18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieloryb na maratonie

~Velture • 2018-05-22, 09:06
I jeszcze pokazuje, że bycie tłustym to niepełnosprawność :homer:


Wiewór

2018-05-22, 09:10
Dziwicie się jej? Zapraszam do Krakowa jak hipsterstwo biega, jeżdżą rolkarze, pedalarze. Całe k***a miasto jest sparaliżowanie przez pozamykane ulice. Nigdzie nie da się dojechać.
Zawsze jestem wk***iony dziesięć razy tak jak ta tłusta baba.

Pantilion

2018-05-22, 09:24
To ja przetłumaczę P- policjantka , Ś- świnia

P- droga jest zamknięta
Ś- jestem feministką i do tego świnią i przejadę
P- droga jest zamknięta
Ś- pie**ol się kwi kwi kwi chrum kwi kwi kwi kwi

Niestety świńskiego nie znam :amused:


nowynick

2018-05-22, 09:32
Ja to nie rozumiem na ch*j się robi takie maratony miejskie? Nie dość paraliż miasta to jeszcze uczestnicy narażani na ekstra wdychanie smogu przy zwiększonym wysiłku. Zorganizować jakieś fajne miejsce pod Warszawą jak las Kabacki czy kawałek dalej Konstancin - Jeziorna i bieg dookoła Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu tężni solankowych. Przecież to jest kuźwa 20-30 minut z Centrum Warszawy (znaczy się w weekend)...

SpeedyG

2018-05-22, 09:46
Ja trochę rozumiem zwykłych ludzi i nie zdziwiłbym się gdyby w takiej Warszawce ktoś zrobił coś takiego. k***a narobili tych maratonów/ półmaratonów/ biegów czegoś tam, że praktycznie co tydzień zamykane są ulicę, żeby ludzie mogli sobie pobiegać. k***a nie tak trudno obczaić sobie trasę, kupić dobre buty, słuchawki na łeb i endomondo w telefonie, żeby sobie przebiegnąć nawet maraton w bezpiecznych miejscach. Tylko, że ludzie to stworzenia stadne i jak coś jest modne to muszą to robić. Mnie dziwi, że miałbym płacić kasę żeby móc sobie pobiegać k***a.

0sps0

2018-05-22, 10:02
W tym akurat przypadku trasa pół maratonu w Plymouth była w 90% po lasach i bocznych drogach, od tygodnia były informacje które drogi i w jakich porach zamknięte. Na filmiku to już końcówka jakiś kilometr przed metą. Ta tępa baba jak by pojechała w druga stronę to nadrabiajac 500m by wyjechała w każde miejsce w mieście. Co roku jest organizowany ten pół maraton i nigdy nie było problemu z ruchem jak ktoś myśli :D

doopa

2018-05-22, 10:49
pewnie do sklepu z żarciem chciała dojechać

BKKWK

2018-05-22, 15:54
Skoro w Warszawie dla pedalarzy, biegających "kondomów" i innych "sportowców" zamykane są ulice niejednokrotnie na cały dzień, to kierowcy samochodów w zamian powinni otrzymać darmowe parkowanie w centrum na czas równy utrudnieniom w ruchu.

Xs...........33

2018-05-22, 16:41

EdmundKemper

2018-05-22, 17:09
O k***a, grono spaślaków powyżej :D

pi...........ta

2018-05-22, 18:25
j***ć maratony w miastach, ulice są do jazdy autem a nie od biegania w adidasach. Biegać sobie chcą to droga wolna ale k***a w lesie.

banerr

2018-05-22, 20:08
Bieganie po lesie nie jest lanserskie. Selfi na pejsbuka też by było kiepskie.

edek.bajzel

2018-05-22, 21:15
lewacy nakazują a pospólstwo ma słuchać, takie czasy tuskopodobnych możnowładców

kreatywnakrowa

2018-05-22, 21:29
BKKWK napisał/a:

Skoro w Warszawie dla pedalarzy, biegających "kondomów" i innych "sportowców" zamykane są ulice niejednokrotnie na cały dzień, to kierowcy samochodów w zamian powinni otrzymać darmowe parkowanie w centrum na czas równy utrudnieniom w ruchu.


Miasto nie jest dla kierowców tylko dla mieszkańców, jak się nie podoba jazda samochodem i czekanie to zawsze można zamieszkać w lesie. Jeśli ktoś jest tak tępym ch*jem któremu ego nie pozwala korzystać z komunikacji miejskiej to musi się pogodzić z tym, że stoi w korkach. Mam nadzieje, że w Warszawie przejdzie projekt płatnego wjazdu do centrum. Dodatkowo kierowcy z blachami LU, LLU, LUB, SO, CRY, LCH i LZA powinnni mieć zakaz wyjazdu ze swoich województw.

kenzol

2018-05-22, 22:51
up

Popieram, a kierowcy ze stolycy powinni mieć zakaz wyjazdu poza granice Warszawy.