18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczór wyborczy

motopompa1986 • 2020-02-16, 17:58
Film krótkometrażowy, który w 1998 roku zdobył Oskara. Dzisiaj chyba nie do pomyślenia. Napisy własne.


Sebwoj

2020-02-17, 18:59
Przeciez ten film nie zdobyl Oscara nawet nie był nominiwany.

marjo5

2020-02-17, 19:02
Ja na ten przykład nie jestem żadnym rasistą, faszystą, ksenofobem czy ch*j wie kim jeszcze (dopiszcie sobie sami )... ja po prostu nikogo nie lubię :mrgreen: :lol: :roll: 8-)

Aveima

2020-02-17, 19:09
Sebwoj napisał/a:

Przeciez ten film nie zdobyl Oscara nawet nie był nominiwany.



Film dostał Oskara tylko że w roku 1999 (za rok 1998)

ellsworth

2020-02-17, 22:42
Ronoaro napisał/a:

Demokracja, tolerancja, rasizm, patriotyzm- to wszystko są zwroty nieostre, a nawet- w pewnym stopniu- wieloznaczne. Każdy obywatel powinien na pierwszym miejscu dbać o dobro swojego kraju- a nie partii, religii czy grupy etnicznej. Cel jest jeden- drogi mogą być różne. Aktualnie wszyscy którzy popierają nakładanie sankcji na POLSKĘ są zdrajcami, bo w ogólnym rozrachunku to osłabi nasz kraj.



Biedny, głupi niewolniku. To nie człowiek jest dla państwa, tylko państwa mają reprezentować interesy obywateli. Na pierwszym miejscu zawsze powinieneś być ty, i twój interes, a nie żadne wirtualne państwo, naród, religia, czy jakikolwiek inny ogłupiacz mający na celu żebś działał wbrew interesowi własnemu, a zgodnie z interesem czyimś ukrytym pod sztandarem jakichś chwytliwych hasełek.

ManiacGregor

2020-02-18, 01:43
Ronoaro napisał/a:

Demokracja, tolerancja, rasizm, patriotyzm- to wszystko są zwroty nieostre, a nawet- w pewnym stopniu- wieloznaczne. Każdy obywatel powinien na pierwszym miejscu dbać o dobro swojego kraju- a nie partii, religii czy grupy etnicznej. Cel jest jeden- drogi mogą być różne. Aktualnie wszyscy którzy popierają nakładanie sankcji na POLSKĘ są zdrajcami, bo w ogólnym rozrachunku to osłabi nasz kraj.



Zdrajcami?? Co ty pieprzysz w ogole? To polska nie wywiązuje się ze zoobowiązań wobdc unii, w dupie ma Co unia im mowi. Zobacz Co pis robi z krajem. Wstyd I hanba. A sankcje się naleza! Dwa razy wieksze, jak nie trzy!

zajcev

2020-02-18, 03:06
ManiacGregor napisał/a:

Zdrajcami?? Co ty pieprzysz w ogole? To polska nie wywiązuje się ze zoobowiązań wobdc unii, w dupie ma Co unia im mowi. Zobacz Co pis robi z krajem. Wstyd I hanba. A sankcje się naleza! Dwa razy wieksze, jak nie trzy!



I kto za to zapłaci? politycy? nie... obywatele, ja, Ty, Twoja rodzina... i inni.. nie rozumiem tego zachwytu nad karaniem Polski ..

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-02-18, 05:55
Zimol2980 napisał/a:

"Generalnie myślenie nie jest mocną stroną narodowców i wszelkich nazioli udających prawicowców. Jednym z przykładów jest wykonywanie hitlerowskich gestów i stosowanie nazistowskich symboli w imie polskiego patriotyzmu, O jakiejkolwiek logice i argumentach nie ma mowy. Skoro Twoi znajomi tam mieszkali i rzekomo się dorobili, to dlaczego zaczęli się obawiać o bezpieczeństwo dzieci dopiero w wieku szkolnym? Bo się zasiłki kończą, to sp***alają do Polski?
Dużo bywam na zachodzie i jest tam jak u nas. Są regiony patologiczne, gdzie poza lokalnymi zwyrolami nikt nie czuje się bezpieczny, ale są w większości miejsca bezpieczne, w których mieszkają normalni ludzie, jak pojawi się patola to zawija ją policja po zgłoszeniu"
Ujme to tak w dupe byłeś gówno widziałeś zamieszka w jakimś innym "rozwiniętym" kraju pogadamy po roku
Mieszkam na stałe z żoną w Holandii Urodziła nam się córka pierwsze co postanowiłem wracamy, nie chce żeby moje dziecko wychowywał się w tym kraju... Ubogacenie jest za duże i robi się niebezpiecznie bankomaty od 7 do 22 z powodu napadów przez opalonych nieletnich z maczetami
Na mojej ulicy kolorowo był już atak nożem, jeszcze max 3 lata żeby się dorobić zanim dzieciak nie pójdzie do szkoły, sprzedaje mieszkanie i wracam



Takie rzeczy to sobie możesz pie**olić w necie,a fakty są takie,że wśród moich znajomych i rodziny,którzy wyjechali raczej padają takie teksty,jak"Żałuje że wyjechałem tak późno"i"Za ch*ja nie wrócę"W moich kręgach w ch*j akurat ludzi wyjechało,mam z nimi kontakt i nikt tak nie pie**oli,jak ty.Ja tam bardziej będę wierzył takim relacjom z pierwszej ręki,niż ch*j wie komu.rozmawiam z tymi ludźmi i nikt nie wspomina o tym,że czuje się zagrożony przez jakiś brudasów.Przygłupy w Polsce często kreują,że te zachodnie kraje,to bogate kraje,ale co z tego,jak każdy biały tam ginie,bo to dziki zachód.Takie relacje są tylko w necie zauważyłem,bo ludzie,którzy wyjechali maja całkiem inne relacje i dziwne,że na tyle ludzi,którzy z mojej okolicy wyjechało,nikt nie podnosi takich problemów,ale to pewnie przypadek.