18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Wiedźmin: Sezon burz (cytat)

donradman • 2013-12-21, 13:20
Ot taki jeden cytat z Sezonu Burz AS'a


-Tyś, siwy huncwocie, nadal kiepski w rachunkach - syknęła Fryga. - Znowu trzeba ci pomóc liczyć? Ty jesteś jeden, nas jest trójka. Znaczy, nas jest więcej.
- Was jest trójka - powiódł [Geralt] po nich wzrokiem - a ja jestem jeden. Ale wcale nie jest was więcej. To taki matematyczny paradoks i wyjątek od reguły.
- Znaczy, że jak?
- Znaczy, sp***alajcie stąd w podskokach. Póki jeszcze jesteście zdolni do podskoków.

mataertest

2013-12-21, 13:23
Ach ten Andrzejek, wie jak rozbawić ludzi sadistica.

DAS_KUT_ASS

2013-12-21, 13:55
cytat z miecza przeznaczenia

– Hej, ty tam! – zaryczał, biorąc się pod boki. – Smoku chędożony! Słuchaj, co ci rzeknie herold! Znaczy się ja! Jako pierwszy honorowo weźmie się za ciebie obłędny rycerz Eyck z Denesle! I wrazi ci kopię w kałdun, wedle świętego zwyczaju, na pohybel tobie, a na radość biednym dziewicom i królowi Niedamirowi! Walka ma być honorowa i wedle prawa, ziać ogniem nie lza, a jeno konfesjonalnie łupić jeden drugiego, dopokąd ten drugi ducha nie wyzionie albo nie zemrze! Czego ci życzymy z duszy, serca! Pojąłeś smoku?

kikutnik666

2013-12-21, 19:46
najnowsza produkcja z cyklu wiedźmina jest do dupy...
krótko ujmujac:
- Geralt stal sie c**owaty.
- AS sie wypalil, a ta mocno srednia opowiesc chyba ma za zadanie przeslizgnac sie po sukcesie sagi oraz gry...

dewey-18

2013-12-21, 21:06
@up
mi w sezonie burz nie pasował jedynie zbyt pozytywny stosunek społeczeństwa to wiedźminów i zakończenie (to w miescie nie w karczmie i nie z nimue)

Zarammoth

2013-12-22, 14:02
Za Sapka i jego Wieśka zawsze piwo! :D

kietong

2013-12-22, 14:16
Przykro mi, ale jesteście zj***ni, gdyż czytacie pedalskie książki o elfach, skrzatach i dziwnych stworach, czarodziejach i ch*j wie czym jeszcze.

27Pablo

2013-12-22, 14:21
@UP

A czytałeś Ty kiedyś jakąś książke ?

Grubszą niż 50 stron i tak sam z siebie a nie "Bo mi nauczyciel w gimbazie kazał" ?

Piwo85

2013-12-22, 14:27
@kietong
Gimbusy nie zrozumieją klasyki, więc abi pedicatum.

kietong

2013-12-22, 14:48
Czemu wmawiacie mi jakieś głupoty. Jeden że chodzę do gimnazjum, drugi że nie czytam książek. Nie czytam takiej chuni, bo jakby ktoś z moich znajomych zobaczył, że czytam książkę o krasnalach, to zabiłby mnie śmiechem. I bardzo dobrze z resztą.
- Co czytasz?
- Wiedźmina.
- A o czym to?
I co mam mu powiedzieć. Że o długowłosym czarodzieju, czy jeszcze innym dziwolągu, co biega z mieczem po lesie i zabija smoki? I kto tu jest k***a "gimbusem" (pedalskie określenie).

I jaka k***a klasyka? Klasyka to jest k***a Potop, Quo Vadis, Ojciec Chrzestny. A nie jakaś gejoza, k***a.

typo

2013-12-22, 14:49
Niestety wydaje mi się, że Sapkowski przechlał swój talent. Po 16 latach zbierania i przechlewania profitów z Wiedźmina zdecydował się wydać kolejną część i ją delikatnie mówiąc sknocił. Nie to, że to słaba książka, ale no właśnie ... co najwyżej przeciętna. A Wiedźmin był wybitny.

Od dawna mnie zadziwiało jak taki oblech, totalnie nieciekawy, zmanierowany i zblazowany człowiek jak Sapkowski może pisac tak lekkie i błyskotliwe książki.

Adziooh

2013-12-22, 15:02
Książki Sapkowskiego najlepsze, piwko :)

peterpod1990

2013-12-22, 15:03
kietong napisał/a:

Nie czytam takiej chuni, bo jakby ktoś z moich znajomych zobaczył, że czytam książkę o krasnalach, to zabiłby mnie śmiechem.



ch*jnie to masz codziennie rano od tych właśnie kolegów. dlatego pewnie taka dupa obolała, zaraz Ci jakiś sadolowy wyga maść zapoda.

może ci się nie podobać i to jest twoje święte prawo. ale takie wyzwiska i żałosne teksty sobie daruj. ze masz takich znajomych którzy nie potrafią ogarnąć tego, że ktoś robi coś innego, albo lubi coś innego to jest to tylko i wyłącznie twój problem.

a jezeli to faktycznie taka ch*jnia czekamy na prezentacje twojej twórczości.

za Andrzeja zawsze piwo.
polecam kij z dupy wyciągnąć tym którzy nie czytali :)

Zarammoth

2013-12-22, 15:16
@kietong: Książki fantasy kłują w oczy tylko tych ludzi, którzy nie mają wyobraźni, jak to mawia Pratchett.

jacek.walcz

2013-12-22, 15:21
kietong napisał/a:

I jaka k***a klasyka? Klasyka to jest k***a Potop, Quo Vadis, Ojciec Chrzestny. A nie jakaś gejoza, k***a.



to pochwal się co Ty czytasz?? jestem ciekaw ;)


ps. nie ocenia się książki po okładce ;) ale ludzi (po tym co czytają) już można.