18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Większa ryba

C0C0JUMBO • 2020-04-09, 10:01
... zawsze się znajdzie



Łańcuch pokarmowy musi być

tambus1111

2020-04-09, 10:10
jelonek perspektywy miał mizerne na przeżycie nie wiem co lepsze krokodylek czy hipcio przesrane to i to buuuu !

freaky

2020-04-09, 11:04
Ale samo nagranie to sztos i zajebjsta ilustracja łańcucha pokarmowego. Mam jednak niedosyt, bo byłem ciekawy rozstrzygnięcia.

dr.goebbels

2020-04-09, 11:32
Że ten. Że hipcio wpie**oliwszy krokodyla?

Karbit83

2020-04-09, 11:43
O jakich wy łańcuchach pokarmowych pie**olicie??? Hipopotam nie żywi się mięsem.

C0C0JUMBO

2020-04-09, 11:55
Karbit83 napisał/a:

O jakich wy łańcuchach pokarmowych pie**olicie??? Hipopotam nie żywi się mięsem.



Jesteś pewny w 100% że hipopotam nie je mięsa? Masz jakieś wiarygodne źródło? Bo ja mam ten filmik

:-P

Tr...........ty

2020-04-09, 12:09
tambus1111 napisał/a:

jelonek perspektywy miał mizerne na przeżycie nie wiem co lepsze krokodylek czy hipcio przesrane to i to buuuu !



Hipopotam zaatakował krokodyla raczej dlatego, że wszedł na jego rejon, nie dlatego żeby go zjeść. Często mięsożerne zwierzęta są atakowane tylko dlatego, że stanowią zagrożenie. Mało prawdopodobne, że jelonek zostałby zaatakowany przez hipcia.

Ahoi

2020-04-09, 12:20
Karbit83 napisał/a:

O jakich wy łańcuchach pokarmowych pie**olicie??? Hipopotam nie żywi się mięsem.



Właśnie, że się żywi :P Ich dieta to głównie rośliny, przez co błędne założenie , że nie jedzą mięsa, a zdarza się że jedzą go sporo. Ponadto są dosyć aktywne w nocy, przez co naukowcy nie obserwowali ich tak dokładnie jak się im wydawało :P

Swinkwizytor

2020-04-09, 12:20
Hipopotam to jedno za najbardziej agresywnych i terytorialnych zwierząt roślinożernych.

MrBanankiewicz

2020-04-09, 12:27
Ahoi napisał/a:

Właśnie, że się żywi Ich dieta to głównie rośliny, przez co błędne założenie , że nie jedzą mięsa, a zdarza się że jedzą go sporo. Ponadto są dosyć aktywne w nocy, przez co naukowcy nie obserwowali ich tak dokładnie jak się im wydawało



"Zdarzały się też obserwacje zachowań mięsożernych, a nawet kanibalizmu i drapieżnictwa[32]. Anatomia żołądka hipopotamów dowodzi, że nie są to zwierzęta przystosowane do trawienia mięsnego pokarmu, a mięsożerność tych zwierząt może być związana z nieracjonalnym zachowaniem lub niedostatkiem pożywienia[6]." ~~ Wiki

Myślę że pie**olisz kocopoły. Hipopotamy znane są ze swojej terytoralności i raczej to właśnie zaobserwowaliśmy.

jettamk4

2020-04-09, 12:39
Wpie**alają wszystko, a ich młode nawet gówno swoich matek.

pochminick

2020-04-09, 12:44
No i wszyscy troje utonęli... :(

Ahoi

2020-04-09, 12:49
MrBanankiewicz napisał/a:

"Zdarzały się też obserwacje zachowań mięsożernych, a nawet kanibalizmu i drapieżnictwa[32]. Anatomia żołądka hipopotamów dowodzi, że nie są to zwierzęta przystosowane do trawienia mięsnego pokarmu, a mięsożerność tych zwierząt może być związana z nieracjonalnym zachowaniem lub niedostatkiem pożywienia[6]." ~~ Wiki
Myślę że pie**olisz kocopoły. Hipopotamy znane są ze swojej terytoralności i raczej to właśnie zaobserwowaliśmy.



Mięso nie jest zdrowe dla hippopotamów, ale faktem jest ich "mięsożerność" co sam potwierdziłeś w cytacie. Czytaj co wklejasz. Agresywność i terytoralność dodatkowo wpływa na żarcie mięsa :P Często zjadają swoje ofiary, albo znalezione zwłoki, nie marnują żarcia jak się napatoczy.

nwonigers

2020-04-09, 12:56
hipopotamy nie jedza krokodyli. toleruja sie nawzajem. rzadko do czegos dochodzi.

Ca...........on

2020-04-09, 13:18
Hipopotamy nienawidzą krokodyli i to zostało udowodnione wielokrotnie.