18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieloryb na maratonie

~Velture • 2018-05-22, 09:06
I jeszcze pokazuje, że bycie tłustym to niepełnosprawność :homer:


-_..........._-

2018-05-22, 23:03
@Abraxus I bardzo ci tak dobrze, krakowska spalarko benzyny po próżnicy :amused: Nie ma dla mnie piękniejszego widoku niż wk***iony precelek za kierownicą jakiegoś wybiedowanego samochodu na literę "f". :amused:

captainjack

2018-05-23, 00:59
Ale pie**oli ten typ z top komentarzem, to ludzie mają pierwszeństwo a nie samochody w takich wypadkach i mam głęboko w ch*ju że masz problem z dojazdem, rusz leniwą p*zdę i się przejdź raz na miesiąc.

Artur1987

2018-05-23, 02:53
ciekawe czy karetke na sygnale by puscili ??..

Krak

2018-05-23, 08:23
Abraxus napisał/a:

Dziwicie się jej? Zapraszam do Krakowa jak hipsterstwo biega, jeżdżą rolkarze, pedalarze.



Jak wiesz, że dzieją się takie rzeczy to jedź na ten czas do mamy po słoiki w podkarpackie.

BKKWK

2018-05-23, 10:10
kreatywnakrowa napisał/a:


Miasto nie jest dla kierowców tylko dla mieszkańców, jak się nie podoba jazda samochodem i czekanie to zawsze można zamieszkać w lesie. Jeśli ktoś jest tak tępym ch*jem któremu ego nie pozwala korzystać z komunikacji miejskiej to musi się pogodzić z tym, że stoi w korkach. Mam nadzieje, że w Warszawie przejdzie projekt płatnego wjazdu do centrum. Dodatkowo kierowcy z blachami LU, LLU, LUB, SO, CRY, LCH i LZA powinnni mieć zakaz wyjazdu ze swoich województw.



Zgadzam się, że miasto jest dla mieszkańców. Dlatego też nic, co napisałem, nie dyskryminuje żadnej grupy (kierowców i pieszych / biegaczy). Zwyczajnie nie zrozumiałeś, co napisałem.

weltmajster

2018-05-23, 10:13
Maratony w obrębie jednego miasta są maksymalnie dwa razy w roku, i to w dodatku w niedzielę, żeby jak najmniej przeszkadzać mieszkańcom. Więc kierowcy się nie zesrają jak raz w niedzielę do Żabki pójdą na nogach, a nie podjadą autem. Poza tym biegacze płacą takie same podatki jak kierowcy i mają prawo korzystać z przestrzeni miejskiej na równych zasadach. Już na kilka tygodni przed maratonem pojawiają się w miastach informacje ostrzegające przed utrudnieniami mogącymi wystąpić w tym dniu. Więc trzeba być k***a, j***ną amebą lub brytolem, żeby nie zrozumieć tego prostego faktu, że kilka ulic będzie z utrudnionym przejazdem. Co do biegów krótszych, są organizowane częściej ale równocześnie blokada ulic trwa również krócej i również są one organizowane w niedzielę. Biegacze korkują miasto na całą niedzielę... mówią kierowcy, którzy korkują miasta od poniedziałku do piątku.

devonisch

2018-05-23, 13:22
@ Abraxus
Raz w roku k***a raz w roku !

Presty

2018-05-23, 21:46
Abraxus - to przesiądź się na MPK albo na rower.
Przestaniesz pie**olić i nie będzie Ci maraton w Krakowie przeszkadzał. Bo jest tylko Cracovia Maraton.
Ale pewnie Ci wszystko przeszkadza. Jak tzw. aktywistom miejskim przeszkadzają samochody, kierowcom rowerzyści, rowerzystom rolkarze, rolkarzom rolkowcy itd.
Kółko się kręci.
Wiesz, że swoim wpisem wpisałeś się w to?
https://www.google.pl/search?q=nosacz+memy&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjg-Zury5zbAhWMK1AKHR8jBWgQ_AUICigB&biw=1350&bih=610

;)

weltmajster
W sumie masz rację, ale co do
". Już na kilka tygodni przed maratonem pojawiają się w miastach informacje ostrzegające przed utrudnieniami mogącymi wystąpić w tym dniu. Więc trzeba być k***a, j***ną amebą lub brytolem, żeby nie zrozumieć tego prostego faktu, że kilka ulic będzie z utrudnionym przejazdem"
nie zapominaj, że ponad 60 proc Polaków (pewnie sadoli też) nie czyta nic. Radia słucha "umpa umpa" RMF i ZETkę albo disco polo z CD. Ale wiadomości nie słucha, a jak słucha nie umie wyciągnąć z nich wniosków.
Ale nawet jakbyś napisał pieprzonym Januszom i Grażynom na ich własnych drzwiach dupnymi literami, że Cracovia Maraton jest w NIEDZIELĘ 22 kwietnia 2018 roku, i trzeba omijać centrum to i tak o tym zapomną.

Życie, weltmajster.

Nie zapominaj, że jesteś otoczony debilami, którym nie da się dogodzić.

Nert

2018-05-24, 02:12
Gorzej jak się mieszka w centrum i masz zablokowany dojazd i wyjazd. Wtedy jest k***a super, banda j***nych debili. Biegać sobie możecie po wyznaczonych szlakach w lesie, nie w środku dnia w centrum miasta. Ale fakt zapomniałem wy nie robicie tego dla zdrowia, tylko po to by inni was widzieli...

t1ger_delta

2018-05-26, 17:16
kreatywnakrowa napisał/a:


Miasto nie jest dla kierowców tylko dla mieszkańców, jak się nie podoba jazda samochodem i czekanie to zawsze można zamieszkać w lesie. Jeśli ktoś jest tak tępym ch*jem któremu ego nie pozwala korzystać z komunikacji miejskiej to musi się pogodzić z tym, że stoi w korkach. Mam nadzieje, że w Warszawie przejdzie projekt płatnego wjazdu do centrum. Dodatkowo kierowcy z blachami LU, LLU, LUB, SO, CRY, LCH i LZA powinnni mieć zakaz wyjazdu ze swoich województw.



Kierowca to nie mieszkaniec? No patrz! BIEGACZ to TEŻ nie mieszkaniec, wiec won z maratonem na stadion, kółeczka robić.