18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiecznie młodzi

Mercury001 • 2015-12-09, 11:04
Nie każdy z nas może pozwolić sobie na pełnoprawną terenówkę rodem z tras Dakaru. Rozwiązaniem są modele RC dające nie mniejszą frajdę, a jak dodamy do tego doświadczenie oraz oryginalne pomysły Dude Perfect na tory przeszkód to można... całkowicie zatracić się w świecie mini-offroad ;-)


{Tradycyjnie polecam oglądać w HD na pełnym ekranie}

kzf

2015-12-09, 13:52
Samochody, zwłaszcza drifciaki i truggy są fajne, ale jak dla mnie za bardzo wybaczalne, bo błędy zwykle kończą się na niewielkich uszkodzeniach, no i nie ma takich możliwości i tego deszczyku emocji, co w samolotach :D .

Mimo to, browarek dla jegomościów :ok:

Orzechcco

2015-12-09, 21:09
porównywać frajde rc do prawdziwych wozów to jak porównywać lalke do kobity...

~Conscribo

2015-12-09, 21:39
Orzechcco napisał/a:

porównywać frajde rc do prawdziwych wozów to jak porównywać lalke do kobity...



Nie. To ja porównywać dużą kobietę do małej :amused:
A Ty tylko te lalki i lalki :-/

Polemon

2015-12-09, 21:51
Co to za pedalskie gówno?

Provvokator

2015-12-09, 22:37
Kto za dzieciaka nie chciał mieć takiej zabawki niech pierwszy rzuci kamieniem

vejin

2015-12-09, 22:48
Niby idzie się nakręcić. Ale obawiam się, że jakbym wszedł na jakieś forum z poradami dla maniaków, to by się zaraz zaczęło, że muszę wydać z 20000zł żeby się dobrze bawić, bo tak nie ma sensu, i na tym by się skończyło.

Co do wyzywania od pedalskiego gówna: A gdzie się utarł stereotyp, że ojciec synowi kupuje kolejkę elektryczną, a potem sam się nią bawi?

Catar

2015-12-09, 23:12
Taki RC pewnie droższy od terenówki :P

sprytny.k

2015-12-09, 23:50
rc czy nie rc ale straszne z nich głąby

kzf

2015-12-09, 23:57
@vejin, wejście do RC to wydanie na początek 1000-1200 zł, potem już się sytuacja uspokaja i jest więcej frajdy. Oczywiście możesz kupić jakieś pedalskie BMW w skali 1:16 do dryfta z niecałe 300zł, ale w razie chęci przejścia wyżej musisz znowu kupować cały zestaw, co zwiększa koszty i później się okazuje, że wydałeś więcej niż przy tej "wyższej" opcji początkowej.

No i się takim taniochem nie pobawisz, bo to się w ogóle nie trzyma nawierzchni i lata na boki jak k***a warszawska.

Maczuga666

2015-12-10, 00:59
@Provvokator
Za dzieciaka? Ja dalej chciałbym się czymś takim pobawić :D

Nikodem_Szulcc

2015-12-10, 02:34
Zawsze sie ciekawiłem jak oni żyją... Skąd na to mają? Ja jak wracam z roboty gdzie całkiem niezle zarabiam, to nie mam siły Sadola czasem do konca przescrolowac i juz spie. Mogłbym zmienic robote gdzie wystarczyłoby mi tylko na podstawowe opłaty i wtedy finansowo moglbym sobie o czyms takim pomarzyc... ale pewnie by mi sie chcialo..

Jak oni to robią, że mają czas, pieniądze, i ochote na fajne życie ? ;p