18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieloryb z baseballem vs BLM

Macx83wwww • 2020-07-18, 13:20
Przemoc w USA nie ustaje :fuck-off:


luja27

2020-07-18, 13:23
gówno gównem dla gówna :mrgreen:

swampman

2020-07-18, 13:35
zawsze mnie zastanawia to j***ne wszechobecne nagrywanie.
wlasnie nagrali dowod w sprawie a raczej ciezko ich znalezc nie bedzie :lol:
sami na siebie kreca bat ale chyba akurat to od zawsze lubili

żmij

2020-07-18, 14:40
swampman napisał/a:

zawsze mnie zastanawia to j***ne wszechobecne nagrywanie.
wlasnie nagrali dowod w sprawie a raczej ciezko ich znalezc nie bedzie
sami na siebie kreca bat ale chyba akurat to od zawsze lubili



Ale Ty rozumiesz, że to debile, Człeku z Trzęsawiska?
Nie można przykładać do nich ludzkiej miary.

siwybis

2020-07-18, 15:07
Ja czegoś nie rozumiem. Kraj gdzie na jednego mieszkańca przypada kilka sztuk broni oraz wiaderko amunicji a nie potrafią sobie z tym gównem poradzić.

LuckyTerranova

2020-07-18, 15:32
siwybis napisał/a:

Ja czegoś nie rozumiem. Kraj gdzie na jednego mieszkańca przypada kilka sztuk broni oraz wiaderko amunicji a nie potrafią sobie z tym gównem poradzić.



W gruncie rzeczy z tą bronią bym nie przesadzał, to tyczy się np. Teksasu, Arizony, Nevady, Montany, Utah, Alaski itp. Lewackie Stany jak Nowy Jork, Kalifornia, Waszyngton posiadają broni jak na lekarstwo, mimo, że ogólny odsetek i tak jest znacznie większy niż np. W Polsce. Co za tym idzie, w stanach, które wymieniłem na początku, jest jakoś dziwnym trafem mniej "kolorowych" złodziei i nierobów, bo tam można szybko stracić życie, jak nawet po zmroku zabłądzisz na czyjejś posesji, a nagrodę dostanie od szeryfa i burmistrza nie Twoja rodzina w ramach rekompensaty, a ten co Ci dupe odpalił. I tak powinno być.

saves

2020-07-18, 18:12
LuckyTerranova napisał/a:

W gruncie rzeczy z tą bronią bym nie przesadzał, to tyczy się np. Teksasu, Arizony, Nevady, Montany, Utah, Alaski itp. Lewackie Stany jak Nowy Jork, Kalifornia, Waszyngton posiadają broni jak na lekarstwo, mimo, że ogólny odsetek i tak jest znacznie większy niż np. W Polsce. Co za tym idzie, w stanach, które wymieniłem na początku, jest jakoś dziwnym trafem mniej "kolorowych" złodziei i nierobów, bo tam można szybko stracić życie, jak nawet po zmroku zabłądzisz na czyjejś posesji, a nagrodę dostanie od szeryfa i burmistrza nie Twoja rodzina w ramach rekompensaty, a ten co Ci dupe odpalił. I tak powinno być.



Co by nie mówić o redneckach z południa, to u siebie trzymają porządek. Filmy z małpami demolującymi wszystko na swojej drodze pochodzą w zasadzie tylko z północnych stanów.

Ca...........on

2020-07-18, 19:08
@siwybis Z tą bronią to jest śmieszna sprawa w sumie, czego symptomem jest całkowite nabranie wody w usta przez przeciwników broni w ostatnich tygodniach. Dlaczego? No bo okazuje się, że to nie broń zabija, tylko poj***ni ludzie :) Przy tak drastycznym wzroście przypadków, kiedy MOGŁOBY dojść do użycia broni ze skutkiem śmiertelnym, wszystkie statystyki są na niekorzyść lewackiego pie**olenia.

Insaner

2020-07-18, 21:44
saves napisał/a:

Co by nie mówić o redneckach z południa, to u siebie trzymają porządek. Filmy z małpami demolującymi wszystko na swojej drodze pochodzą w zasadzie tylko z północnych stanów.



To chyba nie tyle jest związane podziałem na północ/południe co geograficznym skumulowaniem dużych miast. Trudniej jest być bezrobotnym pasożytem na zasiłku żyjącym na farmie niż w wielkim mieście w którym zdecydowanie sprawniej działają wszelkiego rodzaju "pomoce społeczne". Na Florydzie też jest dużo takich akcji, a to zdecydowanie południowy stan.

bercisko

2020-07-18, 23:03
normalnie świniobicie

daniel1040

2020-07-19, 12:30
pałka teleskopowa jest o wiele lepsza!
1. tańsza
2. kompaktowa
3. dzwięk przy rozkładaniu +10 do strachu
4. wytrzymalsza
5. można trzymać przy pasku od spodni
6. jeśli trafisz w czaszkę końcówką - fontanna
W burgerolandii tego nie mają?