18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczorne rozmyślenie

Andrzejos • 2019-12-12, 22:36
Witam, ameryki nie odkryłem ale tak sobie pomyślełem że można komuś to nawinąć. Cioci, koledze, koleżance, wójtowi czy ryszardowi petru. Otóż jak już leci kritikal w postaci pojazd z kabiną oszkloną i szczelną w wodzie poniżej lustra wody jest jeszcze szansa na przezycie. Po pierwsze miej w zagięgu swym elementy które poczynią destrukcję owej szyby. Zbijak do szyb, tudzież młotek wyniesiony z jakiegos pojazdu komunikacji miejskiej. But czy łokiec nie wystarczą. Jeśli wpadłeś wybij natychmiast szybę, odsuwając się głową w stronę przeciwną do anihilowanego szkła i poszekaj na zalanie. Fala która się wdziera wraz ze szkłem, może uszkodzic wzrok wiec uwaga. Zalanie pojazdu sprawi wyrównanie ciśnień pomiędzy wnętrzem zbiornika wodnego a wnętrzem pojazdu. Wtedy można podjąć próbę otworzenia drzwi oraz ucieczki. Sądzę iż warto w społeczeństwie rozpowrzechniać takie rzeczy bo ludzie nie mają bladego pojęcia o rzeczywistości a ona lubi zaskoczyć. 5 ofiar wypadku to już bardzo niedobra rzecz. Sadistic uczy i bawi od lat.


~sensualna

2019-12-13, 01:53
według wideo rejestratora mogli jechać około 195 wątpię żeby w ogóle mogli to przeżyć zwłaszcza że tylko laski z przodu miały zapięte pasy

silwerbalk

2019-12-13, 07:50
Zgineli to zgineli po ch*j drążyć temat :roll: .... Nikt ich do tego stawu nie wpie**olił tylko same tam wpadły z własnej głupoty bo w zakręt wejdziesz z każdą prędkością ale nie wiadomo czy wyjdziesz

iShaman

2019-12-13, 08:06
Filmik "180....190....." nie jest z ich ostatniej jazdy! To filmik z dnia poprzedniego!

Filmik "180....190....." nie jest z ich ostatniej jazdy! To filmik z dnia poprzedniego!

Filmik "180....190....." nie jest z ich ostatniej jazdy! To filmik z dnia poprzedniego!

sars_80

2019-12-13, 09:05
Destez napisał/a:

Znałem ich :/



też wielu takich znałem, nie jeden sadol znał takich ludzi, a swoją drogą, skoro ich znałeś, a artykuł mówi, nie próbowali się ratować, to może się orientujesz czy to był samobój zbiorowy...

~Beny

2019-12-13, 09:15

shiters

2019-12-13, 09:29
post ma na celu uswiadomic nas wszystkich ze warto miec cos w aucie na taka ewentualnosc, otowrzyc nam oczy zeby z razie czego wiedziec jak zadbac o swoje zycie w kryzysowej sytuacji, a cala gawedz na gorze odnosi sie do sytuacji ze zdjecia nie wyciagajac zadnych wnioskow z tekstu ktory napisal autor. wy debile, tołkujesz a nadal nie dociera. warto miec zbijak do szyb i przecinak do pasow w jednym urzadzeniu w kazdym aucie, najlepiej pod reka czyt. przymocowany np. na podsufitce na stale a nie luzem, bo w razie wywrotki czy wpie**olenia sie do stawu to ch*ja go znajdziesz. zycie zaskakuje i moze dzis, moze jutro ci sie taki wybijak czy przecinak przydac, ale wiekszosc ludzi na to sra "bo dla mnie sie takie sutyacje nie przydaza, to tylko innym ludziom"

TłustyManat

2019-12-13, 09:33
Zalanie pojazdu sprawi wyrównanie ciśnień pomiędzy wnętrzem zbiornika wodnego a wnętrzem pojazdu.

- ale to jest akurat bzdura, zanim do tego dojdzie ty zdążysz się udusić....

Ho...........er

2019-12-13, 10:41
Destez napisał/a:

Znałem ich :/



2 osoby które znałem skończyły na filmiku na sadolu

gibgibgibon

2019-12-13, 10:47
Jakiś link do tego filmu gdzie jechali 180???

Xxxwroclaw

2019-12-13, 10:53
LiveUndead napisał/a:

Kontynując:
Czyli jeszcze ćpunki. Brawo!



Ty już z góry wszystko wiesz
Jasnowidz kolejny się znalazł

darayavahus

2019-12-13, 11:15
Przeżyłem wypadek jadąc 120 KM/h skończyło się 10cm rozcięciem głowy i licznymi szwami na dłoni. Nie polecam. Auto skończyło na złomie.

Oni jechali 180 na ciasnej drodze z zakrętami, w aucie wypełnionymi ludźmi. Tego się nie da przeżyć, chyba, że "cudem".

Ca...........on

2019-12-13, 12:39
Co innego 180 na drodze lokalnej, a co innego na krajowej lub autostradzie...

madufo

2019-12-13, 13:21
~Velturałkę napisał/a:

No to ja dopie**olę kolejną niepopularną i niepoprawną politycznie opinię.
Zginęli na własne życzenie. Wszyscy. Każdy z nich to kretyn i z całego serca współczuję ich rodzinom ale nie im.
Dlaczego? Po pierwsze zapie**alali i to w ch*j. Chyba wszyscy widzieliśmy ten film gdzie tam jadą ponad 180.
Nie słyszałem aby ktokolwiek protestował. Nikt nie powiedział ani słowa o tym, że chce wysiąść albo aby kierowca przestał być zjebem. Żaden z 4 pasażerów.
Czyli odpowiadała im taka jazda więc zgodzili się na głupotę kierowcy.
Na własne życzenie się zabili.
Za młodu jak z kimś jechałem co odpie**alał to mówiłem żeby przestał i jechał normalnie albo niech się w p*zdu zatrzyma a ja wysiadam bo nie chcę żeby mnie zabił.
Podobnie miałem jako kierowca gdzie też mnie ponosiła młodzieńcza fantazja to pasażer również potrafił mi powiedzieć abym się ogarnął, co zawsze działało.
Można? Można.
Jednak również z doświadczenia wiem, że często jak się jedzie z taką ekipą to sami podróżni potrafią zachęcać kierującego do niebezpiecznej jazdy.
Dlatego nie mam wątpliwości, że wszyscy przed wypadkiem świetnie się bawili i wypadek jest w 100% winą wszystkich 5 osób.



gdzie masz niby ten filmik ?

tofik2230

2019-12-13, 13:23
Kiedyś za małolata jadac 140km/h na lokalnej drodze wpadłem w poślizg. Sunelo mnie bokiem z 80m więc wytracilem w ch*j prędkości ale o tak walnolem bokiem w małe drzewka na poboczu grubości ręki. 1 drzewko przyjąłem na tylne koło obrocilo i drugie drzewo centralnie drugim bokiem, scielo drzewko i na trzecim trochę grubszym już się zatrzymał. Nie miałem pasów zapietych więc wywaliło mnie na tylne siedzenia. Szyja i głowa bolała dwa tyg, auto do kasacji. Więcej szczęścia niż rozumu. Od tamtej pory pasy zawsze i więcej rozumu