za korupcje to dla mnie nigdy nie bedzie juz normalnym klubem :)

paku90

2010-01-20, 23:36
żal wam dupsko ściska że w całej europie jak sie rzuci hasło Widzew to wszyscy wiedza o co chodzi, a jak sie powie takiemu anglikowi czy niemcowi legia czy pogoń to sie zastanawiaja czy to czasem nie jakiś nasz polski gatunek ziemniaków ;]

PS. andariel nie uzywaj zwrotow "ch*jowe" bo o ch*ju jako lesba nie masz pojecia no chyba ze stary cie w dziecinstwie smyrał po czole dlatego teraz jestes kim jestes, a poziom niewyksztalconego robola to zaprezentowalas jak dotąd tylko ty

Biskup

2010-01-20, 23:44
tumek123 napisał/a:

...Jaki jest w tym sens ? Nie lepiej po przegranym meczu pogratulowac zwycięzcom i wypić z nimi piwo niż robić zadymy?



Tak się z reguły dzieje po meczach rugby (co jest jednym z wielu plusów tej dyscypliny) :P

A co do kibicowania to się również spierałem z Tołdim kiedyś i bez większego problemu doszliśmy do porozumienia. Kibic kibicowi nie równy.

Ross Pierre Dolevas

2010-01-20, 23:54
paku90 napisał/a:

żal wam dupsko ściska że w całej europie jak sie rzuci hasło Widzew to wszyscy wiedza o co chodzi



Oczywiście, że wiedzą. Chodzi o margines społeczny, który sam osobiście ukamieniował żwirkiem dla kota. Bo to jest poj***ne. :samoboj: