18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wielka draka w amazońskiej stolicy

phrontch • 2019-10-30, 22:27
W sąsiedztwie Betânia w południowym Manaus doszło do konfrontacji gangu Familia do Norte z dżentelmenami z Polícia Militar. Gangsterzy kozaczyli, wbili na cudzą dzielnię z pistoletami, pokazując co to nie oni (do 1:00). Gdy do akcji wkroczyli panowie z żandarmerii wojskowej, zakończyło się to śmiercią 17 członków gangu. Uczciwi mieszkańcy oraz członkowie konkurencyjnego Comando Vermelho mają co dzisiaj co świętować.








Niestety filmu z samej akcji nie mogę znaleźć. Niezawodny Portal do Zacarias się nie otwiera (dziwnym trafem, strona przestała istnieć, odkąd ujawnili wały żony gubernatora stanu Amazonas)

r061071

2019-10-30, 22:50
Ale mend wyczesali

Dzisiaj

2019-10-30, 23:21
ok i ja to rozumiem - akcja przeprowadzona sprawnie. 17 trupow i skonfiskowana bron na "wystawie"

W Polsce niejednokrotnie policja zatrzymywala kiboli i rewkirowali tasaki, noze, siekiery, maczety, kastety a nawet slynny widelec. JA sie k***a pytam - gdzie te ofiary ustawek? Kiedy do szpitala przywieziono 4 trupy i 20 rannych po sutawce z narzedziami??

Czy kibole to takie zjeby, ze od 30 lat NIGDY nie potrafili zorganizowac ustawki tak zeby policja ich nie zgarnela prze dustawka? TAcy honorowi, ze trupy zakopuja odrazu w lesie a rannych lecza u weterynarza?

Niech mi ktos odpowie czy za kazdym razem to pokazowka zorganizowana przez policje i sluzby? Moze ktos z was sadole zna przypadek sadolowej ustawki zakonczonej kilkoma trupami, odcietymi rekami, nogami, glowami? No chyba, ze maja te narzedzia gumowe...

farcz88

2019-10-31, 05:49
^Dzisiaj w azjatyckie lidze i południowo amerykańskiej spróbuj poszukać tam maczeta dla kibica jak piłka dla zawodnika , meczu nie będzie gdy jej zabraknie :-)

Matt

2019-10-31, 06:16
NDC na koncu tzn. Ciąg dalszy nastąpi tylko że po Manauskiemu

Wiewór

2019-10-31, 06:16
Ale jak do szpitala? Smieciarki nie było?

SirMajkel

2019-10-31, 10:54
i bardzo dobrze, z takimi bandziorami nie wolno się patyczkować. Prawa człowieka są dla ludzi a nie bestii.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-10-31, 11:27
Dzisiaj napisał/a:

ok i ja to rozumiem - akcja przeprowadzona sprawnie. 17 trupow i skonfiskowana bron na "wystawie"
W Polsce niejednokrotnie policja zatrzymywala kiboli i rewkirowali tasaki, noze, siekiery, maczety, kastety a nawet slynny widelec. JA sie k***a pytam - gdzie te ofiary ustawek? Kiedy do szpitala przywieziono 4 trupy i 20 rannych po sutawce z narzedziami??
Czy kibole to takie zjeby, ze od 30 lat NIGDY nie potrafili zorganizowac ustawki tak zeby policja ich nie zgarnela prze dustawka? TAcy honorowi, ze trupy zakopuja odrazu w lesie a rannych lecza u weterynarza?
Niech mi ktos odpowie czy za kazdym razem to pokazowka zorganizowana przez policje i sluzby? Moze ktos z was sadole zna przypadek sadolowej ustawki zakonczonej kilkoma trupami, odcietymi rekami, nogami, glowami? No chyba, ze maja te narzedzia gumowe...



Tych przypadków w ch*j było,które opisujesz.Tylko to jest hermetyczne środowisko nie chce,na siebie zeznawać.Cały czas jak Interpol ścigał jakiegoś gangusa za granicą to były zarzuty handlu narkotykami i pobiciem z skutkiem śmiertelnym.Dlatego te śmierci przez media przechodziły bez echa,bo właśnie pobicie ze skutkiem śmiertelnym ch*jowo brzmi w mediach.W Polsce mówi się o mediach,tylko na zasadzie jakiej są ideologii,zapominając że tv prywatne,na pierwszym miejscu muszą stawiać oglądalność,a to co jej nie ma spada z anteny.Patrz jak działa to w sieci,jak jest absurdalny link np Robert Lewandowski nigdy nie grał w Polskiej Reprezentacji Narodowej to ludzie w to klikają napisać,jaka to bzdura.Pisze się jak najbardziej kłamliwy tekst,żeby ludzie mogli zabłysnąć i w komentarzu napisać,że to nieprawda,ne dali się oszukać,a własnie dali się zrobić w ch*ja na całego.Ty własnie jesteś takim człowiekiem.

Luksus40percent

2019-10-31, 16:58
k***a co to amazońska stolica??? Stolica kraju w którym jest Amazon czy Amazonka przez niego przepływa??? W obu opcjach w hooj panie.

PanPieczara

2019-10-31, 17:20
"uczciwi mieszkańcy" w brazylii hehe

phrontch

2019-10-31, 19:35
Stolica stanu Amazonas, ignorancie

mazga50

2019-11-01, 00:45
Wściekłe psy się zabija i tak powinno być z każdym gangsterem. Inaczej nigdy nie będzie spokoju

PanAndrzej666

2019-11-01, 00:58
toż to zwykłe czarne małpy z bronią ! zero myślenia ,prymitywne postacie

Bantol

2019-11-01, 10:18
j***ne brudasy