18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczorne rozmyślenie

Andrzejos • 2019-12-12, 22:36
Witam, ameryki nie odkryłem ale tak sobie pomyślełem że można komuś to nawinąć. Cioci, koledze, koleżance, wójtowi czy ryszardowi petru. Otóż jak już leci kritikal w postaci pojazd z kabiną oszkloną i szczelną w wodzie poniżej lustra wody jest jeszcze szansa na przezycie. Po pierwsze miej w zagięgu swym elementy które poczynią destrukcję owej szyby. Zbijak do szyb, tudzież młotek wyniesiony z jakiegos pojazdu komunikacji miejskiej. But czy łokiec nie wystarczą. Jeśli wpadłeś wybij natychmiast szybę, odsuwając się głową w stronę przeciwną do anihilowanego szkła i poszekaj na zalanie. Fala która się wdziera wraz ze szkłem, może uszkodzic wzrok wiec uwaga. Zalanie pojazdu sprawi wyrównanie ciśnień pomiędzy wnętrzem zbiornika wodnego a wnętrzem pojazdu. Wtedy można podjąć próbę otworzenia drzwi oraz ucieczki. Sądzę iż warto w społeczeństwie rozpowrzechniać takie rzeczy bo ludzie nie mają bladego pojęcia o rzeczywistości a ona lubi zaskoczyć. 5 ofiar wypadku to już bardzo niedobra rzecz. Sadistic uczy i bawi od lat.


Destez

2019-12-12, 22:46
Znałem ich :/

Ronin69

2019-12-12, 22:47
podobno nie jechali przepisowo...

glimza89

2019-12-12, 22:51
Wszystko fajnie... tyle że jeśli jechali szybko to uderzenie w wodę to prawie jak czołowe zderzenie. (na jednym portalu napisano że prokuratura zabezpieczyła film z jazdy przed wypadkiem-180 do 190 km/h) Mogli stracić przytomność i tu wybicie szyby im nie pomoże niestety. Aczkolwiek to hipoteza. Poczekam na "oficjalną" wersję.

DoubleBorger

2019-12-12, 22:57
Mogli też ustalić wspólną historię "powiemy, że chcieliśmy się zabić, bo jezus nas opętał", a później faktycznie się zabili 8-)

emperorzbigniew

2019-12-12, 23:27
Dodałbym, że ponoć zagłówkiem można szybę rozj***ć. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale kiedyś gdzieś pisali, że te pręty po wyjęciu zagłówka są całkiem niezłe w tej roli.

Dziękuję Ci za rozmyślnięcie wieczorne.

~Velture

2019-12-12, 23:36
No to ja dopie**olę kolejną niepopularną i niepoprawną politycznie opinię.

Zginęli na własne życzenie. Wszyscy. Każdy z nich to kretyn i z całego serca współczuję ich rodzinom ale nie im.
Dlaczego? Po pierwsze zapie**alali i to w ch*j. Chyba wszyscy widzieliśmy ten film gdzie tam jadą ponad 180.
Nie słyszałem aby ktokolwiek protestował. Nikt nie powiedział ani słowa o tym, że chce wysiąść albo aby kierowca przestał być zjebem. Żaden z 4 pasażerów.
Czyli odpowiadała im taka jazda więc zgodzili się na głupotę kierowcy.
Na własne życzenie się zabili.

Za młodu jak z kimś jechałem co odpie**alał to mówiłem żeby przestał i jechał normalnie albo niech się w p*zdu zatrzyma a ja wysiadam bo nie chcę żeby mnie zabił.
Podobnie miałem jako kierowca gdzie też mnie ponosiła młodzieńcza fantazja to pasażer również potrafił mi powiedzieć abym się ogarnął, co zawsze działało.

Można? Można.

Jednak również z doświadczenia wiem, że często jak się jedzie z taką ekipą to sami podróżni potrafią zachęcać kierującego do niebezpiecznej jazdy.
Dlatego nie mam wątpliwości, że wszyscy przed wypadkiem świetnie się bawili i wypadek jest w 100% winą wszystkich 5 osób.

pazuzu

2019-12-12, 23:38
Ma ktoś to nagranie jak zapie**alaja 180km/h?

Dupaapud

2019-12-12, 23:39
Destez napisał/a:

Znałem ich :/



No i?

Ja znałem Jana Pawła Dwa i co?

pazuzu

2019-12-12, 23:48
Z tego co słyszałem wybicie szyby od środka wcale nie jest łatwe a i otwarcie drzwi kiedy w samochodzie jest woda ładnie brzmi ale w praktyce możesz zdążyć się utopić zanim wyrówna się ciśnienie. był o tym filmik pogromcow mitów


Xxxwroclaw

2019-12-13, 00:01
Przy takim wypadku zostały jakieś szyby ? W filmiku powyżej to rozumiem bo to test ale przy większości Wypadków to chyba 1% że to możliwe.

Alexxander

2019-12-13, 00:15
Widziałem snapy laska sie podniecała że jadą 190kmh a znajoma mojej znajomej ktora ich znała bo meiszkam niedaleko mowi ze dostala wiadomosc ze zapie**alaja ostro przy takiej predkosci na bank stracili przytomnosc wpadajac w turbulencje

mrfreak16

2019-12-13, 00:49
Alexxander napisał/a:

Widziałem snapy laska sie podniecała że jadą 190kmh a znajoma mojej znajomej ktora ich znała bo meiszkam niedaleko mowi ze dostala wiadomosc ze zapie**alaja ostro przy takiej predkosci na bank stracili przytomnosc wpadajac w turbulencje



Autostrada powietrzna, gdzie są turbuluncje, pozwala na 550 km/h, także jechali przepisowo

DoubleBorger

2019-12-13, 00:50
Alexxander napisał/a:

Widziałem snapy laska sie podniecała że jadą 190kmh a znajoma mojej znajomej ktora ich znała bo meiszkam niedaleko mowi ze dostala wiadomosc ze zapie**alaja ostro przy takiej predkosci na bank stracili przytomnosc wpadajac w turbulencje



Turbulencje hehe

Przy pierwszym przymrozku pojechałem na parking, ile może ważyć a3 8p w hatchbacku? 1500? Co prawda są letnie opony, ale michelin pilot sport czy jakoś tak, jedne z lepszych raczej. Ślizgałem się na lodzie, a wyłączając systemy latałem jak na lodzie razem z quattro (dołączany)

Mi wystarczy, że spadnie temperatura poniżej 4°C i wyłącza mi się szybciutko zapie**alanie

gc

2019-12-13, 00:57
Tak zaj***li ze od razu odlecieli. Ponad 180km/h.
Co do twojego postu. Drzwi najlatwiej sie otwieraja podobno, jak juz samochod wewnatrz jest pelny wody.
Nie wiem czy to prawda. Nie testowalem.