18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wierni.

zwierzak30 • 2022-04-07, 23:17
Batiuszka dostał bana i eksmisję od wiernych. :)
Parafianie chcieli się modlić za poległych Ukraińców lecz batiuszka miał odmienne zdanie.Okazuje się że szef batiuszki znajduje się w moskwie i nakazał modły za rosjan.
Efekt poniżej. :mrgreen:


lokal.szczecin

2022-04-07, 23:24
To jest k***a piekne! Nie piwo dla nich tylko nobel!

TrzyDwaJeden

2022-04-07, 23:35
Od początku religia służyła tylko i wyłącznie kierowaniu ciemnym ludem, który boi się odpowiedzialności i chce żeby ktoś zdejmował z jego barków odpowiedzialność. Od zawsze wszystkie wojny były toczone z jednym zdanie : "jeśli bóg z nami to kto przeciw nam" ?

Halman

2022-04-08, 04:21
wysłać im mobilne ołtarze polowe wyposażone gratis w kapelanów, jednego i drugiego to mamy akurat w nadmiarze...

Agoreth

2022-04-08, 04:33
A to zgrywus z tego batiuszki.

skywalker75

2022-04-08, 07:33
To chyba na Białorusi. Ukraińska cerkiew uniezależniła się od moskiewskiego zwierzchnictwa po aneksji Krymu i jest zdecydowanie antyrosyjska

Mpp2007

2022-04-08, 08:39
Upadek Szamanów. :lol:

baronturbina

2022-04-08, 09:08
skywalker75 napisał/a:

To chyba na Białorusi. Ukraińska cerkiew uniezależniła się od moskiewskiego zwierzchnictwa po aneksji Krymu i jest zdecydowanie antyrosyjska


Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy w tym temacie. Naprawdę i poważnie.
W dalszym ciagu nie zmienia to faktu, że głupcy wierzą w cos czego nie ma i dali by się za to zaj***ć. Byłem pare lat temu na Cyprze. I oglądałem relikwie, artefakty, palec, paznokieć, napletek jakiegoś świetego. Wszystko w zlocie oprawione.
Pytanie: kto inteligentny w takie bzdury wierzy i propaguje k***a?!?!?

Signore

2022-04-08, 09:14
Przecież Putin jest wysłańcem Bożym któremu powierzono zadanie zjednoczenia terenów dawnego zsrr, a tak przynajmniej sie teraz mówi w rosyjskiej telewizji. Nigdy mnie nie przestanie zadziwiać to że często wystarczy wpleść jakiegoś boga w narrację i nagle wszystkie czyny zdają się być uzasadnione. Szacun dla tych kacapów co widzą Putinowską propagandę, ale z tym motłochem co ślepo wierzy we Włodzimierza nie mają niestety szans

kampton

2022-04-08, 09:17
@Signore
U nas wcale nie jest lepiej!

thez

2022-04-08, 10:49
baronturbina napisał/a:

Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy w tym temacie. Naprawdę i poważnie.
W dalszym ciagu nie zmienia to faktu, że głupcy wierzą w cos czego nie ma i dali by się za to zaj***ć. Byłem pare lat temu na Cyprze. I oglądałem relikwie, artefakty, palec, paznokieć, napletek jakiegoś świetego. Wszystko w zlocie oprawione.
Pytanie: kto inteligentny w takie bzdury wierzy i propaguje k***a?!?!?



tak, ale...
jeśli ludzie w coś wierzą to to coś jest. Nie możesz mówić, że nie ma. Bo to jest w głowach i świadomości tych ludzi i definiuje ich postępowanie. Nie wolno tego bagatelizować. Nie dotyczy to tylko religii, ale praktycznie wszystkiego. Choćby przekonań politycznych

zwierzak30

2022-04-08, 10:56
kampton napisał/a:

@Signore
U nas wcale nie jest lepiej!



Jeśli naprawdę wierzysz w to co tu piszesz. To muszę pogratulować tvn-owi za dobrą robotę w indoktrynacji ćwierć mózgów.

htp

2022-04-08, 11:48
zwierzak30 napisał/a:

Jeśli naprawdę wierzysz w to co tu piszesz. To muszę pogratulować tvn-owi za dobrą robotę w indoktrynacji ćwierć mózgów.



Pomyliłeś TVN z TV Trwam.

BambiPMT

2022-04-08, 12:21
baronturbina napisał/a:

Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy w tym temacie. Naprawdę i poważnie.
W dalszym ciagu nie zmienia to faktu, że głupcy wierzą w cos czego nie ma i dali by się za to zaj***ć. Byłem pare lat temu na Cyprze. I oglądałem relikwie, artefakty, palec, paznokieć, napletek jakiegoś świetego. Wszystko w zlocie oprawione.
Pytanie: kto inteligentny w takie bzdury wierzy i propaguje k***a?!?!?


Wiesz palec, czy napletek są prawdziwe. Lepszy jest wafelek z ciała Chrystusa.