18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmiński make up

lordmegatron • 2016-04-03, 10:11
Zajebista laska zmienia się w Babę Cmentarną z Wiedźmina 3!


Janas34

2016-04-03, 10:23
gdzie mnie z tą maszkarą !

Tal-Rash

2016-04-03, 10:33
O K. To naprawdę prawda?

mygyry

2016-04-03, 10:50
Jak Tylman znajdą to będzie podobnie wyglądać

nerusss

2016-04-03, 10:59
super obejrzałem całe, ale i tak najbardziej podoba mi się w tym filmiku muzyka soundtrack z wiedźmina po prostu miażdży :D

mi...........80

2016-04-03, 11:00
a te pedały od Wiedźmina (serialu) nie umiały nawet głupiego elfa wyprodukować, po prostu dali statystom do ubrania jakieś prześcieradła i założyli na głowy opaski...

Sapkowski pewnie miał moralniaka przez kilka lat że oddał swoje dzieło w polskie ręce.

bloodwar

2016-04-03, 11:10
Serial miał potencjał, ja do tej pory jak myśle o "młodym" wiedźminie i Yennefer to przed oczyma mam duet Żebrowski & Wolszczak, reszta ekipy to niestety porażka, najgorsza pomyłka to Zamachowski jako Jaskier, całkowite przeciwieństwo tego, jak został opisany w książce, w grze (trójce) wyglądał o niebo bardziej przekonywująco, podobnie jak "growy", starszy wiedźmin (najlepszy był chyba w trailerze "A Night to Remember"). W ogóle nie obraziłbym się jakby jakaś grupa zapaleńców zrobiła "Wiedźmina" w całości w CGI na podstawie modeli z trailerów i cutscenek

dumad

2016-04-03, 11:53
mam takie wrażenie że lasce ostro się nudzi oraz dostała pie**olca z braku bolca

mi...........80

2016-04-03, 12:04
bloodwar napisał/a:

Serial miał potencjał, ja do tej pory jak myśle o "młodym" wiedźminie i Yennefer to przed oczyma mam duet Żebrowski & Wolszczak, reszta ekipy to niestety porażka, najgorsza pomyłka to Zamachowski jako Jaskier, całkowite przeciwieństwo tego, jak został opisany w książce, w grze (trójce) wyglądał o niebo bardziej przekonywująco, podobnie jak "growy", starszy wiedźmin (najlepszy był chyba w trailerze "A Night to Remember"). W ogóle nie obraziłbym się jakby jakaś grupa zapaleńców zrobiła "Wiedźmina" w całości w CGI na podstawie modeli z trailerów i cutscenek



Dobór Yennefer faktycznie był bardzo trafny tak ją sobie wyobrażałem z urody jak czytałem książkę. Żebrowski też by mógł być tylko w moich wyobrażeniach Wiedźmin nie miał zarostu. Jaskra zawsze brałem za blondasa i to w miarę młodego Zamachowski to jakaś padaka była. Największy zonk to jednak był Olbrychski jako Faoiltiarna, wiem że postać epizodyczna w książce ale bardzo istotna wg mnie i na pewno nie był to jakiś starzec.

GO...........ED

2016-04-03, 12:28
sprytna dupeczka

HO...........OR

2016-04-03, 12:46
Nawet całkiem niezła ta Baba Cmentarna r*chałbym.

Sosnowiec_jest_be

2016-04-03, 13:12
dumad napisał/a:

mam takie wrażenie że lasce ostro się nudzi oraz dostała pie**olca z braku bolca



Babka ma zajebiste hobby i umiejętności a i tak jakiś stulejarz z gimbazy napisze, że robi to z nudów bo przeciez w tym czasie jedynym prawowitym zajęciem według tej bandy szczylów jest r*chanie ewentualnie chlanie piwska pod blokiem albo oglądanie meczów okręgówki. pluje na takich jak ty:D

WaW

2016-04-03, 13:15
Ale czy ona taka zajebista jest to bym polemizował... a co do Wiedźmina to owszem Zamachowski jako taki nie robił specjalnej roboty ale już jego śpiewanie było dla mnie w opór klimatyczne.

MIhau_

2016-04-03, 13:26
NihilNoviNunc napisał/a:

To przecie sexmasterka!

EEEE nie?