18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczorne rozmyślenie

Andrzejos • 2019-12-12, 22:36
Witam, ameryki nie odkryłem ale tak sobie pomyślełem że można komuś to nawinąć. Cioci, koledze, koleżance, wójtowi czy ryszardowi petru. Otóż jak już leci kritikal w postaci pojazd z kabiną oszkloną i szczelną w wodzie poniżej lustra wody jest jeszcze szansa na przezycie. Po pierwsze miej w zagięgu swym elementy które poczynią destrukcję owej szyby. Zbijak do szyb, tudzież młotek wyniesiony z jakiegos pojazdu komunikacji miejskiej. But czy łokiec nie wystarczą. Jeśli wpadłeś wybij natychmiast szybę, odsuwając się głową w stronę przeciwną do anihilowanego szkła i poszekaj na zalanie. Fala która się wdziera wraz ze szkłem, może uszkodzic wzrok wiec uwaga. Zalanie pojazdu sprawi wyrównanie ciśnień pomiędzy wnętrzem zbiornika wodnego a wnętrzem pojazdu. Wtedy można podjąć próbę otworzenia drzwi oraz ucieczki. Sądzę iż warto w społeczeństwie rozpowrzechniać takie rzeczy bo ludzie nie mają bladego pojęcia o rzeczywistości a ona lubi zaskoczyć. 5 ofiar wypadku to już bardzo niedobra rzecz. Sadistic uczy i bawi od lat.


SZ...........GU

2019-12-13, 13:24
tak na wypadek braku zbijaka, młotka, łomu, kilofa, c4 itd.. Świetnym zbijakiem jest wyjęty zagłówek. Ma dwa hartowane pręty.

bocian87

2019-12-13, 14:09
Co do zbijania szyb, wyrównywania ciśnienia itp wszystko ok ale dochodzi jeszcze jedna kwestia - jeśli zbijecie szybę, woda będzie wlewać się do środka, ciśnienie będzie się wyrównywać ALE jeśli auto będzie ciągle tonąć to będzie bardzo ciężko otworzyć drzwi bo ciśnienie wody z każdym cm głębokości będzie cały czas zwiększać swój napór na drzwi. Podobno trzeba poczekać, aż auto całkowicie opadnie na dno.

tigertm

2019-12-13, 15:22
Sadole dawać ten filmik jak jechali 180

MindBodyLightSound

2019-12-13, 16:06
Andrzejos napisał/a:

Otóż jak już leci kritikal w postaci pojazd z kabiną oszkloną i szczelną w wodzie poniżej lustra wody jest jeszcze szansa na przezycie.



Gdyby nie dalsza część wypowiedzi, to ja pie**ole... Przeczytałeś to aby raz przez publikacją?

JapaQniu

2019-12-13, 16:15
Podobno jechali cabrioletem i zapomnieli ze nie ma dachu.

epening

2019-12-13, 17:22
zapie**alali aż do świętego piotra dojechali

Lolekmko11

2019-12-13, 17:34
Jebac pedałów w puszkach. Zak***iali 180 więc aby się nie zmarnowało to na sekcji powinni ich jeszcze wyr*chac

polakwrocek

2019-12-13, 18:04
Chciałem być mądry.
Ale nie mam dobrego pomysłu na ratowanie się z tonącego samochodu.
Chyba że wszędzie będzie człowiek woził taki małą butlę co daje 2-3 wdechy powietrza awaryjnie.

Wybicie szyby to jest pomysł , ale pięścią nie dasz rady. Elektryka może się wyłączyć więc nie opuścisz.
Tam w filmiku kobita wyjeła kartę z osłonki przeciwsłonecznej. Ale co jeśli przy uderzeniu takie coś gdzieś wypadnie.

Jedyny pomysł jaki mam to aby element pasów mógł rozbić szybę. Bo z pasamy i tak musisz rozpiąć, więc naturalnie element klamry mógł by stanowić kastet do rozbicia szyby.

shiters

2019-12-13, 19:25
zycze powodzenia pasek albo zaglowkiem
kupcie najtansze drzwi z szyba na zlomie i wezcie taki normalny domowy mlotek
nie wybijecie tej szyby

emperorzbigniew

2019-12-13, 19:51
Obczaiłem na allegro - od 3 zł są już takie młotki. Po 8-9 zł są całkiem konkretne, z nożem do pasów. Nie ma co się tu pitolić.

pawel12342

2019-12-13, 20:09
Żeby uratować się z tonącego auta to w pierwszej kolejności należy nie stracić przytomność tak jak pewnie stało się w tym przypadku

qwerq221

2019-12-13, 20:48
link do filmiku k***a gałgany j***ne!!

ellsworth

2019-12-13, 22:04
To co mnie przeraża, to fakt że to nie jest pierwsza taka sytuacja. Gdyby była pierwsza, czy druga to można by powiedzieć że debile i tyle, ale takie sytuacje zdarzają się regularnie, zawsze z osobami głównie przed 20. Wniosek nasuwa się sam - prawo jazdy wydawane jest zbyt wcześnie. Może należałoby podnieść minimalny wiek jego uzyskania na 25 lat. Młodsi niech jeżdżą rowerami!

kothletino

2019-12-13, 23:39
k***a no dajcie ten filmik.

Velture skończyłeś się, pogódź się z tym i tyle. :-D

kabaszma

2019-12-14, 00:07
A miałem tu napisany j***ny elaborat na 3 strony ale wszystko można skrócić w poście Velture. p*zdy zginęły na własne życzenie i Darwin napie**ala brekdensa. Jak k***a można wpaść samochodem do wody.